راهنمای خرید ایرپاد اپل

ایرپاد پرو اپل در مقابل ایرپاد 3 در مقابل ایرپاد 2: راهنمای خرید

139

به راهنمای خرید ایرپاد اپل در وبسایت پسندش خوش آمدید! تا همین اواخر، خرید یک جفت ایرپاد اپل کار ساده ای بود. تنها دو مدل موجود بود – ایرپادو ایرپاد پرو. شکاف قیمت بین آنها آنقدر زیاد بود که تصمیم خرید صرفاً به بودجه بستگی داشت. اما با عرضه ایرپادها (نسل سوم) این موضوع تغییر کرده است. اکنون مصرف‌ کنندگان سه ایرپاد دارند که می‌توانند از بین قیمت‌ هایی که موجود است یکی را  انتخاب کنند. بنابر این اگر به دنبال یک جفت ایرپاد هستید، کدام یک از اینها را باید انتخاب کنید؟ بیایید با هم به بررسی آنها بپردازیم.

راهنمای خرید ایرپاد اپل

ایرپاد پرو : جدیدترین نیست، اما همچنان بهترین است

اگر به سادگی ایرپاد هایی را می خواهید که بیشترین کارایی را داشته باشند، ایرپاد پرو بهترین گزینه برای شماست. شاید بیش از چند سالی است که وجود دارند، اما هنوز هم بهترین ایرپاد به شمار می روند. در واقع، تنها مواردی هستند که با نوک گوش قابل تغییر ارائه می شوند (حتی می توانید با استفاده از تنظیمات آنهایی را پیدا کنید که بهترین تناسب با شما دارند). این ایرپاد ها همچنین دارای صدای فضایی با Dolby Atmos هستند و تنها مواردی هستند که با حذف نویز فعال (ANC) عرضه می شوند. ANC نیز بسیار خوب کار می‌کند، و مانند یک حرفه‌ ای  نویز محیط را حذف می‌کند.

راهنمای خرید ایرپاد اپل

حتی یک حالت شفافیت وجود دارد که به شما امکان می دهد صداهای اطراف خود را بدون نیاز به بیرون آوردن جوانه ها بشنوید. بنابر این می‌ توانید با مردم صحبت کنید و صدای را به وضوح بشنوید، بدون اینکه ایرپاد پرو مزاحمتان شود.

خواندن بیشتر ...
چرا سیب نماد اپل شد ؟ داستان پشت این ماجرای تاثیرگذار

کیفیت صدا در AirPods Pro نیز به راحتی در میان خط AirPod TWS بهترین است. صدای فضایی با ردیابی پویای سر، بعد کاملاً جدیدی به تجربه شنیداری می‌افزاید، به‌نظر می‌رسد صدا منبع واضحی دارد که با حرکت دادن سر تغییر می‌کند و حس کاملی به شما می‌دهد. حتی یک پنل لمسی که به شما امکان می‌دهد صدا را بدون نیاز به برداشتن گوشی خود کنترل کنید. آنها همچنین با دستگاه های اندرویدی بسیار خوب بازی می کنند.

راهنمای خرید ایرپاد اپل

کیفیت تماس هم خیلی خوبه تناسب راحت همراه با مقاومت در برابر تعریق و آب  این ایرپادها را به تنها ایرپاد هایی تبدیل می‌ کند که هم در خانه هم در محل کار و هم در باشگاه قابل استفاده هستند. عمر باتری حدوداً چهار ساعت و نیم است اما همراه با قاب که از شارژ بی‌سیم پشتیبانی می‌کند، حدود 24 ساعت در اختیار شما قرار می‌گیرد. اگرچه در حال حاضر اغلب با قیمت‌های پایین‌تر در دسترس هستند، اما ایرپاد پرو از نظر ویژگی‌ ها و عملکرد همچنان بهترین ایرپاد های موجود هستند.

ایرپاد پرو را بخرید اگر: می خواهید بهترین تجربه AirPods را داشته باشید.

برای خرید ایرپاد کلیک کنید

ایرپاد نسل سوم: جدید و راحت

جدیدترین ایرپاد هایی که وارد دنیای TWS شده‌اند، هم از نظر طراحی و هم از نظر ویژگی‌ ها، تلاقی بین AirPods اصلی و برادران Pro آنها هستند. قاب آنها درست بین قاب مربعی شکل ایرپاد های اصلی و قاب مستطیلی کمی کشیده ایرپاد پرو قرار می گیرد. در حالی که خود جوانه ها بیشتر شبیه AirPods Pro با ساقه های کمی خمیده به نظر می رسند، اما مانند AirPods Pro دارای نوک گوش قابل جا بجایی نیستند. و تناسب در گوش شاید بزرگترین نقطه تفاوت بین AirPods Pro و AirPods جدید باشد.

