عکس شرکت اپل؛ 5 دلیل اصلی برای موفقیت

اپل چگونه به موفقیت رسیده است؟

24

5 دلیل اصلی برای موفقیت اپل

در این مقاله سعی کردیم شما را با چند دلیل اصلی موفقیت اپل و چند تا از عکس شرکت اپل آشنا کنیم.

اپل نیازی به معرفی ندارد. در واقع اگر کلمه apple را جستجو کنید، ممکن است به Apple Inc برسید. این شرکت به یکی از موفق ترین شرکت ها در جهان تبدیل شده است.

همه اینها به لطف سه بنیانگذار آن استیو جابز، استیو وزنیاک و رونالد وین است. رونالد وین تنها پس از 12 روز از راه اندازی اپل را ترک کرد و دلیل آن این بود که او هیچ موفقیتی از اپل ندید. اما استیو جابز ثابت کرد که او اشتباه می کند. او موفق ترین کارآفرین جهان شد و اپل را به اوج شکوه رساند.

پس دلایل موفقیت اپل چیست؟ بیایید دریابیم.

1. بینایی

راز اصلی موفقیت هر کسب و کاری چشم انداز آن است و اپل این چشم انداز را دارد که بهترین محصول را با کیفیت به مشتریان خود ارائه دهد. اپل برخی از بهترین محصولات موجود در بازار را امروز تولید می کند. ایده اصلی ایجاد محصولات برای کسانی است که آنها را می سازند. مهندسانی که محصولات اپل را تولید می کنند در واقع آنها را برای خود می سازند. و جابز زمانی که زنده بود «کاربر» اصلی محصولات اپل بود. با راهنمایی استیو، اپل به محصولات خود اطمینان بیشتری پیدا کرد.

خواندن بیشتر ...
موبایل سامسونگ با صفحه نمایش بزرگ

2. استفاده آسان

استفاده از محصولات اپل به قدری آسان است که حتی یک بچه 6 ساله نیز می تواند از آن استفاده کند. جابز در مورد این نکته بسیار نگران بود. او واقعاً می خواست محصولاتی بسازد که استفاده از آنها آسان باشد. به گفته وی، اگر استفاده از آن آسان نباشد، برای مصرف کننده بی ارزش تلقی می شود. این همان چیزی است که شرکت را به سمت نرم افزار و سخت افزار خود برای محصولاتی مانند iPad، iPhone، iMac و MacBook Pro سوق داد تا از کنترل کامل دستگاه ها اطمینان حاصل کند. اپل همیشه به کیفیت اعتقاد داشت، نه فراوانی.

3. مسائل کمتر

از آنجایی که هم سخت افزار و هم نرم افزار توسط اپل ساخته می شوند، امنیت و کنترل کامل دستگاه های خود را تضمین می کنند. اپل هر محصول را قبل از عرضه به بازار هزاران بار آزمایش می کند. آنها همچنین تمام مسائل مربوط به نرم افزار و سخت افزار را کنترل می کنند. اپل به طور مداوم روی به روز رسانی های جدید کار می کند تا کاربران بتوانند بهترین کارایی ممکن را در محصولات تجربه کنند. آنها همچنین در مورد برنامه های موجود در فروشگاه App بسیار سختگیر هستند و از ایمنی کامل داده ها به کاربر اطمینان می دهند. محصولات آنها بسیار دور از مسائل رایج مانند خرابی های مکرر برنامه، پردازش کند، حملات بدافزار و غیره است.

4. کارایی محصول

همانطور که طراح اپل، جاناتان آیو اخیراً گفت: “اهداف ما بسیار ساده است – طراحی و ساخت محصولات بهتر. اگر نتوانیم چیزی بهتر بسازیم، آن را انجام نخواهیم داد.”واضح است که اپل این تفکر را در اولین آی‌پاد، سپس گوشی‌های هوشمند و اخیراً روی آی‌پد و آی‌مک اعمال کرد. آنها فقط فناوری موجود را بهتر می کنند و کارایی محصول را تضمین می کنند. اپل تنها زمانی آن محصول را ایجاد می کند که بتواند آن را بهتر انجام دهد.

خواندن بیشتر ...
مالک شرکت اپل و داستان زندگی این مرد موفق و خلاق - استیو جابز

5. سالها جلوتر از رقابت

همه ما می دانیم که اپل از قبل از رقبای خود کار می کند. آنها در حال حاضر روی محصولی کار می کنند که باید دو سال بعد عرضه شود. این یک کابوس برای رقابت آنها است زیرا آنها نمی توانند با سیاست پیشروی خود مطابقت داشته باشند. دلیل دیگر این است که آنها به مشتریان خدمات پس از فروش عالی ارائه می دهند که آنها را از سایر برندها جلوتر نگه می دارد. شما می توانید با مراجعه به فروشگاه های آنها این را تجربه کنید. بهترین بخش این است که اگر iPhone یا iPad یا هر محصول دیگری که استفاده می کنید مشکلی داشته باشد، ممکن است آن را با دستگاه جدید جایگزین کنند و آن را تعمیر کنند.همه این دلایل عامل موفقیت فوق العاده آنها بود.

عکس شرکت اپل در کشورهای مختلف

عکس شرکت اپل؛ 5 دلیل اصلی برای موفقیت
عکس شرکت اپل
عکس شرکت اپل؛ 5 دلیل اصلی برای موفقیت
شرکت اپل
عکس شرکت اپل
عکس شرکت اپل؛ 5 دلیل اصلی برای موفقیت
شرکت اپل از نمای دور
عکس شرکت اپل؛ 5 دلیل اصلی برای موفقیت
عکس شرکت اپل
آرم شرکت اپل
شرکت اپل
عکس شرکت اپل؛ 5 دلیل اصلی برای موفقیت
عکس شرکت اپل

 

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.