3 منبع رایگان تمرین مکالمه زبان انگلیسی

23

در این مطلب از وبسایت پسندش می خواهیم 3 منبع رایگان برای تمرین مکالمه زبان انگلیسی را خدمت شما همراهان عزیز معرفی کنیم.

1- eslfast.com برای تمرین مکالمه زبان انگلیسی

eslfast.com یک وبسایت آموزش زبان هست. نباید گول سادگی ظاهر این وبسایت را بخورید. چون این وبسایت یک منبع عالی برای آموزش زبان انگلیسی است. بخشی در این وبسایت با عنوان conversation وجود دارد. وقتی وارد این دسته بندی شوید خواهید دید که سناریوها در باره موضوعات مختلف دسته بندی شده اند. می توانید به هر کدام که علاقه دارید گوش بدید و متن آنها را هم آماده در اختیار داشته باشید. پیشنهاد ما این است که این دیالوگ ها را تا جایی که می توانید حفظ کنید. اگر یک پارتنر زبان دارید می توانید دیالوگ ها یا همان مکالمه ها را با او تمرین کنید. اگر هم پارتنری ندارید می توانید با خودتان بلند بلند تمرین کنید تا خوب فول شوید.

2- کتاب talk your head off برای تقویت مکالمه زبان انگلیسی

بهترین کتاب تمرین مکالمه

این یک کتاب تمرین مکالمه فوق العاده برای زبان انگلیسی است که بسیاری از اساتید برجسته کشورمان آن را پیشنهاد می دهند. این کتاب شامل 40 فصل زیبا و جذاب است. هر فصل از کتاب بر روی مکالمه در باره یک موضوع جذاب تمرکز دارد. در ابتدای کار این کتاب برای شما یک سری لغات مرتبط را آموزش می دهد. بعد از یک سری تمرینات کاربردی و بعد سوالاتی مرتبط با موضوع مکالمه دریافت می کنید که باید به آنها جواب بدهید و صحبت بکنید.

3- اپلیکیشن clubhouse برای تمرین مکالمه

اپ کلابهاوس ایین روزها خیلی سر و صدا کرده است و برای آموزش زبان و تمرین مکالمه زبان انگلیسی هم به کار می رود. می توانید در کلوب های تمرین مکالمه این اپلیکیشن وارد شوید و مکالمه خود را بهبود بخشید. تنها کافی است در قسمت clubs کلماتی نظیر اسپیکینگ (اسپسکینگ) یا مکالمه یا کلمات مرتبط با صحبت کردن در زبان انگلیسی را جستجو کنید و بعد کلوب های مکالمه ای را فالو کنید و هر موقع که روم مکالمه شروع شد شرکت کنید و در آنها فعالیت کنید.

خواندن بیشتر ...
آینده ارزهای دیجیتال در آسیا
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.