در اینستاگرام چگونه پست بگذاریم

19

نحوه ارسال در اینستاگرام : راهنمای گام به گام

در اینستاگرام چگونه پست بگذاریم : اینستاگرام با بیش از ۱ میلیارد کاربر فعال ، یکی از بهترین شبکه های اجتماعی برای تبلیغ کسب و کار شما ، دستیابی به مخاطبان جدید و افزایش آگاهی از برند است. بنابراین حتی اگر هنوز در وب سایت فعال نیستید ، برای اتخاذ استراتژی اینستاگرام در برنامه بازاریابی خود هیچ وقت دیر نیست.

اگر برای شروع به اشتراک گذاری محتوا از طریق این کانال آماده هستید ، ما شما را تحت پوشش قرار داده ایم. در اینجا ، ما یک راهنمای سریع و آسان برای ارسال پست در اینستاگرام ایجاد کرده ایم تا اطمینان حاصل کنیم که می توانید توجه مخاطبان خود را با بازاریابی اینستاگرام جلب کنید.

نحوه ارسال در اینستاگرام

1- روی نماد + در بالای صفحه ضربه بزنید.

2- یک عکس یا ویدیو از کتابخانه خود انتخاب کنید یا در برنامه عکس بگیرید.

3- ارسال چندین تصویر در اینستاگرام.

4- تصویر را برش دهید.

5- یک فیلتر انتخاب کنید.

6- عکس خود را ویرایش کنید.

7- کپشن خود را تایپ کنید.

8- از هشتگ ها برای بهینه سازی پست استفاده کنید.

9- دوستان را تگ کنید.

10- موقعیت مکانی خود را اضافه کنید.

11- بازی با ایموجی ها.

12- پست را در سایر شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید.

13- پست را ویرایش کنید.

پست کردن مداوم در اینستاگرام می تواند به کسب و کارها کمک کند تا با مخاطبان خود طنین انداز شده و رشد بهتری داشته باشند ، اما انجام صحیح آن به همان اندازه مهم است. در اینجا نحوه پست به اکانت اینستاگرام خود به صورت مرحله به مرحله آورده شده است.

مرحله 1. روی نماد + در بالای صفحه ضربه بزنید.

 روی علامت مثبت در بالای صفحه خود کلیک کنید و برای مرحله بعدی در زیر آماده خواهید شد.

مرحله 2. یک عکس یا ویدیو از کتابخانه خود انتخاب کنید یا در برنامه عکس بگیرید.

اینستاگرام عکس هایی را که قبلاً در گوشی شما ذخیره شده اند را به شما نشان می دهد. یکی از آنها را برای ارسال انتخاب کنید. از طرف دیگر ، اگر قبلاً تصویری ندارید که می‌ خواهید از آن استفاده کنید ، می‌ توانید روی نماد دوربین برای گرفتن عکس یا ویدیو در خود برنامه اینستاگرام کلیک کنید.

پس از انتخاب و برش یک تصویر (یا چرخ فلک از چندین تصویر) ، روی دکمه پیکان در گوشه سمت راست بالای برنامه کلیک کنید.

خواندن بیشتر ...
تو اینستاگرام چندتا اکانت میشه ساخت

مرحله 3. چندین تصویر را در اینستاگرام ارسال کنید.

آیا چندین عکس دارید و می خواهید همه آنها را برجسته کنید؟ اینستاگرام با قابلیت چرخ و فلک خود این امکان را به شما می دهد.

همانطور که روی عکس یا ویدیو ضربه می‌ زنید ، ابتدا روی نماد درست در بالای عکس‌ های خود در سمت راست که شبیه مربع‌ های انباشته شده است ضربه بزنید. هنگامی که روی این ضربه بزنید ، در گوشه هر تصویر یا ویدیویی که ضربه می‌ زنید یک عدد می‌ بینید. این شماره محل نمایش محتوا در چرخ فلک را یادداشت می کند.

مرحله 4. تصویر را برش دهید.

شما فقط به یک تصویر مربع در اینستاگرام محدود نمی شوید. در واقع می توانید تصاویر افقی یا عمودی را نیز به اشتراک بگذارید. برای مشاهده بیشتر تصویر خود ، صفحه عکسی را که انتخاب کرده‌اید در صفحه کتابخانه بچسبانید.

با این حال ، در حالی که اینستاگرام به گزینه های عمودی و افقی اجازه می دهد ، تصاویر همچنان باید در برخی ابعاد خاص قرار بگیرند. بنابراین ، ممکن است هنوز نیاز داشته باشید که کمی از عکس خود را برش دهید تا مناسب شود.

مرحله 5. یک فیلتر را انتخاب کنید.

اینستاگرام 24 فیلتر ارائه می دهد. برای بررسی گزینه های خود به سمت راست بروید و برای پیش نمایش نحوه نمایش آن در عکس خود ، روی یکی کلیک کنید.

