مانیتور گیمینگ 49 اینچی CHG90 QLED

32

صفحه نمایش منحنی فوق العاده بزرگ و فوق عریض سامسونگ

صفحه نمایش فوق عریض مانیتور گیمینگ 49 اینچی با نسبت تصویر ابتکاری 32:9 به این معنی است که شما همیشه می توانید صحنه های بازی را به طور کامل ببینید ، دقیقاً همانطور که توسعه دهندگان آنها در نظر داشتند. و پانل خمیده 1800R شما را در گیم پلی غرق می کند و تماشای سینمایی را برای فیلم ها و محتوای ویدیویی ارائه می دهد.

مشخصات و امکانات مانیتور گیمینگ 49 اینچی CHG90 QLED

با مشخصات این مانیتور در پایین آشنا شوید تا بتوانید لذت یک بازی فوق العاده را حس کنید.

مانیتور گیمینگ 49 اینچی CHG90 QLED
مانیتور گیمینگ 49 اینچی CHG90 QLED

یک میلیارد سایه رنگ

با فناوری کوانتوم دات ، مانیتور بازی QLED سامسونگ یک ارتقاء فوق العاده را در تجربه بازی شما ارائه می دهد. نقطه کوانتومی با ارائه یک میلیارد سایه رنگ دقیق ، بازی‌های امروزی را واقعی‌تر نشان می‌دهد.

HDR بازی را تغییر می دهد

مانیتور بازی CHG90 QLED از محدوده دینامیکی بالا (HDR) پشتیبانی می کند ، بنابراین مناطق تاریک تاریک تر و مناطق روشن روشن تر هستند. جزئیات و کنتراست شگفت‌انگیز را ببینید زیرا آسمان آبی روشن صفحه را با سایه‌ها و سایه‌های عمیق به اشتراک می‌گذارد.

خواندن بیشتر ...
بهترین گوشی های سامسونگ 2021

پشتیبانی از AMD Radeon FreeSync 2*

CHG90 از فناوری جدید Radeon FreeSync™ 2 AMD پشتیبانی می‌کند ، که به گیمرها یک تجربه بازی HDR روان با دو برابر روشنایی و رنگ قابل‌ درک نسبت به طیف sRGB ارائه می‌دهد.

برای سرعت ساخته شده است

سامسونگ با ترکیب فناوری کاهش تاری حرکتی پیشرفته خود با پنل VA برتر خود ، این مانیتور منحنی را با MPRT فوق سریع 1 میلی‌ثانیه (زمان پاسخ تصویر متحرک) ایجاد کرده است که به شما امکان می‌دهد از عملکرد بی‌سابقه بازی بدون تاری حرکت در کل صفحه لذت ببرید.

مانیتور گیمینگ 49 اینچی CHG90 QLED
مانیتور گیمینگ 49 اینچی CHG90 QLED

گیم پلی روان تر

نرخ تازه سازی صفحه نمایش سریع 144 هرتز به شما اطمینان می دهد که صحنه های اکشن بی عیب و نقصی را حتی در بازی هایی با نرخ فریم بالا صاف کنید. و در صورت لزوم می توانید نرخ تازه سازی را روی 60 هرتز و 120 هرتز تنظیم کنید.

جایی برای پنهان شدن دشمنان نیست

اکولایزر 20 مرحله ای سیاه هر صحنه بازی را با میزان روشنایی که می خواهید تنظیم می کند و به شما امکان می دهد دشمنانی را که حتی در تاریک ترین قسمت های صفحه پنهان شده اند شناسایی کنید.

چند وظیفه ای بدون درز

معادل دو نمایشگر 16:9 در کنار هم ، صفحه نمایش فوق عریض 32:9 نهایت انعطاف پذیری چندوظیفه ای را ارائه می دهد. تنظیمات چند مانیتور را فراموش کنید و بدون هیچ حاشیه ای که مانع دید شما نمی شود و یک کابل برق واحد برای کمترین درهم ریختگی ، می توانید به سبک واقعاً یکپارچه چند کار را انجام دهید.

خواندن بیشتر ...
بررسی ساعت هوشمند اپل

چندوظیفه ای آسان شد

Easy Setting Box به شما امکان می دهد صفحه را پارتیشن بندی کنید یا چندین صفحه در اندازه های مختلف را تنها با یک کلیک برای چند وظیفه واقعا ساده نمایش دهید.

مانیتور گیمینگ 49 اینچی CHG90 QLED
مانیتور گیمینگ 49 اینچی CHG90 QLED

روشنش کن

نورپردازی Arena با تراز صوتی CHG90 که در پشت مانیتور قرار دارد ، به هیجان بازی می‌افزاید و با بلندتر شدن صدای بازی روشن‌تر می‌شود و لحظات با شدت بالا را بالا می‌برد.

برای گیمرها طراحی شده است

پایه قابل تنظیم ارتفاع (HAS) موقعیت دقیقی را برای پانل فوق عریض فراهم می کند تا به شما امکان دهد با راحتی بیشتری کار و بازی کنید.

در وبسایت پسندش سعی داریم شما عزیزان را با بروز ترین محصولات تکنولوژی در ایران و جهان آشنا کنیم.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.