ایرپاد اپل آخرین مدل

راهنمای کامل ایرپادهای 2021 جدید اپل!

13,561

اپل در رویداد Unleashed مجموعه جدیدی از ایرپاد اپل آخرین مدل خود را معرفی کرد. الآن هدفون‌ های اپل در مقایسه با رقبای جدیدتر به‌طور فزاینده‌ای جذاب به نظر نمی‌رسند. اما با پر کردن بخشی از شکاف به AirPods Pro، ممکن است ارزش صبر کردن را داشته باشد. هدفون های جدید، که این شرکت به جای ایرپاد 3 یا هر برند جدید دیگری از آنها به عنوان «ایرپاد نسل سوم» یاد می کند، طراحی کاملاً جدید و طیف وسیعی از ویژگی های جدید دارند. قیمت نیز بالاتر است، اما شما همچنان گزینه خرید مدل های قبلی را دارید که با عرضه هدفون های جدید قیمت آنها کاهش می یابد.

در اینجا همه چیزهایی است که باید در مورد ایرپادهای جدید 2021 بدانید.

ایرپاد اپل آخرین مدل

طراحی جدید آخرین مدل ایرپاد اپل

همانطور که انتظار می رفت، ایرپاد های استاندارد سال 2021 بسیاری از قرارداد های طراحی ایرپاد پرو گران قیمت تر، از جمله پایه های کوتاه تر و جعبه شارژ تراز افقی آنها را اتخاذ می کنند.

اپل می‌ گوید طراحی منحنی هدفون‌ های جدید صدا را مستقیماً به گوش شما می‌ رساند که مطمئناً هدف تمام طراحی هدفون است. زمانی که نمونه‌ های باز بینی را دریافت کردیم، آن را آزمایش می‌ کنیم.

یک حسگر نیرو برای کنترل پخش وجود دارد، دقیقاً مانند ایرپاد پرو، با یک، دو یا سه بار فشار دادن، یا نگه داشتن انجام اقدامات مختلف را میسر می کند. ایرپاد 2 تطبیق پذیری کمتری دارد و فقط دو بار ضربه زدن را ارائه می دهد.

خواندن بیشتر ...
صفحه نمایش رتینا چیست ؟

اما ما گوش‌ های سیلیکونی قابل جدا شدنی را دریافت نمی‌ کنیم. این ممکن است بر اثر بخشی عایق‌ سازی نویز تأثیر بگذارد، که در هر صورت منفعل باقی می‌ماند. ایرپاد ها ویژگی حذف نویز فعال پرچم‌ دار حرفه‌ ای را دریافت نمی‌ کنند.

مشخصات و ویژگی ها

نقطه کانونی اعلام اپل از نظر ویژگی‌ ها، پشتیبانی از Spatial Audio بود، که قبلاً در ایرپاد پرو در دسترس بود اما در ایرپاد 2 نبود. آنها همچنین Adaptive EQ را ارائه می‌دهند.

از نظر مشخصات، اپل می‌ گوید عمر باتری را یک ساعت افزایش داده است که اکنون تنها برای هدفون ۶ ساعت است . چهار شارژ اضافی را که توسط کیس شارژ ممکن شده است را اضافه کنید و شرکت اپل ادعا می کند که در مجموع 30 ساعت عمر می کند. ما شگفت زده شده ایم که بدانیم ایرپاد سری 3 همچنین عمر باتری تخمینی بالاتری نسبت به ایرپاد پرو دارد. انتظار می‌ رود که مدل های پرو در مجموع 24 ساعت دوام بیاورند، مانند سری دوم از ایرپاد ها.

ایرپادهای جدید همچنین شارژ سریع را ارائه می دهند، اگرچه کاملاً مشخص نیست که چگونه این شارژر نسبت به مدل قبلی بهبود یافته است. شما می توانید آنها را  یا AirPods Pro  را فقط به مدت پنج دقیقه در جعبه شارژ قرار دهید و یک ساعت زمان گوش دادن را به دست آورید. در مقابل، ارقام ذکر شده برای AirPods 2 پانزده دقیقه برای سه ساعت استفاده است.

مشاهده قیمت و تصاویر ایرپاد ها

در یکی از معدود شگفتی‌های این اعلامیه اپل کیس شارژ به استاندارد مغناطیسی MagSafe اپل مجهز شده است، بنابر این روی نقطه شیرین یک پد شارژ بی‌ سیم قفل می‌شود (با فرض اینکه با MagSafe نیز سازگار باشد). در صفحه مقایسه این شرکت، اپل می‌گوید که این موضوع در مورد AirPods Pro نیز صدق می‌کند، اما ما فرض می‌کنیم که این یک ارتقاء گذشته‌ نگر است که برای کیس‌ های عرضه‌ شده با هر AirPods Pro خریداری شده از این به بعد اعمال می‌شود. ما هرگز موفق نشده‌ایم کیفی را که در سال 2019 به همراه حرفه‌ ای‌ های ما ارائه شده بود به یک پد MagSafe متصل کنیم.

خواندن بیشتر ...
ایرپاد اپل سری ۳

ایرپاد اپل آخرین مدل

اپل می‌گوید ایرپادهای جدید هم در برابر تعریق و هم در برابر آب مقاوم هستند و دارای رتبه IPX4 هم برای هدفون و هم برای بدنه هستند. همانطور که همکاران ما در  توضیح می دهند، این به معنای محافظت از “پاشیدن آب در برابر محفظه از هر جهت” است. این آب پاشیدن است، نه غوطه ور شدن: آنها را به شنا نبرید و غوطه ور کردن در آب را با پاشیده شدن آب اشتباه نگیرید.

تاریخ عرضه به بازار ایرپاد اپل آخرین مدل

ایرپاد اپل آخرین مدل

سفارشات ایرپاد های جدید از (18 اکتبر) آغاز شد. در طول این رویداد، اپل اعلام کرد که آنها هفته آینده در دسترس خواهند بود، اما این شرکت از آن زمان مشخص کرده است که ارسال و فروش اولیه از سه شنبه 26 اکتبر آغاز می شود.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.