ویدیو آنباکسینگ لپ تاپ ایسوس zenbook duo دو صفحه ای

71

در این مطلب از پسندش می خواهیم با ویدیو آنباکسینگ با لپ تاپ ایسوس zenbook duo بیشتر آشنا بشویم. لپ تاپ های دو صفحه ای در حال تبدیل شدن به خواست مشتریان هستند و سازندگان متعددی از این مفهوم استفاده می کنند. ایسوس بیشترین سرمایه گذاری را در این ایده انجام داده است و چندین مدل از لپ تاپ های دو صفحه ای را با نام Duoعرضه کرده است. آخرین نسخه به روز رسانی ZenBook Duo 14 است. عملکرد مطابق با رقابت است و مهمتر از همه ، قیمت خیلی بالایی هم ندارد.

طراحی صفحه نمایش دو صفحه ای ایسوس ، چه در قالب ZenBook Pro Duo ، چه در ROG Zephyrus Duo 15 ، چه در اینجا در ZenBook Duo 14 اینچی ، بدون شک یک سرگردانی است. سایر تولیدکنندگان با طرح های دو صفحه ای روبرو شده اند ، اما ایسوس از رویکردی جامع استفاده می کند که اگر هیچ چیز دیگری نباشد ، از نظر بصری بسیار قانع کننده است.

 

 

لپ تاپ ایسوس zenbook duo به سادگی مفهوم را گرفته و آن را کوچک می کند. هر دو لپ تاپ دیگر Duo از صفحه نمایش اصلی 15.6 اینچی استفاده می کنند ، اما همانطور که از نامش مشخص است ، این نسخه دارای صفحه نمایش کوچکتر 14 اینچی است. صفحه نمایش دوم نیز که ScreenPad Plus نام دارد ، 12.6 اینچ و کوچکتر است. صفحه اصلی فول اچ دی (1،920 در 1080 پیکسل) است ، در حالی که ScreenPad Plus به دلیل شکل منحصر به فرد خود دارای وضوح غیرمعمول 1920 در 515 پیکسل است.

خواندن بیشتر ...
بهترین لپ تاپ سال 2022

هر دو نمایشگر دارای قابلیت لمس هستند و حداکثر 400 نیت روشنایی را از حالت اصلی بیشتر می کنند تا نمایشگرها (به ویژه کوچکتر) راحت تر دیده شوند. هنگامی که لپ تاپ را از حالت تاشو باز می کنید ، ScreenPad Plus از سطح صفحه کلید به صورت زاویه ای بالا می رود و برای زاویه دید بهتر به سمت شما متمایل می شود.

اگر به طور کلی با مفهوم دو صفحه ای آشنا نیستید ، صفحه پایینی مانند یک مانیتور اضافی به عنوان یک صفحه نمایش دوم کوچک عمل می کند. بسته به آنچه در آنجا دارید ، می توانید هر برنامه یا پنجره ای را از صفحه اصلی به سمت ScreenPad Plus بکشید تا به عنوان مرجع یا برای دسترسی سریع استفاده شود.

صفحه نمایش بلند نیست ، بنابراین برای همه سناریوهای استفاده ایده آل نیست ، اما مفید است که فایل ها و پوشه های خود را در دسترس نگه دارید.

ScreenPad Plus همچنین دارای برخی از نرم افزارهای هوشمند ، عمدتا Launcher است که استفاده از آن را آسان تر می کند. در یک صفحه کوچک ، ضربه زدن با انگشت برای انتخاب فایل ها یا جابجایی پنجره ها می تواند کمی مبهم باشد ، بنابراین برخی از میانبرها برای راه اندازی برنامه ها و ضربه زدن به اندازه پنجره ها وجود دارد. دکمه های میانبر برای ایجاد کلیدهای میانبر ، استفاده از ScreenPad Plus به عنوان ماشین حساب ، تنظیم روشنایی ، تعویض فوری کار بین صفحه ها و موارد دیگر وجود دارد. می توانید یک نوار سریع را برای این ویژگی ها روی صفحه اصلی ثابت نگه دارید و آن را به دلخواه سفارشی کنید.

خواندن بیشتر ...
راهنمای خرید پرینترهای خانگی در سال 1401

افزودنی اصلی اخیر ادغام با مجموعه خلاق Adobe بود ، در قالب یک کنترل پنل مداوم با دستورات و میانبرهای قابل تنظیم برای Photoshop ، Premiere Pro  و After Effects و …

بسیاری از این ویژگی ها برای ScreenPad اصلی ZenBook Pro Duo وجود نداشت ، اما به دستگاه های بعدی Duo راه یافت و این پیشرفته ترین نسخه از پیشنهادات ScreenPad است.

توضیحات بیشتر درباره لپ تاپ ایسوس zenbook duo در ویدیو بالای همین صفحه. حتما کامل تماشا کنید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.