بیزینس کوچینگ کسب و کار

15

بیزینس کوچینگ کسب و کار :  وقتی می‌ گویم مربی  کسب‌ و کار ، ممکن است بلافاصله سخنرانان انگیزشی جذاب، اتاق کنفرانس هتل سرد و قهوه‌ ای به همان اندازه تلخ را تصور کنید. اما کوچینگ کسب‌ و کار می‌ تواند مهم‌ ترین سرمایه‌ گذاری باشد که در حرفه یا کسب‌ و کار خود انجام می‌ دهید، زیرا می‌ تواند به طور مستقیم به شما مفاهیم دنیای تجارت را آموزش دهد.

پیگیری یک مربی کسب و کار یا کارآفرینی می تواند به عنوان یک منبع عالی برای همه انواع صنایع عمل کند. چه یک حرفه ای در کسب و کار باشید که در تلاش برای کسب ترفیع هستید و چه کارآفرینی که از حرکت بعدی خود مطمئن نیستید، مربی کسب و کار مناسب می تواند شما را در مسیری سودآور به سوی موفقیت قرار دهد.

در این بخش، کشف کنید که یک مربی کسب و کار چه می کند، چرا باید یکی را استخدام کنید و چگونه یکی را پیدا کنید که به شما در تحقق اهدافتان کمک کند.

کوچینگ کسب و کار چیست؟

کوچ های کسب و کار به کارآفرینان، صاحبان مشاغل و حرفه ای ها به روش های مختلف کمک می کنند تا رشد کنند. آن‌ها پول دریافت می‌ کنند و معمولاً بر روی یک برنامه ثابت کار می‌ کنند تا بازخورد عملی، مشاوره شخصی و برنامه‌ های رشد را برای مشتریان خود به اشتراک بگذارند تا درآمد شرکت را افزایش دهند، شغل خود را تسریع کنند یا رشد کسب و کار را افزایش دهند.

هدف یک کوچ کسب و کار کمک به صاحبان کسب و کار است که بر نقاط قوت رهبری خود تأکید کنند، نقاط ضعف را کاهش دهند و مسیر روشنی را ایجاد کنند که به آنها کمک کند تصمیمات تجاری بهتری بگیرند و چشم انداز کلی خود را آشکار کنند.

چه چیزی در کوچینگ کسب و کار گنجانده شده است؟

1- راهنمایی در تعیین اهداف بلند مدت و کوتاه مدت کسب و کار

2- برنامه ریزی استراتژیک برای رشد و پایداری کسب و کار شما

خواندن بیشتر ...
تعریف بیزینس کوچینگ

3- مشاوره حرفه ای طراحی شده برای کمک به شما در به دست آوردن دیدگاه ارزشمند

4- ایجاد و بازنگری وظایف مختلف عملیات تجاری

5- مسئولیت پذیری برای رسیدن به هدف در سازمان شما

مربی کسب و کار شما از شما انتظار دارد که در طول جلسات خود را کامل نشان دهید تا بتوانید به جای اینکه در آن کار کنید، روی کسب و کار خود کار کنید. بنابراین، هنگام کار با یک مربی، سطحی از خودآگاهی لازم است (علاوه بر دیدگاهی که برای سازمان خود ایجاد می کنید).

همچنین مهم است که توجه داشته باشید که نوع مربیگری که دریافت می‌ کنید می‌ تواند بر ارزش آن‌ ها برای کسب‌ و کار شما تأثیر بگذارد، چه در سطح محلی یا دیجیتالی انتخاب کنید.

مربی کسب و کار محلی در مقابل مربی کسب و کار آنلاین

  • مربیان کسب و کار محلی مزیت اضافه کار با شخصی را ارائه می دهند که بازار را از نزدیک درک می کند و از دانش خود در مورد جامعه برای کمک به شما استفاده می کند. آنها همچنین می توانند به طور بالقوه به شما

کمک کنند تا با ارجاع بر اساس نیازهای شما، شبکه و شراکت با سایر مشاغل داشته باشید.

