متاورس سندباکس چیست

Sandbox Metaverse را کشف کنید.

15

Sandbox چیست؟

متاورس سندباکس چیست :  Sandbox یک دنیای مجازی است که در آن بازیکنان می‌ توانند تجربه‌ های بازی خود را در بلاک چین اتریوم بسازند و کسب درآمد کنند.

یک پیشینه کوچک

Sandbox بیشتر به خاطر دو فیلم فوق‌ العاده‌اش یعنی The Sandbox (2011) و The Sandbox Evolution (2016) شناخته می‌ شود که در مجموع 40 میلیون دانلود در iOS و Android ایجاد کردند. در سال 2018 ، توسعه‌دهنده ناشر Pixowl تصمیم گرفت این IP بازی موفق محتوای تولید شده توسط کاربر و جامعه بزرگ سازندگان را از موبایل به اکوسیستم بلاک چین بیاورد. هدف : ایجاد اختلال در بازی‌ سازان موجود مانند Minecraft و Roblox با ارائه مالکیت واقعی به سازندگان به عنوان توکن‌ های غیر قابل تعویض (NFT) و پاداش دادن به آن ها برای مشارکت در اکوسیستم.

متاورس سندباکس چیست
متاورس سندباکس چیست

اکوسیستم محتوای تولید شده توسط کاربر

پلتفرم بازی بلاک چین Sandbox از سه محصول یکپارچه تشکیل شده است که با هم یک تجربه جامع برای تولید محتوای تولید شده توسط کاربر (UGC) ارائه می‌ کنند. محصولات ترکیبی با اجازه دادن به کاربران برای تضمین مالکیت کپی رایت برای محتوای ایجاد شده توسط کاربر از طریق بلاک چین و قراردادهای هوشمند ، به نفع کاربران است.

VoxEdit

VoxEdit یک بسته ساده برای استفاده و در عین حال قدرتمند مدل سازی وکسل سه بعدی و ایجاد NFT برای PC/Mac است که به کاربران اجازه می دهد اشیاء سه بعدی مانند انسان ، حیوانات ، وسایل نقلیه ، شاخ و برگ ، ابزار و اقلام را ایجاد و متحرک کنند. وکسل‌ ها که پیکسل‌ های سه بعدی مربعی شبیه به بلوک‌ های ساختمانی هستند ، می‌ توانند با استفاده از VoxEdit دستکاری شوند تا به سرعت خلاقیت‌ های زیبا ایجاد کنند. پس از ساخت ، اشیاء را می توان از VoxEdit به بازار Sandbox صادر کرد تا به دارایی های بازی NFT تبدیل شود.

متاورس سندباکس چیست
متاورس سندباکس چیست

بازار

بازار NFT Sandbox به کاربران این امکان را می دهد که آثار NFT خود را که با VoxEdit ساخته شده اند آپلود ، منتشر و به فروش برسانند. خلاقیت‌ ها ابتدا در یک شبکه IPFS آپلود می‌ شوند تا فضای ذخیره‌ سازی غیر متمرکز فراهم کنند و سپس برای اثبات مالکیت در بلاک چین ثبت می‌ شوند. پس از انجام این کار ، خلاقیت ها به دارایی تبدیل می شوند که می توانند با ارائه یک پیشنهاد فروش اولیه در بازار ، جایی که خریداران بالقوه می توانند آنها را خریداری کنند ، فروخته شوند.

خواندن بیشتر ...
متاورس خرید زمین رایگان

بازی ساز

Sandbox Game Maker به هر کسی اجازه می دهد تا بازی های سه بعدی شگفت انگیز را به صورت رایگان بسازد. به لطف ابزارهای اسکریپت نویسی در دسترس برای ایجاد بازی های سه بعدی خیره کننده در چند دقیقه ، نیازی به کدنویسی نیست. سازندگانی مانند شما در ایجاد یک متاورس وسیع ، پر از طیف وسیعی از خلاقیت‌ ها و تجربیات تعاملی شگفت‌ انگیز مشارکت می‌ کنند.

