دلایل موفقیت شرکت سامسونگ

252

دلایل موفقیت شرکت سامسونگ

در این مطلب از وبسایت پسندش سعی کردیم شما عزیزان را با دلایل موفقیت شرکت سامسونگ و 10 دلیل محبوب بودن این کمپانی بزرگ جهان را گویا باشیم.

موفقیت تبلت و گوشی هوشمند سامسونگ : 10 دلیل برای محبوبیت آنها

تجزیه و تحلیل اخبار : محصولات موبایل سامسونگ ، به ویژه گوشی های هوشمند و تبلت های این شرکت ، بسیار محبوب شده اند. اما چه چیزی در مورد محصولات سامسونگ وجود دارد که آنها را به محبوب ترین محصولات موبایل از نظر تعداد زیاد در جهان تبدیل کرده است؟

در دنیای گوشی‌های هوشمند و تبلت‌ها ، واقعاً تنها دو شرکت وجود دارند که عملکرد خوبی دارند : اپل و سامسونگ . درک موفقیت اپل آسان است ، زیرا این شرکت مدت‌ هاست که می‌تواند محصولاتی را به مشتریان ارائه دهد که آنها بتوانند با اطمینان خریداری کنند.

با این حال ، موفقیت سامسونگ آنقدر بریده و خشک نبوده است ، و برخی تعجب می کنند که چرا دستگاه های تلفن همراه این شرکت تا این حد محبوب شده اند. باور کنید یا نه ، تشخیص راز سامسونگ چندان دشوار نیست.

سال‌ هاست که سامسونگ به استراتژی‌ های هوشمند و تمایل به ارائه محصولات با کیفیت بالا و قابل اعتماد پایبند است. در نتیجه ، محموله‌ های سه ماهه گوشی‌ های هوشمند حتی اپل قدرتمند را نیز کاهش داده است. فروش تبلت های سامسونگ ، بسیاری از دستگاه های دیگر مبتنی بر اندروید را نیز به rans تبدیل کرده است. دیدنش جذاب است و این نشان دهنده مسابقه دو اسبی است که امروزه در بازار موبایل توسعه یافته است.

خواندن بیشتر ...
آیا اپل واچ به سامسونگ وصل میشود ؟

اما چرا سامسونگ ، و نه شرکت دیگری ، اپل را برای فرمانروایی بازار تلفن همراه بر عهده می گیرد؟ بخوانید تا متوجه شوید.

موفقیت شرکت سامسونگ
دلایل موفقیت شرکت سامسونگ

1. مسائل طراحی

سامسونگ آنقدر هوشمند بود که از همان ابتدا متوجه شد که برای موفقیت در بازار موبایل ، باید از نظر طراحی با اپل مطابقت داشته باشد. Galaxy S III این شرکت که بسیار نازک است و با صفحه نمایش بزرگ عرضه می شود ، ثابت می کند که می داند چه می کند. مصرف کنندگان می توانند کیفیت را تشخیص دهند ، و به همین دلیل است که فروش سامسونگ بسیار استراتوسفر است.

2. چیزی برای نفرت اپل وجود دارد

اگرچه طرفداران اپل بسیار زیاد هستند ، اما این شرکت به همان اندازه مخالفانی دارد که به دنبال هر جایگزینی هستند که نبرد را به سازنده آیفون برساند. سامسونگ این کار را با گوشی‌ های هوشمند و تبلت‌ های خود انجام داده است و حتی در دادگاه به خاطر حق ثبت اختراعات ، با اپل برخورد کرده است. سامسونگ در برخی از آن نبردهای دادگاه پیروز شده و برخی را باخته است. این دعواها کمک بزرگی به سامسونگ کرده است ، زیرا نشان داده‌اند که آماده دفاع از طرح‌ های محصولاتش است و نمی‌توان صرفاً با اختلافات مربوط به حق اختراع از بازار بیرون راند.

3. نمایشگر های بزرگ

سامسونگ با ارائه نمایشگر های بزرگتر به سود خود ادامه داده است. Galaxy Tab این شرکت با صفحه نمایش 10.1 اینچی عرضه می شود. جدیدترین Galaxy S III با نمایشگر عظیم 4.8 اینچی عرضه می شود. این برای مصرف کنندگان و کاربران سازمانی به طور یکسان اهمیت دارد.

