بررسی اکانت اینستاگرام؛ چه کسانی به اکانت ما وصل هستند؟

25

بررسی اکانت اینستاگرام : اینستاگرام در سال 2010 راه اندازی شد و از آن زمان، این پلتفرم به شدت رشد کرده است. در واقع، در میان پنج پلتفرم رسانه اجتماعی برتر در سراسر جهان قرار دارد. اخیراً این پلتفرم به نقطه عطف ماهانه بیش از یک میلیارد کاربر فعال دست یافته است. این پلتفرمی است که در آن افراد برای انجام تجارت، تعامل با مردم، به اشتراک گذاشتن به روز رسانی های زندگی خود و بسیاری موارد دیگر می آیند. اینستاگرام به منبع درآمد بسیاری از افراد تبدیل شده است. آن‌ها دائماً در حال به‌ روزرسانی هستند و ویژگی‌ های جدیدی مانند حلقه‌ های جدید و موارد دیگر را برای کاربران خود به ارمغان می‌ آورند.

چرا بررسی اینکه آیا شخصی وارد اینستاگرام شما شده است یا خیر ضروری است؟

حفظ حریم خصوصی کاربران از اهمیت ویژه ای برخوردار است. اگر شخص دیگری بدون مجوز وارد حساب اینستاگرام شما شود، به تمام اطلاعات حساس شما دسترسی پیدا می کند. در واقع، شخصی که وارد سیستم شده است ممکن است دائماً از طریق چت های شخصی شما استفاده کند. علاوه بر این، شخص غیرمجاز همچنین می تواند رمز عبور را تغییر دهد، مالک اصلی را از حساب خود خارج کند یا آن را به طور کلی حذف کند. بنابراین، بررسی اینکه آیا شخصی به حساب شما وارد شده است ضروری است.

خواندن بیشتر ...
تو اینستاگرام چندتا اکانت میشه ساخت

اما چه زمانی به دنبال آن باشیم؟ ادامه مطلب ما به شما خواهیم گفت.

چگونه بفهمیم شخص دیگری از اکانت اینستاگرام شما استفاده می کند؟

1. به فعالیت های غیرمعمول در اینستاگرام توجه کنید

اولین راه برای بررسی اکانت اینستاگرام اینکه آیا شخصی از حساب شما استفاده می کند یا خیر، جستجوی فعالیت غیرعادی است. فعالیت های غیرمعمول اساساً به معنای کارهایی است که شما انجام نداده اید. به عنوان مثال، تغییر در تصویر نمایش داده شده یا بیو اینستاگرام یا پست هایی که از ابتدا دوست نداشتید. علاوه بر این، اگر شخصی وارد حساب کاربری شما شده است، احتمال دارد پست های شما را حذف کند یا افراد تصادفی را دنبال کند، منتظر چنین جزئیاتی باشید.

2. دریافت ایمیل برای کارهایی که در اینستاگرام انجام نداده اید

کاربران باید همیشه به ایمیل های اینستاگرام توجه کنند. اگر ورود جدیدی از مکان دیگری شناسایی شود، اینستاگرام بلافاصله شناسه ایمیل ثبت شده را مطلع می کند. در چنین شرایطی، اگر وارد سیستم نشده اید، می توانید به سرعت لاگین را لغو کنید و از هک شدن حساب خود جلوگیری کنید.

3. ورودی های غیرمعمول در فعالیت قبلی حساب اینستاگرام

فعالیت قبلی اینستاگرام اساساً شامل پست هایی است که لایک کرده اید، استوری هایی که پست کرده اید و غیره. با مراجعه به تنظیمات حساب کاربری از طریق صفحه پروفایل اینستاگرام به راحتی می توانید فعالیت حساب کاربری قبلی خود را بررسی کنید. کاربران همچنین می توانند سابقه جستجوی خود را در برگه امنیتی بررسی کنند.

4. ورود خود را بررسی کنید

بهترین راه برای تشخیص اینکه آیا شخصی به حساب اینستاگرام شما وارد شده است، بررسی ورود به سیستم است. اینستاگرام به کاربران امکان می دهد مکان و دستگاه های وارد شده را در یک مکان بررسی کنند. راه های مختلفی برای بررسی اینکه آیا شخصی به حساب شما وارد شده است وجود دارد. اجازه دهید نگاهی دقیق در زیر داشته باشیم.

خواندن بیشتر ...
تو اینستاگرام چی بفروشم

چگونه بررسی کنیم که آیا شخصی به اکانت اینستاگرام شما وارد شده است؟

اکنون که می دانید چگونه به اشتباهی در فعالیت اینستاگرام خود مشکوک شوید، به شما می گوییم که چگونه مطمئن شوید که فردی موفق به ورود و دسترسی به حساب اینستاگرام شما شده است.

استفاده از گوشی های هوشمند (اندروید و iOS)

ساده ترین راه برای بررسی اینکه آیا شخصی به حساب شما وارد شده است یا خیر، استفاده از تلفن هوشمند است. این فرآیند آسان است و در دستگاه‌های اندروید و iOS کار می‌کند.

در اینجا به ترتیب در عکس به شما نشان داده ایم که چه کاری انجام بدهید:

در مرحله اول وارد قسمت تنظیمات شوید:

بررسی اکانت اینستاگرام

بررسی اکانت اینستاگرامسپس طبق مراحل گفته شده پیش بروید:

رفتن به قسمت سکیوریتی

بررسی اکانت اینستاگرام
سکیوریتی

سپس وارد قسمت لوگین اکتیویتی شوید

بررسی اکانت اینستاگرام
لوگین اکتیویتی

بعد از وارد شدن به قسمت لوگین اکتیویتی اکانت هایی که به اینستاگرام شما وصل هستند نمایش داده میشود، فقظ باید دقت کنید اکانتی که زیر آن با رنگ سبز نوشته شده است active now اکانت خود شما میباشد که دقت کنید آن را غیر فعال نکنید.

اکانت های وصل شده

بعد از این مراحل روی سه نقطه نشان داده شده در عکس بالا بزنید تا دستورالعملی مثل عکس زیر برای شما نشان داده شود که میتوانید با انتخاب قسمت لوگ آوت اکانت متصل شده را مسدود کنید

لوگ آوت

البته شما میتوانید از قسمت گفته شده در عکس پایین پسوورد خود را هم تغییر دهید تا دوباره اکانت های قبلی نتوانند به اکانت شما وصل شوند.

تغییر پسوورد

ما در این مطلب از وبسایت پسندش سعی کردیم شما عزیزان را به طور مختصر با این موضوع که چگونه بفهمیم کسی دیگر به اکانت اینستاگرام ما وصل نیست آشنا کنیم.

1 نظر
  1. میلاد می گوید

    خیلی خوب بود دستتون درد نکنه

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.