معرفی 3 اپلیکیشن جدید آموزش زبان انگلیسی برای زبان آموزان

28

در این مطلب از وبسایت پسندش می خواهیم 3 اپلیکیشن آموزش زبان انگلیسی جدید را برایتان معرفی کنیم. مطمئنیم که استفاده از این اپلیکیشن ها برایتان بسیار مفید خواهند بود و پیشرفت بزرگی در زبانتان حاصل خواهد شد. پس بی معطلی بریم برای معرفی این اپ های زیبا که رایگان هم هستند!

1- اپلیکیشن زبان lingbe

این یک اپلیکیشن فوق العاده زبان هست که شما در آن به ازای یاد دادن زبان خودتان به یک شخص دیگر زبان او را یاد می گیرید.  یعنی زبان هایتان را با هم تبادل یا به اصطلاح exchange  می کنید. با این اپلیکیشن زبان آموزی شما به سادگی می توانید پارتنر زبان پیدا کنید. در واقع این اپلیکیشن ایده خود را از کلاب هاوس (clubhouse ) گرفته است و می توان آن را کلاب هاوسِ زبان آموزان دانست. شما در این اپلیکیشن اتاق های (rooms) مختلفی خواهید داشت. می توانید اتاق های مختلفی در باره موضوهات مختلف زبان آموزی درست کنید که آدم ها بیایند و در آنجا در باره آن موضوع ها صحبت کنند. حتی می توانید پست بنویسید. کامنت بگذارید. و جالب تر از این ها می توانید به صورت آنلاین و یا تلفنی با فردی از کشور دیگر زبان تمرین کنید.

نکته بسیار مهم: پیشنهاد می کنیم اصلا نترسید و استرسی نداشته باشید. افراد بسیاری از کشورمان هم از این اپلیکیشن استفاده می کنند و دوستان بسیاری هم پیدا کرده اند. پس شما هم حتما می توانید با این برنامه موبایلی زبان خودتان را تقویت کنید و دوستان اروپایی و آمریکایی بدست بیاورید. همین الآن از پلی استور دانلود کنید.

خواندن بیشتر ...
تاریخچه ارز های دیجیتال

2- اپلیکیشن cake  برای زبان آموزی

این اپلیکیشن آموزش زبان انگلیسی کاملا رایگان است و برای یادگیری زبان انگلیسی طراحی شده است. تمرکز این اپلیکیشن یادگیری زبان از راه فیلم است. در واقع این اپلیکیشن خلا بسیار بزرگی را پر کرده است و برای زبان آموزان بسیار مفید است. دیالوگ ها را خواهید دید و بعد از اینکه آنها را دیدید متوجه خواهید شد که زبان انگلیسی چقدر راحت و جذاب است. دوستانی که می خواهند درک بهتری از فیلم های انگلیسی داشته باشند حتما از این برنامه رایگان استفاده کنند.

3- اپلیکیشن Busuu برای آموزش زبان انگلیسی

Busuu اپلیکیشن جدید زبان نیست. اما یکی از برنامه های کامل برای آموزش زبان انگلیسی به حساب می رود. حتی مدرسان زبان و اساتید بزرگ هم آن را دوست دارند و از آن استفاده می کنند. در این اپلیکیشن خودتان تنظیم می کنید که هدفتان از آموزش زبان چیست و چقدر برای هدفتان زمان دارید. در مرحله بعد اپلیکیشن برایتان برنامه ریزی انجام می دهد و شما با رعایت آن برنامه روز به روز پیشرفت می کنید. دایره لغاتتان افزایش پیدا می کند. گرامرتان بهتر می شود. اصطلاحات و عبارات جدید زبان را یاد می گیرید و کلی پیشرفت دیگر.

اگر شما هم اپلیکیشن جذاب دیگری سراغ دارید در بخش دیدگاه ها با مخاطبان پسندش در میان بگذارید. بدرود.

پیشنهاد مطالعه: 3 منبع رایگان تمرین مکالمه زبان انگلیسی

4 نظرات
 1. ناشناس می گوید

  👌👌👌👌

  1. pasandesh.com می گوید

   تشکر دوست عزیز

 2. Nil می گوید

  اپلیکیشن نوگولرن آموزش زبان انگليسي صفر تا صد

  1. pasandesh.com می گوید

   متوجه نشدم

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.