تو اینستاگرام مسدود شدم چیکار کنم

16

اکشن اینستاگرام مسدود شده است: در اینجا نحوه رفع آن آمده است؟

تو اینستاگرام مسدود شدم چیکار کنم : اگر در حال خواندن این مقاله هستید ، احتمالا اکانت اینستاگرام شما مسدود شده است و نمی توانید سایر کاربران را دنبال کنید ، پست های آنها را لایک کنید یا روی آنها نظر بگذارید. اگر چنین است ، هر زمان که بخواهید یکی از این اقدامات را انجام دهید ، پیام عمل مسدود شده را مشاهده می کنید. با این حال ، کاملاً متفاوت از تعلیق اینستاگرام است که در آن نمی توانید وارد حساب خود شوید.

سوال اینجاست که چرا اینستاگرام کاربران خود را از انجام برخی اقدامات در زمان های خاص باز می دارد؟ چگونه می توانید از ممنوعیت جلوگیری کنید؟ و چگونه حساب اینستاگرام خود را آنبلاک کنیم؟ در اینجا به طور کامل در مورد این موضوع صحبت خواهیم کرد و به دو سوال اصلی پاسخ خواهیم داد:

  • چرا اینستاگرام یک حساب کاربری را مسدود می کند؟
  • چگونه می توانید اکانت اینستاگرام خود را رفع انسداد کنید؟

بنابراین ، اگر با این مشکل مواجه شدید ، به خواندن ادامه دهید.

چرا اینستاگرام یک حساب کاربری را مسدود می کند؟

اینستاگرام در بسیاری از موارد سفت و سخت است. به خصوص زمانی که فکر می کنید یک حساب در حال ارسال هرزنامه است (یعنی ایجاد اطلاعات بی فایده ، آزار سایر کاربران یا حتی ایجاد حساب های جعلی). آنقدر سفت و سخت است که حتی حساب‌ هایی را که شبیه هرزنامه‌ ها هستند ممنوع می‌ کند. منظور ما از ممنوع کردن ، محدود کردن دسترسی کاربر برای انجام اقداماتی مانند «نظر دادن» ، «پسندیدن» و «دنبال کردن کاربران دیگر» است. بنابراین قانون سرانگشتی در اینجا این است که از فعالیت های بیش از حد برای به دست آوردن فالوورهای جدید بیشتر و ارسال پیام های بیش از حد که ممکن است سایر کاربران را آزار می دهد خودداری کنید.

توجه داشته باشید که اینستاگرام به طور خودکار متخلفان را شناسایی می کند. بنابراین ، گاهی اوقات حساب شما را به دلیل یک اشتباه جزئی یا غیرعمدی مسدود می کند. بدترین بخش این است که هیچ راهی برای پیدا کردن دلیل ممنوعیت حساب خود وجود ندارد. اینستاگرام نه به کاربر هشدار می دهد و نه دلایل آن را برای کاربرانش توضیح می دهد.

خواندن بیشتر ...
تو اینستاگرام چی بفروشم

بنابراین بله ، همانطور که می بینید ، یک اشتباه کوچک ممکن است بدون دانستن دلیل منجر به محرومیت شما شود! اما نگران نباشید! در این مقاله در مورد دلایل مختلف بلاک شدن و همچنین راه های رفع انسداد حساب شما صحبت خواهیم کرد.

دلایل مسدود کردن یک حساب کاربری توسط اینستاگرام چیست؟

ابتدا ، بیایید دلایلی را که اینستاگرام ممکن است شما را بلاک کند ، بررسی کنیم. با خواندن این دلایل می توانید از بلاک شدن جلوگیری کنید و مطمئن باشید که هیچ مشکلی از این نوع برای حساب شما پیش نخواهد آمد. اگر اکانت اینستاگرام شما قبلا مسدود شده است ، دلیل آن را در زیر پیدا کنید و به قسمت بعدی بروید تا اینستاگرام خود را آنبلاک کنید.

پست های کافی در اکانت اینستاگرام خود داشته باشید

ممکن است اخیراً یک حساب کاربری ایجاد کرده باشید ، اما اکنون نمی توانید یک پست را دوست داشته باشید یا در مورد آن نظر دهید. دلیل آن این است که اینستاگرام شما را یک کاربر جعلی در نظر می گیرد زیرا هنوز هیچ پستی در حساب خود ندارید. بنابراین ، مطمئن شوید که تعدادی عکس در پروفایل خود منتشر کنید. 10 پست ممکن است برای شروع خوب باشد. همه آنها را به طور همزمان پست نکنید ، در عوض ، آنها را یک به یک در طول زمان پست کنید.

