ایرپاد اپل به گوشی سامسونگ وصل میشود

1,037

استفاده و اتصال AirPods در تلفن سامسونگ

اگر مطمئن نیستید که آیا AirPods را برای گوشی سامسونگ خود بخرید یا نه ، این راهنما مطمئنا می تواند کمک کند. بدیهی ترین سوال این است که آیا ایرپاد اپل به گوشی سامسونگ وصل میشود یا خیر. و پاسخ این است: بله. جفت کردن AirPods به صورت دستی در تلفن سامسونگ بسیار ساده است ، اگرچه کمی متفاوت از دستگاه اپل است. در این مقاله نحوه اتصال و استفاده از AirPods با استفاده از دستگاه سامسونگ توضیح داده شده است. این راهنما برای گوشی های مختلف گلکسی و اندروید نیز کار خواهد کرد.

برای شروع ، با کشیدن انگشت خود از بالای صفحه به پایین ، به پنجره اعلان سریع دستگاه خود بروید. نماد بلوتوث را نگه دارید. مهم است که مطمئن شوید بلوتوث شما روشن است ، به خصوص برای دستگاه هایی که از نرم افزار اپل استفاده نمی کنند.

به لیست دستگاه های بلوتوث خود بروید و AirPods خود را وصل کنید. باید لیستی از دستگاه های متصل در زیر تنظیمات بلوتوث شما وجود داشته باشد. هنگامی که Airpods را در لیست مشاهده کردید ، روی آن کلیک کنید و علامت مثبت را برای جفت کردن دستگاه جدید انتخاب کنید. اگر همچنان در اتصال آنها مشکل دارید ، مطمئن شوید که AirPods شما کاملاً شارژ شده و بلوتوث در تلفن سامسونگ شما فعال است. همچنین ممکن است لازم باشد تلفن خود را از هر دستگاه دیگری که امکان اتصال خودکار را دارد جدا کنید.

Airpods خود را دوباره در جعبه شارژ محکم کنید و درب آن را باز نگه دارید. در حالی که آنها در جعبه هستند ، دکمه تنظیم را که در پشت کیس قرار دارد فشار دهید و نگه دارید. این کار را تا زمانی انجام دهید که نور شروع به چشمک زدن سفید کند.

خواندن بیشتر ...
آیفون 14 پرو مکس : شگفتی هایی که باید منتظرش باشیم

انتظار می‌رود که AirPods 2 با دستگاه‌های گلکسی و اندرویدی که از نرم‌افزار اپل استفاده نمی‌کنند نیز سازگار باشد. هر دستگاهی که از بلوتوث پشتیبانی می کند باید با AirPods سازگار باشد.

عملکرد AirPods برای اکثر دستگاه‌های غیر اپل تقریباً یکسان است. درست مانند هر جفت هدفون یا هدفون دیگری ، شما همچنان از ویژگی‌های اساسی مانند اتصال خودکار به دستگاه خود در هنگام بیرون آوردن آن‌ها از قاب و قطع اتصال آن‌ها در قاب محافظ برخوردار خواهید بود.

بسته به نسخه ای که از دستگاه سامسونگ استفاده می کنید ، ممکن است بتوانید AirPods خود را به صورت بی سیم در پشت گوشی شارژ کنید. حتی برخی از گوشی ها قابلیت شارژ بی سیم با لوازم جانبی اضافی مانند پد شارژ یا کابل لایتنینگ اپل را دارند.

ایرپاد اپل به گوشی سامسونگ وصل میشود
ایرپاد اپل به گوشی سامسونگ وصل میشود

استفاده از دستگاه سامسونگ

متأسفانه ، اگر از دستگاهی مانند سامسونگ استفاده می کنید ، ممکن است برخی از ویژگی هایی را که AirPods قادر به انجام آن هستند از دست بدهید. با این حال ، کنترل‌های پخش همچنان در دستگاه‌های اپل و غیر اپل به خوبی کار می‌کنند. یکی از ویژگی‌های کلیدی که کاربران سامسونگ از آن غافل خواهند شد ، جنبه‌های مکث خودکار و رزومه است. به طور معمول ، می‌توانید هنگام بیرون آوردن ایرپاد ، صدای خود را موقتاً متوقف کنید و هنگام قرار دادن دوباره آن را ادامه دهید. با این حال ، این در دستگاه‌های سامسونگ پشتیبانی نمی‌شود. برخی از برنامه های شخص ثالث ادعا می کنند که این ویژگی را برای کاربران غیر اپل باز می کنند ، اما همچنان از نظر استفاده در برنامه های مختلف محدود است. یکی از نکات منفی این نوع برنامه ها این است که عمر باتری شما را خالی می کنند ، که باید به آن توجه کنید.

خواندن بیشتر ...
بررسی آیفون 11

دستگاه های سامسونگ از عملکرد سیری آیفون که ویژگی های منحصر به فرد خود را دارد ، پشتیبانی نمی کنند. شما حتی نمی توانید دستیار گوگل سامسونگ را فعال کنید. دلیل این امر این است که ایرپادها طوری برنامه ریزی شده اند که با نسخه اپل دستیار صوتی تعامل داشته باشند.

مانند هر دستگاه اپل ، می‌توانید برنامه‌های شخص ثالث را نیز دانلود کنید تا عمر باتری AirPods خود را بررسی و نظارت کنید.

اگر تصمیم ندارید که کدام هدفون بی سیم را بخرید ، مهم است که توجه داشته باشید که AirPods هنوز هم با دستگاه های سامسونگ عالی عمل می کند. بدیهی است که چند ویژگی کلیدی وجود دارد که به عنوان یک مصرف کننده غیر اپل نمی توانید به آنها دسترسی داشته باشید ، اما این واقعاً به ترجیح شخصی شما و آنچه قصد دارید با لوازم جانبی به دست آورید بستگی دارد. عملکردهای اصلی AirPods هنوز در بین هر دستگاهی بسیار مشابه است.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.