سامسونگ گلکسی s21 fe

سامسونگ گلکسی اس 21 FE واقعاً پس از دو افشای جدید به عرضه نزدیک است

16

ما کاملاً انتظار داشتیم که سامسونگ گلکسی s21 fe تا کنون در سراسر جهان در حال استفاده فعال باشد. نه تنها برای اولین بار در آوریل به بیرون درز کرد، بلکه S20 FE سال گذشته در سپتامبر منتشر شد. با توجه به اینکه شایعه شده است که این گوشی نه یک بار، بلکه دو بار لغو عرضه می شود، چشم انداز آن عالی به نظر نمی رسید.

با این حال، شایعات اکنون به شدت به گوشی ای اشاره می کنند که به جای کاپوت، صرفاً با تاخیر عرضه می شود. و این نظریه به لطف دو افشاگری اخیر بیشتر تقویت شده است.

اول از همه، سامسونگ اکنون یک صفحه پشتیبانی رسمی برای سامسونگ گلکسی s21 fe در منطقه امارات متحده عربی دارد.

علاوه بر این، خرده‌فروش بریتانیایی Box.co.uk مجموعه‌ ای از قاب‌ های رسمی گوشی را در وب‌ سایت خود فهرست کرده است. در زمان نگارش این مقاله، اینها هنوز زنده هستند، اگرچه تعجب آور نیست اگر در نقطه ای کشیده شوند.

هیچ چیز قابل توجهی در مورد قاب‌ ها که در آنجا نشان داده شده‌اند، وجود ندارد، با گزینه‌ های معمول سامسونگ از قاب‌ های Clear View Cover، Cover سیلیکونی و Clear Standing Cover همه موجود و صحیح هستند.

همچنین هیچ شگفتی بزرگی در مورد طراحی وجود ندارد، که اگر تصاویر واقعی باشند، همان چیزی است که شایعات قبلی نشان می‌ دادند. دوربین مرکزی در جلو و مجموعه دوربین سه‌ گانه در شکل چراغ راهنمایی در پشت هر دو به وضوح مانند گلکسی S21 اصلی نمایش داده می‌ شوند. یکی از مواردی که در این عکس‌ ها به دلیل قاب‌ ها قابل مشاهده نیست، این است که انتظار داریم آرایه دوربین از همان موادی ساخته شده باشد که پشت گوشی با انحراف ملایمی از ظاهر S21 ساخته شده است.

خواندن بیشتر ...
علامت اپل ؛ بررسی از دید قدرت و ریشه های اساطیری

البته قبلاً هم برای Samsung Galaxy S21 FE طلوع کاذب وجود داشته است. در ماه آگوست، به نظر می‌ رسید که سامسونگ در حال آماده‌ سازی برای عرضه این گوشی با ظاهری در وب‌ سایت فرانسوی این شرکت و حتی در برند فروشگاهی است، اما هیچ نتیجه‌ ای حاصل نشد.

با این حال، این احساس متفاوت است، زیرا OnLeaks و Jon Prosser در تاریخ انتشار ژانویه با هم متحد می شوند. به علاوه، این هفته شاهد لو رفتن تعداد زیادی از رندر های رسمی بودیم که ظاهراً گوشی در رنگ‌ های سفید، مشکی، اسطو خودوس و سبز وارد بازار می‌شود.

در مورد قطعات داخلی، انتظار داریم این گوشی از همان تراشه Qualcomm Snapdragon 888 استفاده کند که خانواده معمولی S21 را تامین می‌ کند، البته با رم کمی کمتر و صفحه‌ نمایش با وضوح کمتر برای صرفه‌ جویی در هزینه. ظاهراً 6.4 اینچ خواهد بود، به این معنی که از نظر اندازه جایی بین S21 و S21 Plus قرار می گیرد و دارای دوربین اصلی 32 مگا پیکسلی، سنسور 12 مگا پیکسلی فوق عریض و لنز 8 مگا پیکسلی تله فوتو خواهد بود.

این مشخصات – تقریباً به خوبی S21، اما نه کاملاً – خوب هستند، اما با توجه به تاخیر ها و این واقعیت که سامسونگ گلکسی S22 یک یا دو ماه بعد انتظار می رود و احتمالاً روی کوالکام جدید اجرا می شود، فروش آن را سخت تر می کند.

با توجه به کاهش قیمت معمولی پرچمدار سامسونگ، خریداران ممکن است بهتر باشد به جای آن یک گلکسی اس 21 با قیمت پایین خریداری کنند، اما زمانی که گوشی را برای آزمایش آماده کنیم، مطمئناً متوجه خواهیم شد. و همه نشانه ها حاکی از آن است که به زودی به آن دست خواهیم یافت. این نیز کمکی نمی کند که آخرین نشت قیمت یک گوشی بسیار گران قیمت را نشان دهد.

خواندن بیشتر ...
سرویس بازی ابری سامسونگ

پیشنهاد مطالعه:: بهترین گوشی های سامسونگ سال ۲۰۲۲

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.