تو اینستاگرام کسانی که بلاک کردیم برگردانیم

1,382

نحوه رفع انسداد در اینستاگرام

تو اینستاگرام کسانی که بلاک کردیم برگردانیم : شاید در گذشته با دکمه مسدود کردن خیلی عجله کرده باشید : این اتفاق می افتد. اگر همه چیز را اصلاح کرده اید و می خواهید دوباره در رسانه های اجتماعی وصل شوید ، رفع انسداد شخصی به همان سادگی مسدود کردن آنها است.

با این حال ، رفع انسداد یک فرد به این معنی نیست که او شما را دوباره در اینستاگرام دنبال می کند ، بنابراین اگر به دنبال فالوورهای بیشتری در اینستاگرام هستید ، رفع انسداد فالوورهای قبلی کمکی نخواهد کرد.

وقتی شخصی را در اینستاگرام بلاک می کنید چه اتفاقی می افتد؟

وقتی شخصی را در اینستاگرام بلاک می‌کنید ، دیگر نمی‌ تواند پست‌ ها ، استوری‌ های اینستاگرام شما را ببیند و همچنین نمی‌ تواند به شما پیام مستقیم بدهد.

اگر نام کاربری شما را جستجو کنند نمی توانند صفحه اینستاگرام شما را پیدا کنند.

اگر نمایه شما را پیدا کنند (شاید از طریق یک فالوور متقابل) ، نمایه شما کاملاً خالی به نظر می رسد.

وقتی شخصی را بلاک می کنید اینستاگرام اعلانی ارسال نمی کند ، بنابراین آنها متوجه نمی شوند که شما او را بلاک کرده اید مگر اینکه صفحه شما را جستجو کنند و متوجه شوند که دیگر نمی توانند به آن دسترسی داشته باشند.

خواندن بیشتر ...
تو اینستاگرام چی بفروشم

وقتی افراد را در اینستاگرام آنبلاک می کنید چه اتفاقی می افتد؟

هنگامی که شخصی را در اینستاگرام رفع انسداد می کنید ، اعلانی مبنی بر رفع انسداد دریافت نمی کند.

اگر متوجه نشوند که شما آنها را بلاک کرده اید ، ممکن است هرگز متوجه نشوند که شما آنها را رفع انسداد کرده اید.

بلاک کردن شخصی در اینستاگرام باعث می‌شود که او شما را لغو فالو کند ، بنابراین وقتی آن شخص را رفع بلاک می‌ کنید ، همچنان شما را فالو نمی‌ کند.

اگر آن‌ها را رفع انسداد کنید ، یکدیگر را فالو نخواهید کرد و باید حساب کاربری آن‌ ها را دوباره فالو کنید ، که می‌ تواند به آن‌ ها هشدار دهد که قبلاً مسدود یا از لیست فالوورهای اینستاگرام شما حذف شده‌اند.

طرز رفع انسداد در اینستاگرام

بنابراین شما نظر خود را در مورد مسدود کردن شخصی تغییر داده اید.

خوشبختانه ، شما می توانید به همان راحتی که آنها را قطع می کنید ، آنها را از انسداد باز کنید و آنها عاقل تر نخواهند بود. در اینجا نحوه رفع انسداد شخصی در اینستاگرام آمده است:

1- به پروفایل خود بروید و روی سه خط افقی در گوشه بالا سمت راست کلیک کنید.

2- در پایین منوی کناری ، روی چرخ‌ دنده «تنظیمات» کلیک کنید.

3- روی “حریم خصوصی و امنیت” کلیک کنید.

4- روی «حساب‌های مسدود شده» کلیک کنید و لیستی از کاربران مسدود شده ظاهر می‌ شود.

5- روی نامی که می‌ خواهید رفع انسداد شود کلیک کنید و روی «Unblock» در نمایه آن‌ ها کلیک کنید.

خواندن بیشتر ...
چگونه بفهمیم تلگرام ما هک شده است یا خیر؟

تنها نکته اینجاست که بلاک کردن یک نفر باعث لغو فالو و حذف آنها از لیست فالوورهای شما می شود ، بنابراین باید آنها را دنبال کنید و امیدوار باشید که اگر می خواهید کاملاً دوباره وصل شوید ، شما را دنبال کنند.

اگر قبلاً متوجه مسدود شدن آنها نشده بودند ، این ممکن است پرچم‌ های قرمز را بالا ببرد و منجر به ناهنجاری احتمالی شود. توضیح اینکه چرا آنها را مسدود کردید ، متأسفانه ، به شما بستگی دارد.

در این محتوا از وبسایت پسندش سعی کردیم به طور خیلی مختصر شما عزیزان را با این موضوع که تو اینستاگرام چطور کسانی که بلاک کردیم برگردانیم توضیح داده باشیم.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.