به طور پیش فرض ، فیلتر با قدرت کامل اعمال می شود. با این حال ، اگر می‌ خواهید شدت فیلتر را کاهش دهید ، پس از اعمال فیلتر روی کاشی دوبار کلیک کنید و یک انتخابگر مقیاس ظاهر می‌ شود که به شما امکان می‌ دهد جلوه را کمرنگ کنید.

همچنین می توانید برای تنظیم بیشتر عکس ، روی چوب جادویی در بالای صفحه ضربه بزنید.

در اینستاگرام چگونه پست بگذاریم
در اینستاگرام چگونه پست بگذاریم

مرحله 6. عکس خود را ویرایش کنید.

همچنین می‌ توانید روی «ویرایش» در پایین سمت راست کلیک کنید تا تصویر را با مشخصات خود تنظیم کنید.

در اینجا گزینه های ویرایشی هستند که در اینستاگرام برای شما تعبیه شده است:

تنظیم – این به چرخش ماهرانه تصویر در امتداد صفحه مرکزی کمک می‌ کند و مطابق با مقیاس خطی پایین صفحه ، به سمت چپ یا راست شیب می‌ دهد.

روشنایی – این به روشن یا تیره شدن تصویر کمک می کند. تنها کاری که باید انجام دهید این است که انتخابگر را به سمت چپ بکشید تا تیره شود و یا به راست بکشید تا روشن شود.

کنتراست – این به افزایش یا کاهش شدت رنگ های تصویر کمک می کند. برای کنتراست کمتر انتخابگر را به سمت چپ بکشید (اثر کدر) یا برای کنتراست بیشتر به سمت راست (افکت با شدت بالاتر) بکشید.

ساختار – این به اضافه کردن یک افکت HD مانند به تصویر کمک می کند و جزئیات خاصی را در عکس شما نشان می دهد. برای کمک به “پاپ” شدن تصویر ، انتخابگر را به سمت راست بکشید.

گرما – این به شما کمک می کند دمای عکس را تنظیم کنید. انتخابگر را به سمت چپ بکشید تا صداهای سرد در تصویر افزایش یابد ، یا انتخابگر را به سمت راست بکشید تا صداهای گرم در تصویر افزایش یابد.

خواندن بیشتر ...
چگونه آخرین بازدید در تلگرام را خاموش کنیم؟

اشباع – این به شما کمک می کند تا اشباع رنگ ها را در تصویر خود تنظیم کنید. انتخابگر را به سمت چپ بکشید تا تصویر از حالت اشباع خارج شود (اگر می‌خواهید ظاهری تک رنگ داشته باشید تا تمام سمت چپ) ، یا برای رنگ‌ های بسیار اشباع ، انتخابگر را به سمت راست بکشید.

رنگ – این به شما تعدادی گزینه رنگی را می دهد تا روی تصویر خود برای جلوه های رنگی جالب بپوشانید. به سادگی رنگ مورد نظر خود را انتخاب کنید و ببینید که چگونه تصویر را در کادر پیش نمایش تغییر می دهد.

محو شدن – این کار شدت سیاهی ها را در تصویر شما کاهش می دهد تا یک جلوه عکس “پیر” ایجاد شود. به سادگی انتخابگر را به سمت راست بکشید تا میزان محو شدن بیشتر شود.

هایلایت – این به شما کمک می کند تا شدت هایلایت ها را در تصویر خود کنترل کنید. کشیدن انتخابگر به سمت چپ ، هایلایت های تصویر شما را تیره می کند در حالی که با کشیدن انتخابگر به سمت راست ، هایلایت های تصویر شما روشن می شود.

سایه ها – این به شما کمک می کند تا شدت سایه ها را در تصویر خود کنترل کنید. کشیدن انتخابگر به سمت چپ ، سایه‌ های تصویر شما را تیره می‌ کند در حالی که با کشیدن انتخابگر به سمت راست ، سایه‌ های تصویر شما روشن می‌شود.

Vignette – گوشه های تصویر را تیره می کند و یک شکل دایره ای در مرکز باقی می ماند. انتخابگر را تا انتها به سمت راست بکشید تا دراماتیک‌ ترین عکس نوشته شود.

Tilt Shift – این به محو شدن لبه های تصویر به صورت شعاعی یا خطی کمک می کند و تمرکز را به جزئیات در مرکز تصویر جلب می کند.

تیز کردن – این به وضوح جزئیات خاصی از تصویر کمک می کند و ظاهری دراماتیک به عناصر ظریف تر در عکس می بخشد.

مرحله 7. شرح خود را تایپ کنید.

خلاق باشید و یک کپشن زیبا و جالب بنویسید تا با عکستان همراه شود. از آنجایی که متن می تواند به بهینه سازی پست شما در جستجوی اینستاگرام کمک کند ، نوشتن چیزی فقط برای شما مفید است.

مرحله 8. از هشتگ ها برای بهینه سازی پست استفاده کنید.

با قابلیت جستجوی اینستاگرام ، کاربران می توانند با هشتگ جستجو کنند. بنابراین ، باید حتما هشتگ های مرتبط را در کپشن خود بنویسید. اگر فردی هشتگی را که در کپشن خود قرار داده‌اید جستجو کند ، ممکن است پست شما و سایر مواردی را که شامل همان هشتگی هستند پیدا کند.

