5 بهترین میوه فصل زمستان که باید جزئی از رژیم غذایی شما باشد!

30

بهترین میوه فصل زمستان به نظر شما کدام میوه است. این مقاله از پسندش را تا انتها بخوانید و میوه دلخواه خود را انتخاب کنید. در فصل زمستان ، ممکن است به دلیل دمای سردتر و روزهای کوتاهتر ، طعمه سرماخوردگی های مکرر شوید. ماندن بیشتر در خانه  می تواند ایمنی بدن شما را نیز کاهش دهد.

این فصل زمستان سرشار از ویتامین C است که یک آنتی اکسیدان مهم در هوای سرد برای حفظ حرارت بدن و تقویت سیستم ایمنی بدن است. خوردن میوه های فصلی نه تنها سالم است بلکه طعم بهتری دارد زیرا تازه است.
در اینجا میوه های زمستانی که باید بخشی از رژیم غذایی روزانه شما در زمستان باشند را آورده ایم.

1. سیب بهترین میوه فصل زمستان

5 بهترین میوه فصل زمستان که باید جزئی از رژیم غذایی شما باشد!

به احتمال زیاد در زمستان سیب پیدا می کنید. سیب دارای آنتی اکسیدان هایی است که سلامت عصبی را بهبود می بخشد و خطر ابتلا به آلزایمر را کاهش می دهد. این میوه زمستانی همچنین خطر دیابت و سکته مغزی را کاهش می دهد. یک میوه مقوی که به پادشاه میوه ها هم معروف است. حکیمان و متخصصان طب سنتی بر این عقیده هستند که اگر روزانه یک عدد سیب بخورید هرگز مریض نمی شوید و به دکتر نیاز نخواهید داشت.

2. انگور

5 بهترین میوه فصل زمستان که باید جزئی از رژیم غذایی شما باشد!

انگور میوه ای است که در طول سال در دسترس است اما به عنوان میوه فصل زمستان مفید است زیرا سرشار از آنتی اکسیدان است. آنها همچنین منبع خوبی برای پتاسیم هستند که می تواند از مشکلات پوستی جلوگیری کند. انگور قدرت مغز شما را افزایش می دهد و برای چشم ها و زانوها عالی است. شاید در فصل زمستان پیدا کردن انگور سخت باشد اما با اندکی جستجو می توانید در برخی میوه فروشی ها انگور پیدا کنید.

خواندن بیشتر ...
هوش مصنوعی چیست ؟

3. کیوی

5 بهترین میوه فصل زمستان که باید جزئی از رژیم غذایی شما باشد!

کیوی منبع غنی ویتامین C است و در طول روز انرژی شما را حفظ می کند. این منبع خوبی از فیبر رژیمی است و به شما کمک می کند تمام غذاهایی که در فصل زمستان می خورید راحت تر هضم کنید. کیوی دارای خواص قلیایی است که به حفظ فرم بدن و بهبود سلامت پوست کمک می کند. حتما تا باه حال شنیده اید که با خوردن کیوی می توان به اندام خوبی دست یافت!

4. پرتقال خوشمزه ترین و بهترین میوه فصل زمستان

5 بهترین میوه فصل زمستان که باید جزئی از رژیم غذایی شما باشد!

پرتقال به نظر من بهترین میوه فصل زمستان است که باید بخورید. این میوه نه تنها منبع غنی از ویتامین C است ، بلکه خطر ابتلا به سرطان را نیز کاهش می دهد. آنها یک میان وعده مغذی هستند و همچنین می توانید آن را به یک آب میوه سالم اضافه کنید.

5. توت فرنگی

توت فرنگی یک میوه زمستانی است که احتمالاً دوست دارید در این فصل میل کنید و مزایای سلامتی خود را نیز دارد. توت فرنگی برای پوست مفید است زیرا سرشار از آنتی اکسیدان است و می تواند ایمنی شما را تقویت کند تا از بیماری های معمول زمستانی جلوگیری کنید.

برخی دیگر از میوه هایی که در لیست میوه های زمستانی ما حذف شده اند اما در رژیم غذایی شما خوب عمل می کنند عبارتند از گواوا ، گلابی ، انار ، پاپایا و کیکو. می توانید از این میوه ها به صورت ساده یا سالاد میوه لذت ببرید. مراقب باشید که در صورت تهیه اسموتی میوه ها را زیاد با هم مخلوط نکنید زیرا ممکن است فیبر غذایی خود را از دست بدهند که می تواند به هضم شما کمک کند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.