راه اندازی سامسونگ گلکسی واچ 4

در اینجا نحوه شروع کار با ساعت هوشمند Galaxy جدید خود آورده شده است

923

آیا نمی دانید راه اندازی سامسونگ گلکسی واچ 4 به چه صورت است؟  احتمالاً به‌ تازگی آخرین ساعت هوشمند سامسونگ را انتخاب کرده‌ اید و نمی‌ توانید منتظر بمانید تا شیرینی کار مچی جدید خود را شروع کنید.

ساعت سامسونگ گلکسی واچ 4 بهترین ساعت سامسونگ ساخته شده است. همچنین این اولین ساعت هوشمند با نرم افزار یکپارچه گوگل است که بسیاری از ویژگی های برجسته Samsung Galaxy Watch 4 Wear OS را ارائه می دهد. جای تعجب نیست که می خواهید یکی را برای خود انتخاب کنید.

چه ساعت استاندارد گلکسی واچ 4 یا گلکسی واچ 4 کلاسیک را با قاب چرخان خریداری کرده باشید، می توانید ساعت هوشمند خود را تنها در چند مرحله ساده راه اندازی کنید. تنها چیزی که نیاز دارید یک Galaxy Watch 4 شارژ شده و گوشی هوشمند سازگار با برنامه Galaxy Wearable است.

یک نکته قابل ذکر است:

در حالی که گلکسی واچ 4 از نظر فنی با هر گوشی اندرویدی سازگار است، اما برای ادغام با بهترین گوشی های سامسونگ طراحی شده است.

راه اندازی سامسونگ گلکسی واچ 4

1. Galaxy Watch 4 خود را با فشار دادن و نگه داشتن کلید هوم روشن کنید. اگر ساعت شما روشن نمی شود، ممکن است نیاز به شارژ داشته باشد. برنامه Galaxy Wearable را در تلفن هوشمند خود باز کنید و برای جستجوی Galaxy Watch خود روی «شروع» کلیک کنید.

راه اندازی سامسونگ گلکسی واچ 4

2. تأیید کنید کد موجود در Galaxy Watch 4 شما با کد مشاهده شده در تلفن هوشمند شما مطابقت دارد. این یک کد 6 رقمی است و همه اعداد است.

راه اندازی سامسونگ گلکسی واچ 4

3. در گوشی هوشمند خود وارد حساب سامسونگ خود شوید. یا اگر هنوز حسابی ندارید، یک حساب جدید بسازید.

خواندن بیشتر ...
نحوه خاموش کردن تبلیغات در گوشی سامسونگ

راه اندازی سامسونگ گلکسی واچ 4

4. به Samsung Galaxy Watch 4 خود اجازه دسترسی به مخاطبین، تقویم تماس‌ های تلفنی، گزارش تماس‌ ها، عکس‌ ها و رسانه‌ های خود را برای ارسال و مشاهده پیام‌ های SMS بدهید. دستورات را دنبال کنید تا همه مجوز ها را بررسی کنید. توجه داشته باشید که هرچه دسترسی بیشتری را مجاز کنید، ساعت هوشمند شما بیشتر می‌ تواند با سرویس‌ های سامسونگ و Google شما یکپارچه شود.

راه اندازی سامسونگ گلکسی واچ 4

5. شرایط نهایی خدمات Google را مرور کنید. در میان گزینه های مجوز حرکت کنید و سپس Continue را انتخاب کنید. برای تکمیل بخش تنظیمات گوشی هوشمند، وارد حساب Google خود شوید.

راه اندازی سامسونگ گلکسی واچ 4

6. اجازه دهید ساعت هوشمند خود را برای مراحل تنظیم نهایی آماده کند. شما باید کلمه Starting را در صفحه نمایش خود ببینید.

راه اندازی سامسونگ گلکسی واچ 4

7. برای کاوش گلکسی واچ 4 خود، فرمان های پیمایش روی مچ دست خود را دنبال کنید. از اینجا می توانید تنظیمات نمایش و اعلان را تغییر دهید، برنامه های خود را ببینید و موارد دیگر.

خرید گلکسی واچ 4

اکنون با راه اندازی سامسونگ گلکسی واچ 4 آشنا شدید. در حالی که Galaxy Watch 4 استاندارد در مراحل بالا نشان داده شده است، همین روند برای Samsung Galaxy Watch 4 Classic نیز اعمال می شود.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.