  • مربیان کسب و کار آنلاین به شما انعطاف‌پذیری می‌ دهند که ممکن است به صورت محلی پیدا نکنید. می توانید یک برنامه زمان بندی ایجاد کنید و اسناد را در قالب دیجیتال به اشتراک بگذارید که در آن نگران از دست دادن اطلاعات یا جلسه نباشید. اگر بخواهید کمتر با هم تعامل داشته باشید، مربیگری کسب و کار آنلاین نیز می تواند مقرون به صرفه تر باشد.

اکنون که این تمایز را قائل شدیم، بیایید در وهله اول درباره اینکه چرا باید یک مربی کسب و کار استخدام کنید بحث کنیم.

بیزینس کوچینگ کسب و کار

مشاهده و خرید کتابهای بیزینس کوچینگ

چرا یک مربی کسب و کار استخدام کنید؟

خودآگاهی بیشتر و طرز فکر مثبت

شفافیت در مورد چگونگی موفقیت و مراحل مورد نیاز برای رسیدن به آن

توسعه مهارت های نرم انتقادی و تصمیم گیری

مسئولیت پذیری و رشد

افزایش عملکرد فردی، بهره وری و اعتماد به نفس

برای مدیران عامل، بنیانگذاران و مدیران اجرایی، در راس تنها می شود. بدون یک مربی و شریک مسئولیت پذیر، بسیاری از رهبران کسب و کار می بینند که سقف آنچه را که می توانند به دست آورند می بینند. رهبران به توسعه تیم ها کمک می کنند و مربیان تجاری به توسعه رهبران کمک می کنند.

1. خودآگاهی بیشتر و طرز فکر مثبت.

یک مربی کسب و کار به شما کمک می کند تا خودآگاهی در تجارت را بیاموزید به این معنا که بتوانید نقاط قوت خود و همچنین نقاط ضعف خود را که نیاز به توسعه بیشتر دارند را شناسایی کنید.

خواندن بیشتر ...
استایل پاییزی مردانه با ایده های جذاب برای 1400

هدف این است که از طریق خودآگاهی، کنترل بیشتری بر فرآیندهای خود داشته باشید و ذهنیت مثبتی ایجاد کنید که منجر به موفقیت می شود.

2. شفافیت در مورد چگونگی موفقیت و مراحل مورد نیاز برای دستیابی.

یک مربی کسب و کار احتمالاً در موقعیت خود است زیرا آنها در سرمایه گذاری خود به موفقیت دست یافته اند. با توجه به این موضوع، آنها این تجربه را دارند که برای شما مدل کنند که موفقیت چگونه به نظر می رسد و چگونه به آنجا رسیده اند.

مطمئناً، موفقیت برای هرکسی معنای متفاوتی دارد، بنابراین آنها به شما کمک می‌ کنند موفقیت را برای شما و اهداف تجاری‌ تان مشخص کنید و به شما کمک می‌ کنند تا مراحل رسیدن به آن را انجام دهید.

3. توسعه مهارت های نرم انتقادی و تصمیم گیری.

همانطور که در بالا ذکر شد، مربیان کسب و کار دارای تجربه تجاری قابل توجهی هستند که از طریق آن می توانند به شما در توسعه مهارت های نرم و ضروری برای دستیابی به موفقیت تجاری کمک کنند و به شما یاد دهند که چگونه این مهارت ها را در تصمیم گیری های تجاری خود به کار ببرید.

4. مسئولیت پذیری و رشد.

یک مربی کسب‌ و کار هیچ سهم شخصی در سرمایه‌ گذاری شما ندارد، بنابراین بینش ارزشمند و بی‌ طرفانه‌ ای از کسب‌ و کارتان در وضعیت فعلی آن و فرآیندهایی که انجام می‌ دهید به شما می‌ دهد. به نوبه خود، درک اینکه چگونه کسب و کار شما برای یک خارجی به نظر می رسد به شما کمک می کند تا در برابر فرآیندهای خود، چه خوب و چه بد، مسئولیت پذیر باشید و درک کنید که چه چیزی باید تغییر کند.

مربی شما همچنین شما را در قبال اهدافتان مسئول می‌ داند، زیرا می‌ دانید که آنها آنجا هستند تا پیشرفت شما را دنبال کنند و نظاره گر رسیدن شما به نقاط عطفتان باشند.