خواندن بیشتر ...
چگونه بهترین پاور بانک را بخریم؟

4. توجه به ارزش

اگرچه محصولات سامسونگ ارزان‌ ترین محصولات موجود در بازار نیستند ، اما این شرکت توانسته ارزش واقعی محصولات خود را نشان دهد. مصرف کنندگان با قیمتی کمتر از 200 دلار برای یک گوشی هوشمند ، دستگاهی را دریافت می کنند که می تواند با آیفون با همان قیمت مطابقت داشته باشد. اما مانند اپل ، نشان داده است که برای یک محصول باکیفیت می تواند مقداری بیشتر شارژ کند. اگر اینطور نبود ، سامسونگ امروز به سادگی موفق نمی شد. از طرفی هم اپراتورهای موبایل رقابت گوشی را ترویج کردند.

5. برندسازی مناسب

پس از مشاهده موفقیت اپل در بازار موبایل ، سامسونگ متوجه شد که برای پیروی از آن باید برندهای هوشمند و تبلت های خود را به درستی معرفی کند. بنابراین، €œGalaxy € را به عنوان یک برند ثابت برای دستگاه های با کیفیت بالا معرفی کرد و اکنون ، برندسازی آن مترادف با کیفیت است.

6. نام قابل اعتماد راه درازی دارد

سامسونگ نشان می‌دهد که نمی‌توان ارزش یک شرکت مورد اعتماد را بیش از حد برآورد کرد. از آنجایی که سامسونگ محصولات قابل اعتمادی را در بسیاری از صنایع دیگر از جمله لوازم خانگی و تلویزیون ارائه می‌کند ، مشتریان بیشتر به گوشی‌ های هوشمند و تبلت‌ های آن اعتماد خواهند کرد که برای شرکت عمل کرد خوبی است.

7. گوگل کمک می کند

گوگل طی سال‌ها حامی سرسخت سامسونگ بوده است ، زیرا برخی از بهترین دستگاه‌ های مبتنی بر اندروید را در بازار ارائه می‌کند. برای مثال Galaxy Nexus محصول سامسونگ است. و مانند Galaxy S III ، به عنوان یکی از گزینه های برتر در بازار در نظر گرفته می شود.

خواندن بیشتر ...
ساعت اپل واچ زنانه

8. حامل ها نیز کمک می کنند

اگر اپراتور ها نگران چیزی باشند ، این به اپل قدرت زیادی می دهد. آنها استدلال می کنند که هر چه اپل قدرت بیشتری داشته باشد ، آنها کمتر خواهند بود. بنابراین ، برای جلوگیری از این خطر ، آنها رقبای اپل را نیز تبلیغ می کنند. طی چند ماه گذشته ، بخش عمده ای از این تبلیغات به سامسونگ تعلق گرفت و به حفظ رشد بازار آن کمک کرد.

9. یک موفقیت راه طولانی را طی می کند

سامسونگ خوش شانس بود که اولین عرضه هایش در بازار گوشی های هوشمند و تبلت ها موفقیت آمیز بود. این موفقیت به شرکت کمک کرد تا در طول زمان به رشد خود ادامه دهد. واقعیت این است که مصرف کنندگان معمولاً موجودات عادت هستند. اگر آنها محصولی از یک شرکت را دوست داشته باشند ، به احتمال زیاد محصول بعدی را که شرکت معرفی می کند ، خریداری خواهند کرد. این عامل به اندازه اپل به موفقیت سامسونگ کمک کرده است.

10. چه چیز دیگری وجود دارد؟

با نگاهی به فضای اندروید ، یافتن این همه گوشی هوشمند و تبلت با کیفیت بسیار دشوار است. در بازار تلفن ، HTC One X ممکن است برجسته باشد و Nexus 7 که اخیراً راه اندازی شده است ، موفقیت اولیه در تبلت ها داشته است. اما فراتر از آن ، پیدا کردن چیزی که حتی به خط تلفن همراه سامسونگ همخوانی داشته باشد ، سخت است.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.