راه اندازی آیپد اپل

33

iPad را روشن و راه اندازی کنید

iPad جدید خود را از طریق اتصال اینترنت روشن و راه اندازی کنید. همچنین می توانید راه اندازی آیپد اپل را با اتصال به کامپیوتر خود شروع کنید. اگر iPhone، iPad، iPod touch یا دستگاه Android دیگری دارید، می‌توانید اطلاعات خود را به iPad جدید خود منتقل کنید.

توجه: اگر iPad شما توسط یک شرکت، مدرسه یا سازمان دیگر مستقر یا مدیریت می‌شود، برای دستورالعمل‌های راه‌اندازی به سرپرست یا معلم مراجعه کنید.

برای راه اندازی آماده شوید

برای اینکه نصب تا حد امکان روان باشد، موارد زیر را در دسترس داشته باشید:

 • اتصال به اینترنت از طریق یک شبکه Wi-Fi (ممکن است به نام و رمز عبور شبکه نیاز داشته باشید) یا خدمات داده تلفن همراه از طریق یک حامل (مدل های Wi-Fi + Cellular)
 • Apple ID و رمز عبور شما؛ اگر Apple ID ندارید، می‌توانید در حین راه‌اندازی آن را ایجاد کنید
 • اگر می‌خواهید در حین راه‌اندازی، کارتی را به Apple Pay اضافه کنید، اطلاعات حساب کارت اعتباری یا نقدی‌تان
 • اگر در حال انتقال داده‌هایتان به دستگاه جدیدتان هستید، آی‌پد قبلی یا یک نسخه پشتیبان از دستگاهتان
خواندن بیشتر ...
صفحه نمایش رتینا چیست ؟

نکته: اگر فضای ذخیره‌سازی کافی برای پشتیبان‌گیری از دستگاه خود ندارید، iCloud به اندازه‌ای که برای تکمیل یک نسخه پشتیبان موقت به‌طور رایگان نیاز دارید، تا سه هفته پس از خرید iPad به شما می‌دهد. در دستگاه قبلی خود، به تنظیمات > عمومی > بازنشانی > انتقال یا بازنشانی [دستگاه] بروید. روی Get Started ضربه بزنید، سپس دستورالعمل های روی صفحه را دنبال کنید.

1- آیپد خود را روشن و راه اندازی کنید

دکمه بالایی را فشار داده و نگه دارید تا لوگوی اپل ظاهر شود.

اگر iPad روشن نمی شود، ممکن است لازم باشد باتری را شارژ کنید.

2- یکی از کارهای زیر را انجام دهید:

 • روی «تنظیم دستی» ضربه بزنید، سپس دستورالعمل‌های تنظیم روی صفحه را دنبال کنید.
 • اگر iPhone، iPad یا iPod touch دیگری با iOS 11، iPadOS 13 یا جدیدتر دارید، می‌توانید از Quick Start برای راه‌اندازی خودکار دستگاه جدید خود استفاده کنید. دو دستگاه را به هم نزدیک کنید، سپس دستورالعمل های روی صفحه را دنبال کنید تا به طور ایمن بسیاری از تنظیمات، تنظیمات برگزیده و iCloud Keychain خود را کپی کنید. سپس می‌توانید بقیه اطلاعات و محتوای خود را از پشتیبان iCloud به دستگاه جدید خود بازیابی کنید.

یا اگر هر دو دستگاه دارای iOS 12.4، iPadOS 13 یا جدیدتر هستند، می توانید تمام داده های خود را به صورت بی سیم از دستگاه قبلی خود به دستگاه جدید منتقل کنید. دستگاه های خود را نزدیک یکدیگر نگه دارید و تا زمانی که فرآیند انتقال کامل شود به برق وصل کنید.

همچنین می توانید داده های خود را با استفاده از اتصال سیمی بین دستگاه های خود انتقال دهید. به مقاله پشتیبانی اپل از شروع سریع برای انتقال داده به iPhone، iPad یا iPod touch جدید مراجعه کنید.

 • در حین راه‌اندازی، اگر نابینا هستید یا کم‌بینا هستید، می‌توانید روی دکمه Home (در iPad با دکمه Home) سه بار کلیک کنید یا روی دکمه بالا (در سایر مدل‌های iPad) سه بار کلیک کنید تا VoiceOver، صفحه نمایش را روشن کنید. همچنین می‌توانید با سه انگشت روی صفحه دوبار ضربه بزنید تا زوم روشن شود.
خواندن بیشتر ...
تاریخچه شرکت سامسونگ

از دستگاه اندرویدی به آیپد منتقل شوید(راه اندازی آیپد اپل)

هنگامی که برای اولین بار iPad جدید خود را راه اندازی می کنید، می توانید به طور خودکار و ایمن داده های خود را از دستگاه Android منتقل کنید.

توجه: تنها زمانی که iPad را برای اولین بار راه اندازی می کنید، می توانید از برنامه انتقال به iOS استفاده کنید. اگر قبلاً راه‌اندازی را تمام کرده‌اید و می‌خواهید از Move to iOS استفاده کنید، باید iPad خود را پاک کنید و دوباره شروع کنید یا داده‌های خود را به صورت دستی منتقل کنید. محتوا را به صورت دستی از دستگاه Android خود به iPhone، iPad یا iPod touch منتقل کنید.

1- در دستگاه خود با نسخه Android نسخه 4.0 یا بالاتر، به مقاله پشتیبانی Apple Move from Android به iPhone، iPad یا iPod touch مراجعه کنید و برنامه Move to iOS را دانلود کنید.

2- در iPad خود، موارد زیر را انجام دهید:

 • دستیار تنظیم را دنبال کنید.
 • در صفحه برنامه‌ها و داده‌ها، روی انتقال داده از Android ضربه بزنید.

3- در دستگاه اندرویدی موارد زیر را انجام دهید:

 • Wifi را روشن کنید.
 • برنامه انتقال به iOS را باز کنید.
 • از دستورالعمل های روی صفحه پیروی کنید.
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.