ساعت گلکسی سامسونگ قابل چرخش

شما می توانید فضای صفحه نمایش ساعت را با تاج دیجیتال آن افزایش دهید.

19

ساعت گلکسی سامسونگ قابل چرخش چگونه است؟ اینجا در پسندش اطلاعات خوبی در این باره گیرتان خواهد آمد. حتما تا آخر با ما همراه باشید. 💡

سامسونگ در حال حاضر تعدادی از بهترین گوشی های تاشو را تولید کرده است. پس چرا قدرت خم شدن صفحه نمایش آن را به ساعت های هوشمند با نمایشگر قابل چرخش برای جانشین گلکسی واچ 4 در آینده نزند؟

به نظر می رسد که این یک امکان متمایز برای سامسونگ به لطف پتنتی است که در ماه ژوئن ثبت شد و این هفته نیز منتشر شد. این پتنت که در دفتر جهانی مالکیت معنوی (WIPO) ثبت شده است، یک صفحه نمایش دو قسمتی Galaxy Watch را توصیف می کند که کاربران می توانند آن را بیرون بکشند و فضای بیشتری برای صفحه نمایش ایجاد کنند. این پتنت توسط وبلاگ هلندی LetsGoDigital مشاهده شد.

هیچ نشانه ای وجود ندارد که چنین دستگاهی بخشی از برنامه های گوشی های هوشمند سامسونگ باشد. پتنت ها صرفاً نشان دهنده شرکت هایی هستند که از طرح ها و فناوری ها محافظت می کنند، نه نقشه راه توسعه محصول آینده. به عبارت دیگر، سامسونگ ممکن است با صفحه نمایش ساعت هوشمند رول شونده دست و پنجه نرم کند.

ساعت گلکسی سامسونگ قابل چرخش

با این اوصاف، ما شیفته نمایشگر توصیف شده در درخواست ثبت اختراع هستیم. به گفته LetsGoDigital، نمایشگر از دو قسمت مجزا تشکیل شده است که می‌ توانید در صورت نیاز به فضای بیشتر صفحه نمایش را جدا کنید و اندازه را با تاج دیجیتال ساعت تنظیم کنید. گلکسی واچ از مرکز گسترش می یابد. هنگامی که به طور کامل گسترش یافته است، به یک صفحه نمایش 40٪ بزرگتر نگاه می کنید. پیشنهاد میکنیم برای کسب اطلاعات بیشتر درباره ساعت های سامسونگ مقاله داغ ما با عنوان بهترین ساعت سامسونگ در سال 2022 را هم بخوانید.

خواندن بیشتر ...
آیفون 14 پرو مکس : شگفتی هایی که باید منتظرش باشیم

در حالی که ساعت‌ های هوشمند می‌ توانند برای اطلاعات در یک نگاه مفید باشند، نمایشگر های کوچک آن‌ ها می‌ تواند نگاه کردن به داده‌ های دقیق‌ تر و قسمت‌ های بزرگ متن بلوک را دشوار کند. احتمالاً، گسترش این فضا با یک صفحه نمایش قابل چرخش، به شما منطقه دید بزرگ تری می دهد.

اگرچه دلایل دیگری برای افزودن صفحه نمایش قابل ارتقا به ساعت های هوشمند وجود دارد. LetsGoDigital یک افکت تقسیم صفحه را توصیف می‌ کند که در آن قسمت‌ های مختلف صفحه می‌ توانند عملکرد های متفاوتی را انجام دهند. کنترل‌ هایی روی قسمت کوچک‌ تر نمایشگر، به عنوان مثال، برای اجرای یک برنامه در بخش بزرگ‌ تر.

علاوه بر این، وسط نمایشگر قابل چرخش، دوربینی را در خود جای می‌ دهد که می‌ تواند عکس‌ برداری و فیلم‌ برداری کند. دوربین در قاب میانی ساعت وجود دارد و شما باید صفحه نمایش را باز کنید تا فعال شود.

سامسونگ با گلکسی واچ 4 که در حال حاضر یکی از بهترین ساعت‌ های هوشمند اندرویدی است، در دنیای ساعت‌ های هوشمند حضور پیدا کرده است. سامسونگ با گوگل همکاری کرد تا نسخه‌ ای از WearOS را توسعه دهد که می‌ تواند روی ساعت اجرا شود و در عین حال عناصر نرم‌ افزار تایزن خود سامسونگ را حفظ کند. گلکسی واچ 4 همچنین ثابت کرده است که ویژگی های ارزشمند خود را ارائه می دهد و آن را به جایگزینی ارزشمند برای اپل واچ تبدیل کرده است.

همانطور که اشاره شد، مشخص نیست که سامسونگ چقدر در مورد نمایشگر های قابل چرخش برای ساعت هوشمند خود جدی است. اما چنین ویژگی مطمئناً به سامسونگ کمک می کند تا در بین سازندگان پوشیدنی ها بیشتر متمایز شود.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.