تصویر آیپد اپل

17

تصویر آیپد اپل – تصاویر مدلهای مختلف آیپد اپل

چرا باید اپل آی پد بخرید؟

آنتونیو ویلاس بواس، گزارشگر ارشد فناوری فکر می کند که ماهیت ساده آی پد مدل استاندارد برای استفاده روزمره عالی است. به علاوه، او به اشتراک می‌گذارد که قیمت برای چیزی که به دست می‌آورید منصفانه است.

آی‌پد 10.2 اینچی استاندارد 330 دلاری، زنگ‌ ها و سوت‌ های آی‌پد ایر یا آی‌ پد پرو، مانند پشتیبانی از ماوس، نمایشگرهای شبکیه چشم مایع، یا پردازنده‌ های فوق‌ العاده قدرتمند را ندارد، اما مسلماً همه آن چیزی است که بیشتر مردم در یک تبلت به آن نیاز دارند. با قیمت 330 دلار. آی‌پد 10.2 اینچی همه برنامه‌ های شما را اجرا می‌کند، وب را مرور می‌کند، بازی‌های شما را پخش می‌کند و ویدیوهای شما را به راحتی پخش می‌کند.

با دریافت جدید ترین مدل پایه آی‌ پد به‌ عنوان هدیه کریسمس، تقریباً از آن برای همه چیز استفاده کرده‌ ام. از تماشای ویدیو و بازی با پسرم گرفته تا فشار دادن در محل کار هنگام دوری از میز کار، با استفاده از پیوست Magic Keyboard، یکی از پرکاربردترین دستگاه‌ های من در خانه است. من قویاً توصیه می‌کنم که یک گزینه ذخیره‌ سازی بالاتر از 32 گیگا بایت استاندارد را انتخاب کنم.

برای استفاده در حین حرکت، ویرایشگر Deals ما Tercius Bufete نکته ای را در مورد چگونگی ساختن iPad مدل استاندارد حتی همه کاره تر و مفیدتر به اشتراک می گذارد.

خواندن بیشتر ...
شیائومی بلک شارک 4

برای هر کسی که در خانه با مک بوک کار می کند، iPad یک ابزار بهره وری فوق العاده مفید است. Sidecar یک برنامه باورنکردنی است که به شما امکان می دهد از iPad به عنوان یک مانیتور قابل حمل و دوم برای مک خود استفاده کنید. این به تنهایی ارزش خرید را دارد، اما وقتی همه چیزهایی که iPad قادر به انجام آنها است را در نظر بگیرید، باید آن را بخرید.

معایبی که باید با اپل آیپد در نظر گرفت

در حالی که تیم ما به شدت iPad را توصیه می کند، اما فاقد عملکرد هایی مانند پشتیبانی چند کاربره است. به علاوه، مدل استاندارد تنها با 32 گیگا بایت حافظه شروع می شود و فکر نمی کنیم این کافی باشد.

اگرچه این دقیقاً دلیلی برای نادیده گرفتن آن نیست، طراحی مدل استاندارد در مقایسه با پسرعموهای شیک ترش، iPad Air و iPad Pro قدیمی است.

قیمت آی پد اپل چقدر است؟

قیمت این آی‌پد 10.2 اینچی بسته به فضای ذخیره‌سازی و توانایی سلولی اپل متفاوت است. مدل استاندارد با 32 گیگابایت از 330 دلار بدون تلفن همراه و 459 دلار با تلفن همراه شروع می شود. قیمت با فضای ذخیره سازی بیشتر به 439 دلار برای 128 گیگابایت بدون تلفن همراه و 559 دلار با تلفن همراه افزایش می یابد. برای مقایسه قیمت هر مدل، راهنمای ما را برای قیمت iPad بررسی کنید.

همچنین راه‌هایی برای دریافت قیمت ارزان‌تر در مدل‌های iPad، از جمله مدل استاندارد، وجود دارد. نگاهی به راهنمای ما بیندازید تا بهترین معاملات را در iPad در حال حاضر پیدا کنید.

خواندن بیشتر ...
اپل واچ چیست

تصویر آیپد اپل

آیپد پرو

تصویر آیپد اپل
آیپد ایر 2020

تصویر آیپد اپل
آیپد بلو

تصویر آیپد اپل
آیپد 32 گیگ

تصویر آیپد اپل
آیپد 2020

تصویر آیپد اپل
آیپد 2020

تصویر آیپد اپل
آیپد پرو

تصویر آیپد اپل
آیپد پرو 11 اینچ

تصویر آیپد اپل
آیپد

تصویر آیپد اپل
آیپد 2020

تصویر آیپد اپل
آیپد

تصویر آیپد اپل
آیپد مینی

تصویر آیپد اپل
آیپد پرو

آیپد

پیشنهادات بیشتر::

عکس آیپد ایر اپل

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.