تو اینستاگرام نمیتونم فالو کنم

164

چرا نمی توانم افراد را در اینستاگرام دنبال کنم؟

تو اینستاگرام نمیتونم فالو کنم : آیا نمی توانید کسی را در اینستاگرام فالو کنید؟ ابتدا مشکلات فنی را بررسی کنید.شاید لازم باشد برنامه را دوباره نصب کنید. همچنین اینستاگرام تعداد افرادی را که می توانید فالو کنید محدود می کند. اگر به سرعت حساب‌ های زیادی را دنبال می‌ کنید ، ممکن است به‌خاطر رفتاری شبیه به ربات ، موقتاً شما را ممنوع کند. همچنین نمی توانید بیش از 7500 نفر را دنبال کنید.

ممکن است از خود بپرسید “چرا نمی توانم افراد را در اینستاگرام دنبال کنم؟” اوایل همه چیز خوب بود ، اما حالا دکمه فالو اینستاگرام کار نمی کند.

آیا شما اشتباه کرده اید؟ آیا این یک مشکل فنی است؟ شاید! به خواندن ادامه دهید تا مشخص شود چه چیزی باعث این مشکل شده است و چه کاری می توانید در مورد آن انجام دهید.

مسائل فنی

اتصال اینترنت را از دست داده اید؟

اطمینان پیدا کنید که دستگاه شما به اینترنت وصل است. اگر اینطور نیست ، ببینید آیا اتصال مجدد مشکل شما را حل می کند یا خیر.

اگر فقط در برنامه اینستاگرام با این مشکل مواجه می شوید (برخلاف یک مرورگر مانند Google Chrome) ، احتمالاً نادرست یا قدیمی است.

سعی کنید آن را دوباره راه اندازی کنید. اگر کار نکرد ، می توانید یکی از این راه حل ها را امتحان کنید:

خواندن بیشتر ...
تو اینستاگرام مسدود شدم چیکار کنم

از سیستم خارج شوید و دوباره وارد شوید.

حساب های فیسبوک و اینستاگرام خود را پیوند دهید.
برنامه را دوباره نصب و به‌ روز رسانی کنید.

دستگاه شما خراب است

سعی کنید از تلفن یا رایانه دیگری برای دنبال کردن افراد استفاده کنید. اگر این کار کرد ، ممکن است مشکلی در دستگاه شما وجود داشته باشد. راه اندازی دوباره آن احتمالا مشکل را حل کند.

اینستاگرام از کار افتاده است

وقتی سرورهای اینستاگرام قطع است ، نمی توانید از اینستاگرام استفاده کنید. برای بررسی وضعیت آن اینجا را کلیک کنید.

مسائل مربوط به سیاست اینستاگرام

شما به حداکثر حد فالو رسیده اید.

اگر بخواهید بیش از 7500 نفر را دنبال کنید ، این پیام را دریافت خواهید کرد : خطا ، شما نمی توانید افراد بیشتری را دنبال کنید. اینستاگرام این محدودیت را برای کاهش اسپم ایجاد کرده است.

اینستاگرام فکر می کند هک شده اید : فورا رمز عبور خود را تغییر دهید.

اگر از چندین آدرس IP یا دستگاه به حساب خود دسترسی دارید ، اینستاگرام ممکن است مشکوک شود که به خطر افتاده است. این امر به ویژه اگر نتوانید هویت خود را از طریق احراز هویت دو مرحله ای تأیید کنید ، محتمل است.

البته اینستاگرام می تواند درست باشد. اگر متوجه فعالیت حساب کاربری ناآشنا شدید ، رمز عبور خود را در اسرع وقت تغییر دهید! می توانید فعالیت حساب خود را از طریق این مراحل بررسی کنید:

1. به پروفایل خود بروید.

2. روی سه خط سمت راست بالا ضربه بزنید.
3. تنظیمات را انتخاب کنید.