5. افزایش عملکرد فردی، بهره وری و اعتماد به نفس

شما عملکرد، بهره وری و اعتماد به نفس خود را افزایش خواهید داد زیرا کوچینگ کسب و کار به شما کمک می کند تا توسعه دهید:

خودآگاهی و طرز فکر مثبت

مهارت های مورد نیاز برای تصمیم گیری های تجاری ارزشمند

مسئولیت پذیری برای فرآیندهای خود و تشخیص اینکه در کجا تغییر لازم است

اکنون ممکن است تعجب کنید که آیا مربیگری کسب و کار واقعا ارزش سرمایه گذاری را دارد؟

بیزینس کوچینگ کسب و کار

آیا مربیان کسب و کار ارزش پول دارند؟

یک مربی کسب و کار ارزش دانش و تجربه ای را دارد که ارائه می دهد و برای نیازهای خاص کسب و کار شما به کار می رود.

با این گفته، جستجوی کامل برای خدمات مربیگری مناسب مورد نیاز خود را تکمیل کنید. اگر فقط در تلاش برای بهبود بازاریابی خود هستید، یک مربی بازاریابی با تجربه پیدا کنید. اگر به کلیات کسب و کار خود نیاز دارید، یک تیم مربیگری و شبکه با تجربه پیدا کنید.

خواندن بیشتر ...
انواع مختلف ساختارهای سازمانی فروش

اکنون که مزایای استخدام یک مربی کسب‌ و کار را می‌ دانیم، بیایید به این موضوع بپردازیم که در صورت آمادگی، کجا پیدا کنیم.

کجا می توان یک مربی کسب و کار پیدا کرد

1. وب سایت سبک بازار مربی کسب و کار

یک وب سایت به سبک بازار منبع ارزشمندی برای پیدا کردن یک مربی کسب و کار در منطقه محلی شما است زیرا می توانید پروفایل ها را برای مهارت های خاص مرتبط با نیازهای خود مرور کنید، رتبه بندی ها و نظرات مشتریان را مرور کنید و یک نمای کلی از هزینه ها دریافت کنید. . با این روش به راحتی می توانید ببینید که آیا آنها با نیازهای شما مطابقت دارند و آیا مشتریان قبلی راضی هستند یا خیر.

2. ارجاعات

هنگامی که به دنبال یک مربی کسب و کار هستید، ارجاعات به شما کمک می کند تا یک تایید صادقانه از یک مشتری قبلی یا فعلی در مورد میزان موفقیت یک مربی کسب و کار به دست آورید. علاوه بر این، می توانید در مورد مدل مربیگری آنها سؤال کنید و اینکه آیا ارجاع دهنده احساس کرده است که با این مربی توانسته است به اهداف خود برسد.

3. لینکدین

لینکدین برای یافتن مربیان کسب و کار عالی است زیرا مملو از متخصصان حرفه ای است. می‌ توانید از ارتباطات خود درخواست ارجاع دهید یا به سادگی نمایه‌ های مربیان را مرور کنید تا حسی از پیشینه، مجموعه مهارت‌های آنها پیدا کنید و توصیفات و تأییدیه‌ های مشتریان قبلی را بخوانید.

مشاهده و خرید کتابهای بیزینس کوچینگ

4. رهبری فکر

مربیان کسب و کار اغلب محتوای رهبری فکری را به اشتراک می گذارند که فلسفه کسب و کار آنها را بیان می کند. اگر کارهای آنها را بخوانید، می توانید حسی از پیشینه، مهارت، روش مربیگری و حتی شخصیت آنها پیدا کنید، و به شما نگاهی کامل به نحوه عملکرد آنها و اینکه آیا آنها برای شما مناسب هستند یا خیر، می دهید.

صرف نظر از اینکه چگونه یک مربی کسب و کار پیدا می کنید، لازم است توجه داشته باشید که باید یک جلسه آشنایی با یک مربی داشته باشید تا اهداف خود را برای آنها توضیح دهید و ببینید آیا فکر می کنند می توانند به شما کمک کنند یا خیر. این همچنین به شما نگاهی اجمالی به این می دهد که اگر بخواهید با هم کار کنید یا اگر نیاز به جستجو داشته باشید، رابطه شما با آنها چگونه خواهد بود.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.