متاورس خرید زمین مجازی

9

سرمایه گذاران میلیون ها دلار برای زمین مجازی در متاورس پرداخت می کنند

متاورس خرید زمین مجازی : بر کسی پوشیده نیست که بازار املاک و مستغلات در حال افزایش سرسام آور است ، اما همه گیر کووید در حال ایجاد یک هجوم کم شناخته شده دیگر است. در واقع ، برخی از سرمایه گذاران میلیون ها دلار برای قطعه زمین می پردازند.

نکات کلیدی

  • املاک و مستغلات در دنیای مجازی که گاهی اوقات فرا وجهه نامیده می شود در برخی موارد میلیون ها دلار قیمت دارد.
  • گران‌ ترین مکان‌ ها نزدیک جایی هستند که کاربران زیادی در آن جمع می‌ شوند به عنوان مثال ، شخصی اخیراً 450000 دلار پرداخت کرده تا همسایه اسنوپ داگ در دنیای مجازی به نام Sandbox باشد.
  • اما حتی حامیان به سرمایه گذاران احتمالی هشدار می دهند که این یک تجارت پرخطر است.

در عوض ، زمین به صورت آنلاین ، در مجموعه‌ ای از جهان‌ های مجازی قرار دارد که خودی‌ های فناوری آن را متاورس نامیده‌اند. از زمانی که فیس بوک اعلام کرد در واقعیت مجازی ، حتی نام شرکت خود را به Meta Platforms تغییر داده است ، قیمت پلات ها تا 500 درصد افزایش یافته است.

اندرو کیگوئل ، مدیر عامل Tokens.com مستقر در تورنتو ، که در املاک و مستغلات متاورس و دارایی‌ های دیجیتال غیرقابل تعویض مرتبط با توکن سرمایه‌گذاری می‌کند ، گفت : “متاورس تکرار بعدی رسانه‌ های اجتماعی است.”

قیمت املاک دیجیتال در چند ماه گذشته 400٪ تا 500٪ افزایش یافته است.

کیگل گفت : “می توانید به کارناوال بروید ، می توانید به یک کنسرت موسیقی بروید ، می توانید به موزه بروید.”

خواندن بیشتر ...
دانگل بلوتوث USB دقیقاً چیست؟

در این جهان‌ های مجازی ، افراد واقعی به‌ عنوان شخصیت‌ های کارتونی به نام آواتار ، شبیه به یک بازی ویدیویی چند نفره در زمان واقعی ، با هم تعامل دارند. امروزه ، مردم می‌ توانند از طریق یک صفحه کامپیوتر معمولی به این دنیاها دسترسی داشته باشند ، اما متا و سایر شرکت‌ها چشم‌ انداز بلند مدتی از ساخت جهان‌ های غوطه‌ ور 360 درجه دارند که مردم از طریق عینک‌ های واقعیت مجازی مانند Meta’s Oculus به آن‌ها دسترسی خواهند داشت.

گزارش اخیر مدیر دارایی های کریپتو Grayscale تخمین می زند که دنیای دیجیتال ممکن است در آینده نزدیک به یک تجارت یک تریلیون دلاری تبدیل شود.

در اینجا ، هنرمندان بزرگ ، از جمله جاستین بیبر ، آریانا گرانده و دی جی مارشملو ، به عنوان آواتار خود اجرا می کنند. حتی پاریس هیلتون دی جی جشن سال نو را در جزیره مجازی خودش برگزار کرد.

یکی دیگر از دنیای متاورس داغ Sandbox است ، جایی که شرکت توسعه املاک و مستغلات مجازی Janine Yorio ، Republic Realm ، رکورد 4.3 میلیون دلاری را برای یک قطعه زمین مجازی خرج کرد.

دنیای دیجیتال ، برای برخی ، به اندازه دنیای واقعی مهم است.

یوریو به CNBC می گوید که شرکت او سال گذشته 100 جزیره خصوصی مجازی را به قیمت هر کدام 15000 دلار فروخت. او گفت : امروز ، هر کدام حدود 300000 دلار به فروش می‌ رسند که تصادفاً همان قیمت متوسط خانه در آمریکا است.

یک سرمایه گذاری پر ریسک (متاورس خرید زمین مجازی)

اورن الکساندر ، کارگزار املاک و مستغلات مستقر در میامی به CNBC می گوید: برای برخی ، دنیای دیجیتال به اندازه دنیای واقعی مهم است. مسئله به آن چیزی نیست که من و شما به آن اعتقاد داریم ، بلکه به آن چیزی است که آینده انجام می دهد.

خواندن بیشتر ...
ارزهای آینده دار متاورس

درست مانند ملک در دنیای واقعی ، کیگل می‌ گوید که متاورس سه چیز است: مکان ، مکان ، مکان.

کیگول گفت: «زمانی که برای اولین بار وارد فراجهان می‌شوید ، مناطقی وجود دارد که مردم در آنجا جمع می‌شوند این مناطق مطمئناً بسیار ارزشمندتر از مناطقی هستند که هیچ رویدادی در آنها رخ نمی‌ دهد.»

به عنوان مثال ، اسنوپ داگ در حال ساخت یک عمارت مجازی در زمینی در سندباکس است و شخصی اخیراً 450000 دلار پرداخت کرده تا همسایه او باشد.

این بسیار خطرناک است. شما فقط باید سرمایه ای را سرمایه گذاری کنید که آماده از دست دادن آن هستید.

یوریو گفت: من فکر می‌کنم کاملاً مهم است که همسایه شما کیست. این تقریباً در مورد هر چیزی صادق است. این مانند یک باشگاه است و شما می خواهید در اطراف افرادی باشید که علایق مشابهی دارند.

خرید زمین مجازی بسیار ساده است یا مستقیماً از پلتفرم یا از طریق یک توسعه دهنده. سرمایه گذاران روی زمین خود می سازند و آن را تعاملی می کنند. یوریو می گوید: می توانید آن را تزئین کنید ، می توانید آن را تغییر دهید ، می توانید آن را بازسازی کنید.

اما یوریو هشدار می دهد که سرمایه گذاری در املاک و مستغلات دیجیتال یک تجارت پرخطر است.

مارک استپ ، استاد و مدیر تئوری و عمل املاک و مستغلات در دانشگاه ایالتی آریزونا ، با این موضوع موافق است. من پولی را برای این کار نمی گذارم که برای از دست دادن آن اهمیتی نداشتم. استپ می‌گوید مطمئناً این کار را نمی‌کنم. اگر به همان روشی که پیش می رود ادامه دهد ، به احتمال زیاد یک حباب خواهد بود. شما چیزی می‌خرید که به واقعیت ربطی ندارد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.