استایل پاییزی مردانه با ایده های جذاب برای 1400

37

استایل پاییزی مردانه می تواند برایتان بسیار زیبا و جذاب باشد. نمیدانید با شال گردن ، رنگ های مخصوص پاییز و کلاه چه تیپ خفن و زیبایی می توان داشت. حتما این مطلب از پسندش را تا آخر بخوانید تا با ایده های استایل پاییزی مردانه آشنا شوید.

ما در این مقاله می خواهیم شما را با 9 ایده بسیار جذاب برای ست کردن لباس های پاییزی آشنا کنیم. البته ست کردن لباس ها برای فصل پاییز برای شیک پوش ها کار سختی نیست. خواهید دید که با چند تا تکنیک و روش چگونه می توانید فصل پاییز را هم با شیک پوشی به اتمام برسانید. حتی در بسیاری از موارد نیازی به خرید لباس های جدید نخواهید داشت و با همان لباس های تابستانه تان تیپ قشنگی خواهید زد.

1- لوازم جانبی های زیبا برای استایل پاییزی

استایل پاییزی مردانه با ایده های جذاب برای 1400

هرگز به این مورد فکر نکنید که لوازم جانبی فقط مختص موبایل و لپ تاپ است. لباس ها هم لوازم جانبی دارند. مانند شال، کلاه، جوراب و چندین مورد دیگر.

شال گردن امروزه به یکی از اکسسوری های محبوب بین آقایان تبدیل شده است. شاید در قدیم فقط در فصل زمستان از شال گردن استفاده میشد. اما امروز می بینیم که این شال های رنگارنگ برای استایل پاییزی مردانه معجزه می کنند. قرار نیست که در فصل پاییز لباس های فراوان بپوشیم و سرمان در معرض هوای نستا سرد قرار بگیرد. ما می توانیم لباس های اندکی بپوشیم و بعد از آن با پوشیدن کلاه پشمیِ سبک سرمان را هم از باد و سرما در امان نگهداریم. شال گردنی هم همینطور است. شاید به ظاهر سبک می رسد اما می تواند گردن و سینه را تا حدودی پوشش دهد که احساس سردی نکنید و سرماخوردگی و گلودرد سراغتان نیاید.

خواندن بیشتر ...
تفاوت بین فروش و بازاریابی چیست؛ پرایمر ساده و آسان

دستکش هم مثل شال و کلاه برای استایل پاییزی مردانه غوغا میکند. دستکش های بسیاری در طرح ها و رنگ های بسیار متنوع در بازار و وبسایت های اینترنتی برای فروش وجود دارند. سعی کنید بهترین دستکش را برای استایل شخصی خود انتخاب کنید. مثلا اگر کت چرمی می پوشید جنس دستکش هم باید چرم باشد.

2- بلوز یقه اسکی برای استایل پاییزی مردانه

استایل پاییزی مردانه با ایده های جذاب برای 1400

معمولا بلوز یقه اسکی با کت اسپورت، اورکت پاییزی و یا با ژاکت رسمی به خوبی ست می شود. این لباس ظاهر بسیار شیکی دارد که به گفته طراحان مد و لباس احتمالا هرگز از مد نیفتد. پس با خیال راحت می توانید امسال یکی از آنها را بخرید و سال بعد هم استفاده کنید.

3-کت پاییزی مردانه

استایل پاییزی مردانه با ایده های جذاب برای 1400

در  استایل پاییزی مردانه شما نیاز به پالتو نخواهید داشت. چون هوا آنقدرها هم سرد نیست که به بالاپوش نیازی باشد. تنها در صورتی که در مناطق خیلی سرد سیر زندگی کنید به پالتو نیاز خواهید داشت.

در فصل پاییز گاها پیش می آید که از بادهای موذی یا باران های ناگهانی لذتی ببریم که قابل توصیف نیست. برای اینگونه مواقع مطمئنا شما در کمد و یا اتاقتان کاپشن نازک، ژاکت ضخیم یا کت چرم دارید تا بدنتان را از رطوبت حفظ کنید.

4- در استایل پاییزی مردانه تکلیف پاها با شلوار پشمی

استایل پاییزی مردانه با ایده های جذاب برای 1400

بالاتنه خود را می توانید با چند لایه از لباس های نازک بپوشانید و تکمیل کنید. اما با پاهایتان چه کاری می خواهید انجام دهید؟ دیگر شلوارهای نازک و سبکی که در فصل تابستان می پوشیدید کافی نیستند. بهتر است برای این فصل از شلوار پشمی استفاده کنید. این شلوارها با استایل پاییزی مردانه و استایل های رسمی به خوبی هارمونی پییدا می کنند و هماهنگ می شوند. پاهایتان را گرم نگه میدارند تا در برابر وزش باد احساس سرما نداشته باشید.

5- پوشیدن ژاکت پشمی در پاییز

استایل پاییزی مردانه با ایده های جذاب برای 1400

ژاکت های پشمی استایل خوبی برایتان رقم می زنند. بهتر است یک دست از آنها داشته باشید. اگر ندارید همین الآن اقدام به خرید کنید. ژاکتها دکمه دارند اما معمولا کمتری کسی جلوی آنها را می بندد مگر اینکه هوا به یکباره سرد شود. این نوع ژاکت ها در فصل پاییز برای ملاقات یک دوستِ جان، حضور در کلاس یا مهمانی و یا محل کار بسیار مناسب و زیبا هستند. اگر فردی هستید که شیک بودن در جمع برایتان مهم است این مورد را از دست ندهید و برای تنوع هم که شده امتحان کنید.