اطلاعات حساب خود را تکمیل کنید

آیا هنوز اطلاعات نمایه خود را پر نکرده اید؟ آیا اکانت شما عکس پروفایل یا بیو ندارد؟ در این صورت ، اینستاگرام ممکن است حساب شما را یک کاربر جعلی در نظر بگیرد و آن را مسدود کند. برای اینکه اکانت اینستاگرام خود را در اسرع وقت رفع انسداد کنید ، باید اطلاعات پروفایل خود را تکمیل کنید.

پست های زیادی را در یک زمان منتشر نکنید

آیا پست های متوالی می گذارید؟ بنابراین ، این ممکن است دلیل بلاک شدن در اینستاگرام باشد. اینستاگرام حساب‌ هایی را که تعداد زیادی پست را در زمان محدود منتشر می‌ کنند به‌ عنوان اسپمر در نظر می‌ گیرد و ممکن است آنها را مسدود کند. یک راه حل ساده این است که برنامه داشته باشید و از ارسال بیش از حد خودداری کنید!

پست های زیادی را در یک زمان معین لایک نکنید

لایک کردن بیش از حد سایر پست های اینستاگرام نیز ممکن است منجر به بلاک شدن توسط اینستاگرام شود. اینستاگرام آن را به عنوان اسپم در نظر می گیرد زیرا برخی از افراد دوست دارند تا جایی که ممکن است پست ها را به آنها جلب کند. طبق قوانین اینستاگرام ، حداکثر در یک ساعت مجاز به لایک کردن 350 عکس و ویدیو هستید. ما به شدت توصیه می کنیم این قانون را رعایت کنید.

خواندن بیشتر ...
غیر فعال کردن لست سین اینستاگرام ؛ آموزش کاراترین ترفندها

دنبال کردن حساب های زیاد منجر به مسدود شدن می شود

فالو کردن بیش از حد اکانت ها نیز به عنوان فعالیت اسپم در نظر گرفته می شود و باز هم اینستاگرام شما را به عنوان یک هرزنامه در نظر می گیرد. اگر اخیراً افراد زیادی را دنبال کرده‌اید ، ممکن است دلیل آن این باشد. از این به بعد بیش از 20 نفر را در یک ساعت دنبال نکنید. همچنین توجه داشته باشید که حداکثر می توانید 7500 نفر را دنبال کنید. بنابراین ، برای دنبال کردن سایر کاربران عجله نکنید.

مطالب تکراری

اگر از پست‌ها ، ایموجی‌ ها و کامنت‌ های تکراری استفاده می‌ کنید ، اینستاگرام به محض اینکه متوجه شد شما را بلاک می‌ کند و به شما اجازه ارسال یا کامنت نمی‌ دهد. اما برای چه مدت هیچ کس نمی داند!

به گفته سایر کاربرانی که تجربه مشابهی داشته اند ، اگر پیام «عمل مسدود شده» را دریافت کرده باشید ، اینستاگرام ممکن است شما را برای چند ساعت تا چند هفته مسدود کند.

کاربران دیگر را به دفعات زیاد «ذکر» نکنید

دلیل دیگری که ممکن است باعث بلاک شدن اینستاگرام شود ، ذکر مکرر کاربران دیگر است. در پست ها و نظرات خود زیاد به سایر کاربران اشاره نکنید. باز هم این موضوع تکرار و استفاده زیاد است. این امر به ویژه زمانی مهم است که از افرادی که در لیست فالوور شما نیستند نام می برید. اگر می خواهید حساب خود را ایمن نگه دارید تا حد امکان از انجام این کار خودداری کنید.

از ربات های اینستاگرام به درستی استفاده کنید

احتمالاً می‌ دانید که ربات‌ هایی وجود دارند که کاربران دیگر را دنبال می‌ کنند ، پست‌ های آن‌ ها را لایک می‌ کنند و از طرف حساب شما روی آن‌ ها نظر می‌ گذارند. برای مثال یکی از این ربات ها ربات Instamber برای افزایش تعداد فالوورها است. اگرچه این ربات ها در افزایش تعداد فالوورهای شما بسیار موثر هستند ، اما بهتر است از آنها به درستی استفاده کنید. در استفاده از آنها باید محتاط باشید.