مرحله 9. دوستان را تگ کنید.

آیا می خواهید دوست شما یا دنبال کنندگان آنها عکسی را که شما ارسال کرده اید ببینند؟ تگشون کن.

در صفحه پست جدید ، می توانید روی “تگ افراد” کلیک کنید تا سایر اکانت های اینستاگرام را در پست خود تگ کنید. از طرف دیگر ، می توانید دسته آنها (یا نام کاربری آنها که با علامت @ شروع می شود) را در عنوان خود قرار دهید.

مرحله 10. مکان خود را اضافه کنید.

اگر در تعطیلات سرگرم‌ کننده یا در یک رویداد منظم هستید و نمی‌ خواهید این اطلاعات را در عنوان خود بگنجانید ، می‌ توانید جایی که هستید را به روش دیگری مشخص کنید. در صفحه پست جدید ، روی «افزودن موقعیت مکانی» ضربه بزنید تا یک مکان روی تصویر خود قرار دهید (که باعث می‌ شود افراد پست شما را راحت‌ تر پیدا کنند).

خواندن بیشتر ...
غیر فعال کردن لست سین اینستاگرام ؛ آموزش کاراترین ترفندها

وقتی تصویر یا ویدیویی را با یک مکان پست می‌ کنید ، بین نام شما و بلوک محتوا در فید نمایش داده می‌ شود.

مرحله 11. با ایموجی ها بازی کنید.

ایموجی ها سرگرم کننده هستند و می توانند کپشن شما را چشم نوازتر کنند. اگر چند ایموجی مرتبط با پست شما می شناسید ، آنها را در قسمت زیرنویس بچسبانید. به عنوان مثال ، اگر در حال ارسال

یک عکس تعطیلات هستید ، می توانید یک درخت نخل 🌴 یا یک هواپیما ✈️ برای نشان دادن اینکه شما به جایی پرواز کرده اید ، اضافه کنید.

در اینجا بهترین ایموجی های اینستاگرامی که می توانید استفاده کنید آورده شده است:

  1. ❤️
  2. 😍
  3. 😘
  4. 😂
  5. 😊
  6. 😎
  7. 💕
  8. 😉
  9. 💋
  10. 👍

با این حال ، به خاطر داشته باشید که گزینه‌ های زیادی برای اضافه کردن استعداد به پست‌ هایتان وجود دارد ، از واقعی نگه داشتن آن تا چهره‌ های مضطرب.

مطمئن شوید که زیاده روی نکنید و ایموجی ها را فقط به خاطر ارسال آن ها ارسال نکنید. اگر یک ایموجی بولینگ را همراه با عکسی از یک ساحل پست کنید ، واضح است که برای مردم منطقی نخواهد بود. به طور مشابه ،

اگر 20 ایموجی را ارسال کنید که به یک پست مرتبط است ، ممکن است فقط دنبال کنندگان خود را آزار دهید یا ناامید شوید.

مرحله 12. پست را در دیگر سیستم عامل های رسانه های اجتماعی به اشتراک بگذارید.

در نهایت ، اگر می‌ خواهید محتوای خود را در دیگر سایت‌ های رسانه‌ های اجتماعی متصل خود (مانند فیس‌ بوک یا توییتر) به اشتراک بگذارید ، به سادگی نوار را از چپ به راست بلغزانید.

وقتی برای پست کردن آماده شدید ، روی “اشتراک گذاری” در بالا سمت راست کلیک کنید.

پیش نویس های ذخیره شده اینستاگرام

اگر آماده نیستید فوراً پست کنید ، می توانید آن را در پیش نویس های ذخیره شده اینستاگرام خود نیز ذخیره کنید. به سادگی به مرحله فیلتر کردن و ویرایش برگردید ، روی فلش عقب در بالا سمت چپ ضربه بزنید و

ذخیره پیش نویس را انتخاب کنید.

مرحله 13. پست را ویرایش کنید.

اشتباهات تایپی برای همه اتفاق می افتد! اگر به تازگی چیزی پست کردید و متوجه یک اشتباه املایی شدید ، وحشت نکنید. به سادگی روی سه نقطه که در سمت راست در مقابل نام شما ظاهر می شود ضربه بزنید ، سپس

روی ویرایش ضربه بزنید.

تنظیماتی را که مناسب می دانید انجام دهید و آنها را ذخیره کنید تا در اینستاگرام شما منعکس شود. در غیر این صورت ، پست شما کامل و زنده است تا همه ببینند.

امروز مخاطبان خود را در اینستاگرام افزایش دهید

اکنون که می دانید چگونه در اینستاگرام پست کنید ، می توانید شروع به تولید محتوا برای پلتفرم کنید و با مخاطبان خود ارتباط برقرار کنید. اگر شما یک کسب و کار یا برند هستید ، باید یک استراتژی قوی برای به دست

آوردن تعامل و آگاهی داشته باشید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.