خواندن بیشتر ...
تعریف بیزینس کوچینگ

6-استایل های چند لایه مردانه برای فصل پاییز

استایل پاییزی مردانه با ایده های جذاب برای 1400

در بسیاری از روز های فصل پاییز شما تکلیفتان با هوا مشخص نخواهد بود. مثلا صبح احساس سردی خواهید کرد و نزدیکهای ظهر احساس گرمی خواهید کرد. تغییرات هوایی در فصل پاییز خیلی از هموطنان ما را در بسیاری از شهرها متعجب می کند. برای مقابله با این تغییرات و راحتی خورمان لایه لایه پوشیدن بهترین کار ممکن است.

این لایه لایه چوشیدن دو تا مزیت و خوبی دارد.

  • واقعا شیک و زیبا دیده می شوید.
  • اگر هوا گرم شد لایه ای از لباس را در می آورید و اگر مجددا پس از چند ساعت احساس کردید که هوا سرد شده همان لایه از لباس را می توانید بپوشید.

دقت کنید که بیشتر از 3 لایه لباس نپوشید. چون واقعا در این فصل هوا آنقدر هم سرد نیست. خیلی هم گرم نیست که از سرما نخوردن مطمئن باشید. یک تیشرت آستین بلند بعد پولوشرت و پیراهن معمولی می توانند یک تیپ شیک و جذاب برایتان بسازند. این تنها یک نمونه از استایل پاییزی مردانه بود. حال خودتان می توانید استایل های مخصوص خودتان را هم آزادانه و بر اساس خواست خودتان سِت کنید.

7- پولیور بافتنی ؛ بسیار کاربردی و زیبا

استایل پاییزی مردانه با ایده های جذاب برای 1400

با پولیورهای بافتنی هم می توانید در فصل پاییز استایل چند لایه بزنید. این پولیورها اگر هوا خیلی گرم نباشد و آنها را بپوشید شما را بسیار شیک و آراسته و پر انرژی نشان می دهند. حتما دقت کنید که پولیور بافتنی که می خواهید بخرید زیاد گشاد و یا تنگ نباشد. البته این کاملا به سلیقه شما بستگی دارد اما در فصل پاییز اگر می خواهید از این نوع پولیورها بپوشید هوا را هم در نظر بگیرید. اگر تنگ بپوشید و عرق کنید شاید ناخواسته سرما هم بخورید!

خواندن بیشتر ...
تاریخچه بیزینس کوچینگ

8-تاثیر رنگ در استایل پاییزی مردانه

استایل پاییزی مردانه با ایده های جذاب برای 1400

رنگ های قرمز، نارنجی، سرد، زیتونی، خاکستری و سرمه ای و قهوه ای به عنوان رنگهای پاییزه شناخته می شوند. بهتر است شما در این فصل رنگهای فصل تابستان را کنار بگذارید و رنگ لباس هایتان را با رنگ طبیعت تطبیق دهید. ببینید کدام لباس هایتان با رنگ این فصل از سال همخوانی و شباهت ندارد آنها را فعلا نپوشید. هماهنگی با طبیعت در خلق و خو و با انرژی بودن شما هم بسیار تاثیر خواهد داشت.

این نکته را هم به یاد داشته باشید که استایل پاییزی مردانه نیازی به استفاده از لباس هایی با طرح های پیچیده و شلوغ نیست. طرح های ساده هم شما را آراسته نشان خواهند داد.

9- پوشیدن بوت مردانه یعنی برگ برنده شما در استایل پاییزی مردانه

استایل پاییزی مردانه با ایده های جذاب برای 1400

با سر شدن هوا کفش ها و صندل های تابستانی خیلی به کارتان نخواهد آمد. اگر از کفش های تابستانی استفاده کنید چه بسا آنطور که باید و شاید زیبا پوش دیده نشوید. خیال خودتان را با خریدن بوت مردانه برای روزهای سرد و یا بارانی راحت کنید.

معمولا بوت ها ضد آب هستند. پس مثل بسیاری از صندل ها امکان ندارد که آب وارد پایتان بشود. همچنین پاشنه آنها به گونه ای است که شما را قد بلند نشان می دهد. انتخاب بوت بهتر است به رنگ تیره باشد. مثلا رنگ های مشکی و قهوه ای رنگهای خوبی هستند. نکته آخر بابت بوت این است که پوشیدن بوت در فصل پاییز کامل کننده استایل شما است. کافی است امتحان کنید و نظر عزیزان و دوستانتان را بپرسید!

امیدواریم مواردی که برای شما دوستان عزیز درباره استایل پاییزی مردانه گفته شد مفید باشد. حال اگر شما هم سبک خاصی از لباس ها را در فصل پاییز می پوشید و یا می خواهید در این باره مواردی را اضافه کنید می توانید در قسمت دیدگاه با پسندش و کاربران عزیز در میان بگذارید.

همیشه شیک بپوشید و زیبا باشید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.