خواندن بیشتر ...
تبلت سامسونگ s6

راهنمای خرید ایرپاد اپل

توجه داشته باشید، شما صدای فضایی و ردیابی سر پویا و همچنین پشتیبانی از Dolby Atmos را دریافت می‌کنید. کیفیت صدا بسیار خوب است، اگر چه باس کمتر از AirPods Pro است. مانند AirPods Pro، اینها نیز دارای یک پنل لمسی روی ساقه هستند که به شما امکان می‌دهد به جای اینکه دست به سمت تلفن دراز کنید، صدا را مستقیماً از خود جوانه‌ها کنترل کنید. رابط کاربری شبیه به رابط AirPods Pro است، با لمس، کشیدن انگشت و ضربه زدن تمام کارها را انجام می دهد، و همچنین با اکوسیستم اپل بهترین هستند. با اندروید هم به خوبی کار می کنند.

کیفیت تماس فوق العاده است و در برابر تعریق و آب مقاوم هستند. تناسب نسبتاً شل آنها به این معنی است که آنها بهترین دوستان باشگاهی برای شما نیستند. ممکن است بیفتند و آسیب ببینند. یکی از بخش هایی که در آن کاملاً همه ایرپاد های دیگر را تحت الشعاع قرار می دهند، از نظر باتری است. ایرپادهای نسل سوم با بهترین عمر باتری در میان ایرپاد های واقعا بی سیم، با شش ساعت باتری روی جوانه ها، و 24 ساعت با قاب، که اتفاقاً از شارژ بی سیم پشتیبانی می کند، ارائه می شوند.

ایرپاد نسل سوم را بخرید اگر: می خواهید تناسب “باز” بیشتری نسبت به ایرپاد پرو و عمر باتری خوب داشته باشید.

ایرپاد نسل دوم : این قدیمی هنوز هم عالی و مقرون به صرفه است

با توجه به برگه مشخصات، ایرپادهای نسل دوم  از ایرپادهای جدید و همچنین ایرپاد پرو عقب تر هستند. آنها طراحی اصلی ایرپاد را دارند. نشل دوم با سیم‌های جدا شده، با ساقه‌های بلند و صاف، با ANC عرضه نمی‌شوند، از صدای فضایی پشتیبانی نمی‌کنند و حتی در برابر تعریق و آب مقاوم نیستند. از نظر رابط نیز، آنها با یک پنل لمسی عرضه نمی شوند، بنابراین در حالی که ضربه ها و لمس های دیگر به خوبی کار می کنند، کشیدن انگشت گزینه ای نیست و برای کنترل صدا باید به گوشی خود بروید.

خواندن بیشتر ...
جدیدترین آیپد اپل
راهنمای خرید ایرپاد اپل

اما نسل دومی ها هنوز به عنوان یک TWS عالی در رقابت هستند. این به این دلیل است که، حتی با وجود تمام محدودیت‌ هایشان، آنها هنوز فوق‌ العاده راحت هستند. سبک وزن هستند و بسیار راحت جا می شوند (دوباره، آنها از گوش شما آویزان می شوند و در واقع به داخل کانال گوش شما نمی روند) و استفاده از آنها فوق العاده آسان است، اگرچه ، تجربه دستگاه های اپل بسیار بهتر است آنها با اندروید هم به خوبی کار می کنند.

کیفیت صدا شاید یک درجه پایین‌ تر از سایر ایرپاد ها باشد، صدایی متعادل‌ تر و باس محدود تر، اما همچنان از اکثر رقبا بهتر است. کیفیت تماس حتی از پرو و ایرپادهای جدید بهتر به نظر می رسد، زیرا ساقه بلند، میکروفون را به دهان شما نزدیک تر می کند. آن را با عمر باتری پنج ساعته و 24 ساعت با قاب کامل کنید (اگرچه برای شارژ بی سیم نیاز به هزینه اضافی دارید)، و یک جفت TWS دارید که منعکس کننده رویکرد اپل است.

ایرپاد پرو نسل دوم را بخرید اگر: تجربه AirPod یا فقط یک تجربه عالی TWS را با مقرون به صرفه ترین قیمت می خواهید.

پیشنهادات مطالعه بیشتر در پسندش::

ایرپاد اپل تا چه فاصله ای کار میکند

ایرپاد بخریم یا اپل واچ

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.