سامسونگ گلکسی نوت شاید از بین ما رفته است اما نوآوری هایش ادامه خواهد داشت

6

گفته می شود سامسونگ گلکسی نوت از بین رفته است، اما اگر شایعات گلکسی اس 22 اولترا درست باشد، قطعا فراموش نمی شود.

به گزارش سایت خبری کره ای ETNews، خط تولید گلکسی نوت سامسونگ به طور رسمی برچیده شد. نه تنها گلکسی نوت 22 سامسونگ وجود نخواهد داشت، بلکه ظاهراً تولید سری گلکسی نوت 20 2020 نیز به پایان راه رسیده است.

لازم به ذکر است که منبع این اطلاعات مشخص نشده است و ETNews فقط اعلام کرده است که “تایید شده است”، اما اگر دقیق باشد کاملاً تعجب آور نیست.

ما مدتی است که در مورد پایان خط گلکسی نوت می شنویم، به خصوص که سامسونگ به وضوح گلکسی نوت 21 را در سالی که کمبود تراشه های جهانی سخت شده بود و تاشو ها را به عنوان یک اولویت در نظر می گرفت، به وضوح قابل استفاده بود. شواهد حاکی از آن است که سال 2022 تقریباً مشابه به نظر می رسد و هیچ پایانی برای محدودیت های عرضه سیلیکون در چشم نیست.

اما صرفاً به این دلیل که نام گلکسی نوت ممکن است بازنشسته شده باشد، به این معنی نیست که مفاهیم اصلی که چنین طرفداران وفاداری را به آن داده اند برای همیشه از بین رفته اند. در واقع، همه نشانه ها به پذیرش عمده آنها با مدل Ultra Samsung Galaxy S22 اشاره دارد.

سامسونگ گلکسی نوت یعنه چه؟

گلکسی اس 22 اولترا، طبق جدیدترین افشاگری ها، شباهت زیادی به گلکسی نوت 20 سامسونگ دارد، با صفحه نمایش 6.81 اینچی (در حالی که دیگر گوشی های گلکسی اس 22 ظاهرا کوچکتر می شوند) و یک پایه برای قرار دادن قلم S.

در حالی که سامسونگ گلکسی اس 21 اولترا و گلکسی زد فولد 3 هر دو از قلم S پشتیبانی می‌ کنند، این یک گزینه اختیاری کمی سخت است. بدون داکی برای کاشت قلم S در زمانی که از آن استفاده نمی‌ کنید، احساس می‌شود کمتر به دستگاه متصل می‌شود و البته می‌ تواند به راحتی در جای خود قرار گیرد.

خواندن بیشتر ...
نوار صوتی پرچمدار جدید سامسونگ یک هیولای صدای فراگیر است

با بازگرداندن S Pen به جایگاه واقعی خود در گوشی، سامسونگ امیدوار است پیامی را ارسال کند: Samsung Galaxy S22 Ultra بدون S Pen خود چیز خاصی نیست.

با در نظر گرفتن این موضوع، آیا واقعاً مهم است که احتمالاً از نظر فنی یکی از اعضای خانواده گلکسی نوت نباشد؟ من نمی‌خواهم بحث کنم: این سخت‌ افزار است که مهم است، و چه گوشی‌ های سری S باشد یا یک گوشی نوت، تا زمانی که صفحه نمایش بزرگ و قلم S داخلی داشته باشد، باید برنده باشد.

با این حال، یک نقطه ضعف ممکن برای این وجود دارد: قیمت. سامسونگ گلکسی اس 22 اولترا با توجه به فروش گلکسی اس 21 اولترا به قیمت 1199 دلار احتمالاً بسیار گران خواهد بود، و اگرچه ممکن است جایگزینی معقول برای نوت 20 اولترا باشد، اما برای دوستداران قلم اس پن که از بودجه آگاه هستند چیزی وجود ندارد. جایگزین گلکسی نوت 20 وانیلی یا در واقع گلکسی نوت 10 لایت کجاست؟

امیدواریم به موقع به آن رسیدگی شود. اما اگر اینطور نباشد، این ضرر واقعی برند Note است.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.