برای اینکه مطمئن شوید اینستاگرام شما را برای استفاده از ربات ها مسدود نمی کند ، باید به دو نکته توجه کنید. ابتدا ، وقتی یک ربات را اجرا می کنید ، فعالیت های آن را محدود کنید (برای مثال ، 15 یا 20 “لایک” برای یک زمان معین خوب به نظر می رسد). ثانیا ، رباتی را انتخاب کنید که وظایف مختلفی را مانند یک شخص واقعی انجام دهد. هر دوی این ویژگی ها در ربات Instamber در نظر گرفته شده است.

خواندن بیشتر ...
دانلود فیلم اینستاگرام برای آیفون

به قوانین اینستاگرام توجه کنید

نادیده گرفتن قوانین اینستاگرام یکی دیگر از دلایل بلاک شدن است. راهنمای اینستاگرام را بخوانید تا مطمئن شوید که فعالیت های شما برخلاف قوانین آن نیست.

برای رفع انسداد حساب اینستاگرام خود چه کاری می توانید انجام دهید؟

وقتی اینستاگرام شما را بلاک می‌ کند ، 3 ساعت تا 4 هفته طول می‌ کشد تا اکانت شما رفع شود. بله ، خیلی طولانی است ، پس برای جلوگیری از ممنوعیت ، قوانین ذکر شده را رعایت کنید. اما ، چگونه می توانید روند رفع انسداد حساب خود را سریعتر انجام دهید؟ برای انجام این کار ، باید یک درخواست به اینستاگرام ارسال کنید تا حساب کاربری خود را دوباره بررسی کند. چگونه؟ در ادامه قصد داریم چند روش برای ارتباط با اینستاگرام ارائه دهیم.

با مشاهده پیام Action Blocked درخواست ارسال کنید

همانطور که گفتیم ، اگر پیامی مبنی بر “عمل مسدود شده” دریافت کردید ، به این معنی است که حساب شما مسدود شده است. وقتی این را مشاهده کردید، Tell Us را فشار دهید تا در مورد این اشتباه در اینستاگرام بنویسید.

پس از فشار دادن Tell Us، اینستاگرام احتمالاً از شما می خواهد که از طریق ایمیل خود اطلاعات امنیتی را تکمیل کنید و سپس از شما می خواهد که عکس خود را ارسال کنید تا مطمئن شود که یک کاربر واقعی هستید. پس از ارسال عکس به اینستاگرام ، حساب کاربری شما پس از چند روز فعال می شود.

از طریق تنظیمات اینستاگرام درخواست رفع انسداد را صادر کنید

دکمه «Option» یا «Setting» را در پروفایل اینستاگرام خود (آیکون در گوشه سمت راست بالای صفحه) فشار دهید ، سپس به پایین اسکرول کنید و «گزارش مشکل» را فشار دهید. در اینجا می توانید مشکلات مختلف را به اینستاگرام گزارش دهید. از گزینه های موجود ، چیزی کار نمی کند را فشار دهید. اکنون فرم را با درخواست رفع انسداد پر کنید ، ذکر کنید که یک شخص واقعی هستید و ارسال را فشار دهید.

روش های دیگر برای رفع انسداد حساب اینستاگرام

  • بیو اینستاگرام خود را ویرایش کنید.
  • اینستاگرام را روی تلفن همراه خود حذف و دوباره نصب کنید. توجه داشته باشید که قبل از حذف اینستاگرام باید از اطلاعات خود نسخه پشتیبان تهیه کنید.
  • بالاخره مطمئن ترین راه صبر است. خود اینستاگرام بعد از مدتی بلاک شما را رفع می کند.

ما تمام شرایطی که ممکن است منجر به مسدود شدن اینستاگرام شود را فهرست کرده ایم و همچنین راه حل هایی برای رفع انسداد حساب اینستاگرام شما ارائه کرده ایم.  امیدواریم که آنها را مفید بیابید. لطفاً اگر این مقاله برای شما مفید بوده است یا سؤالات دیگری در مورد ممنوعیت اینستاگرام دارید در بخش نظرات وبسایت پسندش با ما در میان بگذارید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.