خواندن بیشتر ...
تو اینستاگرام چندتا اکانت میشه ساخت

4. Security را انتخاب کنید.

5. Access Data را انتخاب کنید.

6. برای بررسی یک نوع فعالیت ، View All را انتخاب کنید (برای گزینه های بیشتر به پایین بروید).

شما به‌ دلیل رفتاری شبیه ربات‌ها به‌طور موقت ممنوع شده‌اید

گاهی اوقات ، اینستاگرام به طور موقت حساب هایی را که قوانین آن را نقض می کنند مسدود می کند. کاربران آسیب دیده از اعمالی مانند دنبال کردن افراد منع می شوند. این ممنوعیت ها اغلب 24 تا 48 ساعت طول می کشد.

اینستاگرام استفاده از ربات‌ها را برای لایک کردن سریع پست‌ها ، کامنت گذاشتن روی آن‌ها یا دنبال کردن بسیاری از حساب‌ ها ممنوع می‌ کند. حتی اگر این کارها را به تنهایی انجام دهید ، اینستاگرام ممکن است فکر کند که از یک ربات استفاده می کنید.

محدودیت های ساعتی و روزانه

به نظر می رسد اینستاگرام تعداد افرادی را که می توانید در ساعت و روز دنبال کنید محدود می کند. از آنجایی که این محدودیت ها را برای عموم توضیح نداده است ، تمام اطلاعات این بخش بر اساس تجربیات کاربر است که توسط Digital Trailblazer مستند شده است:

برای جلوگیری از ممنوعیت موقت ، به جای افزایش ناگهانی آن در یک روز ، فعالیت حساب خود را هفته به هفته افزایش دهید. به نظر می‌ رسد هم فالو کردن و هم عدم فالو کردن ، جزو محدودیت‌ های زیر محسوب می‌شوند.

در طول هفته اول ، روزانه 100 تا 150 حساب را دنبال یا لغو فالو کنید. از آن زمان به بعد ، هر هفته 25 عدد فالوور روزانه خود را افزایش دهید تا زمانی که روزانه 700 تا 1000 حساب را دنبال کنید. مهم نیست حساب شما چقدر قدیمی است ، هرگز از این مقدار تجاوز نکنید.

خواندن بیشتر ...
چگونه آخرین بازدید در تلگرام را خاموش کنیم؟

سوالات متداول

چرا نمی توانم افراد بیشتری را در اینستاگرام دنبال کنم؟

اگر نمی توانید افراد را در اینستاگرام دنبال کنید ، دلیل آن ممکن است مربوط به خط مشی یا فنی باشد. شما می توانید به دلیل لایک کردن ، نظر دادن یا دنبال کردن بیش از حد مکرر به طور موقت تحریم شوید. همچنین نمی توانید بیش از 7500 حساب را دنبال کنید. مشکلات فنی رایج عبارتند از قطع شدن اتصال اینترنت ، یک برنامه قدیمی یا خراب و مشکلات دستگاه.

اکنون امیدواریم بدانید که چرا نمی توانید افراد بیشتری را در اینستاگرام دنبال کنید.

 اگر کسی از شما بپرسد “چرا نمی توانم افراد را در اینستاگرام دنبال کنم؟” در اینجا خلاصه ای از آنچه باید به آنها گفت آمده است:

1- آنها ممکن است اتصال اینترنت خود را از دست داده باشند یا سرورهای اینستاگرام از کار افتاده باشند.
2- به‌ روز رسانی یا نصب مجدد برنامه ممکن است کارساز باشد.
3- آنها می توانند تلفن خود را مجددا راه اندازی کنند.
4- آنها نمی توانند بیش از 7500 حساب را دنبال کنند.
5- اینستاگرام ممکن است فکر کند حساب کاربری آنها هک شده است.
6- آنها ممکن است به طور موقت ممنوع شوند ، به خصوص برای رفتار های ربات مانند.

امیدوارم این مقاله از وبسایت پسندش به شما در حل مشکل کمک کرده باشد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.