ایرپاد اپل کارکرده

آیا باید ایرپادهای دست دوم بخرید؟ این چیزی است که هنگام خرید برایم اتفاق افتاد.

461

Apple AirPods و AirPods Pro هدفون ارزانی نیستند، اما یک راه وجود دارد که آنها را با قیمتی بسیار کمتر از حد معمول دریافت کنید. خرید فناوری بازسازی شده اغلب یک راه عالی برای ارتقاء سخت افزار شماست و در عین حال قیمت پایین تری را نیز تضمین می کند. اما آیا واقعاً عاقلانه است که ایرپاد اپل کارکرده را به همان روشی که لپ تاپ یا مانیتور خریداری می کنید بخرید؟

در حالی که بازسازی حرفه‌ ای به تجهیزات تمیزی خوبی می‌دهد، قابل درک است که برخی ممکن است از این هدفون ناراحت نباشند. در نهایت، موضوع به دو چیز بستگی دارد: کیفیت ایرپادهایی که دست دوم می‌خرید، و اینکه آیا پولی که پس‌انداز می‌کنید ارزش خرید یک جفت هدفون بی‌سیم را دارد که قبلاً گوش دیگران را به خانه رسانده است.

برای اینکه بفهمم، خودم یک جفت AirPods Pro بازسازی شده خریدم. در اینجا چیزی است که من دریافت کردم، اگر شما هم همین کار را انجام دهید می توانید انتظار داشته باشید.

خرید ایرپادهای دست دوم: داخل جعبه چیست؟

من AirPods Pro را از Reboxed خریدم، یک سایت مستقر در بریتانیا که به طور کامل با فناوری بازسازی شده سر و کار دارد، به جای 249 پوند 179 پوند پرداخت کردم.  اولین چیزی که هنگام جعبه گشایی AirPods Pro متوجه شدم کمبود اسناد بود: بدون دفترچه راهنما، بدون کارت گارانتی، فقط یک کتابچه کوچک از اطلاعات نظارتی.

ایرپاد اپل کارکرده

در داخل بسته، کابل شارژ لایتنینگ که معمولاً با AirPods Pro دریافت می‌کنید، است، اما خود هدفون‌ ها سالم بودند و در داخل جعبه شارژ قرار داشتند. چند نوک گوش سیلیکونی اضافی نیز در یک کیف جداگانه گنجانده شده است.

خواندن بیشتر ...
بهترین ایرپاد اپل

در نگاه اول، یا عاقلانه انتخاب کردم یا خوش شانس بودم: هم AirPods Pro و هم کیف شارژ فاقد خط و خش بودند، در حالی که LED به خوبی کار می‌کرد و پورت لایتنینگ خالی از زباله بود. روی کیف یک اثر انگشت لکه‌ دار در پشت داشت و من چند الیاف تیره ریز را پاک کردم.

نمی‌توانستم بگویم نوک گوش‌ها نو هستند یا خیلی خوب تمیز شده‌اند، زیرا هیچ تغییر رنگ یا بویی وجود نداشت که نشان دهد آنها خوب پاک شده‌ اند.

تا زمانی که نگاه دقیق تری به توری های فشار شکن داخلی انداختم، چند ذره کوچکی پیدا کردم. من می خواهم فکر کنم که جرم گوش نبود. آیا واقعاً کسی تا این حد بالای گوشش موم می گیرد؟ اما در حالی که لکه ها کسری از میلی متر بزرگ بودند، حداقل تصمیم گرفتم یک اسکراب اضافی با یک پارچه انجام دهم تا کاملا تمیز شود.

از نظر عملکرد، این یک مجموعه کاملاً عادی از AirPods Pro بود. بدون مشکل با گوشی من جفت شد، موسیقی را با استاندارد صوتی بالایی که از هدفون های اپل انتظار داشتیم پخش کرد و هر دو سنسور فورس عملکرد عادی داشتند.

البته کارکرد کامل AirPods باید کمترین چیزی باشد که باید انتظار داشته باشید، حتی با تعمیرات. اما شایان ذکر است که اگرچه من از یک نمونه معمولی از یک خرده‌ فروش محصول مرمت شده خرید کردم، نتایج ممکن است بسته به جایی که از کجا خرید می‌ کنید و شرایط استفاده شده که مایل به پرداخت آن هستید متفاوت باشد. ممکن است لوازم جانبی یا مدارک مختلفی دریافت کنید یا نه.

خواندن بیشتر ...
چگونه گوشی ضدعفونی کنیم

خرید ایرپاد اپل کارکرده : آیا این ایده خوبی است؟

تمام آنچه گفته شد، و حتی با وجود اینکه مجبور شدم یک سری تمیز کردن اضافی انجام دهم، فکر می کنم خرید ایرپاد اپل کارکرده می تواند ارزشمند باشد. بله، این تصور که آنها در گوش دیگران بوده اند، به طور انتزاعی به نوعی ناخوشایند است، اما زمانی که هدفون را در دست بگیرید، می توانید خودتان متوجه شوید که هیچ چیز برای ترسیدن وجود ندارد.

باز هم، مسافت پیموده شده شما ممکن است متفاوت باشد، و من کمتر متقاعد شده‌ ام که ایرپاد های دست دومی بخرم که فقط برای پایین آوردن قیمت، چند ضربه و خراش بیشتر داشته باشند. آسیب می‌ تواند بازتابی از نحوه برخورد مالک اصلی با سخت‌ افزار باشد، که مسلماً بیشتر از دقت تعمیر کننده است. و یک جفت AirPods یا AirPods Pro که به خوبی از آنها مراقبت نشده است، ممکن است بیشتر در معرض مشکلات فنی باشند که نمی‌ توانید ببینید یا در زمان بازسازی به وجود نیامده بودند.

با این حال، از روی تجربه می‌ توانم بگویم که بله، می‌ توانید ایرپاد های بازسازی‌ شده یا ایرپاد پرو را بخرید و با یک معامله خوب کنار بیایید.

نکاتی برای خرید ایرپاد اپل کارکرده

سعی کنید از خرده فروشان متخصص خرید کنید. نیازی نیست که این یک خرده فروش فی نفسه متخصص در تعمیرات باشد، اما بسیاری از مراکز الکترونیکی قابل اعتماد فرآیند تعمیر استاندارد تری خواهند داشت که باید نتایج بهتری به همراه داشته باشد.

به دنبال گارانتی باشید. یکی دیگر از مزایای استفاده از یک خرده‌فروش معتبر این است که شما شانس بیشتری برای عرضه ایرپادهای بازسازی شده با ضمانت دارید. حتی اگر چیزی که دریافت می‌کنید در شرایطی نیست که انتظارش را داشتید، این امر بازگشت را بسیار آسان‌ تر می‌کند، چه برای جایگزینی یا بازپرداخت.

خواندن بیشتر ...
بررسی اپل ایرپاد مکس

برای خرید لوازم جانبی خود آماده باشید. منظورم قاب شارژ نیست: واقعاً باید استاندارد باشد. اما ممکن است لازم باشد کابل شارژ لایتنینگ خود را تهیه کنید، همانطور که من با AirPods Pro با شرایط خوب خود انجام دادم.

صفحه پشتیبانی AirPods را نشانه گذاری کنید. از آنجایی که فناوری بازسازی شده، از جمله AirPods، ممکن است همراه با دفترچه راهنمای اصلی نباشد، ممکن است لازم باشد برای راهنمایی به صفحات پشتیبانی اپل مراجعه کنید. از طرف دیگر، می‌توانید اصول و نکات و ترفندهای اضافی را در راهنمای نحوه استفاده از AirPods بیابید.

پیشنهادات مطالعه در پسندش::

ایرپاد اپل تا چه فاصله ای کار میکند

ایرپاد اپل پرو ۲

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.