پلتفرم بازی مبتنی بر بلاک چین

Sandbox از چندین نوع توکن برای اطمینان از اقتصاد دایره‌ ای بین همه انواع کاربرانی که با پلتفرم تعامل دارند استفاده می‌ کند: بازیکنان ، سازندگان ، متصدیان ، و مالکان زمین.

 • SAND : توکن ERC-20 که در Sandbox به عنوان پایه ای برای تمام تراکنش ها و تعاملات اکوسیستم استفاده می شود.
 • LAND : یک قطعه دیجیتالی از املاک و مستغلات در metaverse The Sandbox. بازیکنان زمین را می خرند تا آن را با بازی ها ، دارایی ها و تجربیات تعاملی پر کنند. هر LAND یک توکن منحصر به فرد (غیرقابل تعویض) است که روی بلاک چین عمومی اتریوم (ERC-721) قرار دارد.
 • دارایی ها : توکنی که توسط بازیکنانی که محتوای تولید شده توسط کاربر (UGC) می سازند ایجاد می شود. دارایی‌ ها از استاندارد ERC-1155 استفاده می‌ کنند و می‌ توانند در بازار معامله شوند. و کاربرد اصلی آنها این است که به عنوان عناصر ایجاد در The Sandbox Game Maker عمل کنند.

توکن‌های غیرقابل تعویض (NFT) توکن‌های مجازی برای کمبود ، امنیت و اعتبار دیجیتال هستند. آنها منحصر به فرد ، متمایز ، تقسیم ناپذیر و قابل تعویض نیستند.

متاورس سندباکس چیست
متاورس سندباکس چیست

LAND چیست؟

 LAND قطعه دیجیتالی از املاک و مستغلات در Metaverse The Sandbox است که بازیکنان برای ایجاد تجربیات تعاملی می خرند. هنگامی که صاحب یک زمین هستید ، می توانید آن را با بازی ها و دارایی ها پر کنید. هر LAND یک توکن منحصر به فرد (غیرقابل تعویض) است که روی بلاک چین عمومی اتریوم (ERC-721) قرار دارد.

در مجموع 166464 LANDS در Sandbox وجود خواهد داشت که هر کدام در نقشه ای قرار می گیرند که Metaverse The Sandbox را تشکیل می دهد.

دو نوع بسته مختلف در نقشه The Sandbox موجود است:

 • LAND : واحد Sandbox اصلی روی نقشه. هر LAND شامل 96×96 متر در دنیای بازی است. به اندازه ای بزرگ است که انواع تجربه های بازی بلاک چین را امکان پذیر کند ، اما نه آنقدر بزرگ که توسط یک فرد غیرقابل مدیریت باشد.
 • ESTATE : ESTATE ترکیبی از چندین زمین است. اینجا جایی است که پتانسیل تیم‌ های سازندگان برای ایجاد تجربیات آنلاین بزرگ‌ تر و همه‌ جانبه‌ تر وجود دارد.

LAND مرکز متاورس The Sandbox است. آنها به شما این امکان را می دهند که بازی کنید و بازی بسازید ، توکن کسب کنید ، مسابقات میزبانی کنید و خیلی چیز های دیگر!

پیش فروش زمین

اگر می‌ خواهید صاحب قطعه‌ ای از متاورس The Sandbox باشید ، می‌ توانید به یکی از فروش‌ های LAND ما در نقشه ما بپیوندید ، جایی که LAND برای مدت کوتاهی در دسترس است.

خواندن بیشتر ...
رونمایی ایفون 13: قیمت، مشخصات، تاریخ عرضه و موارد دیگر

SAND چیست؟

SAND بخشی ضروری از پلتفرم Sandbox است و در آگوست 2020 در پلتفرم معاملاتی Binance راه اندازی شد. ما در حال کار بر روی ایجاد مکانیک های کلیدی هستیم که باعث می شود SAND به طور ذاتی به پلت فرم Sandbox و ارزش آن مرتبط باشد. SAND یک توکن ابزاری ERC-20 است که بر روی بلاک چین اتریوم ساخته شده است که به زودی به عنوان مبنایی برای تراکنش‌ های درون The Sandbox عمل می‌ کند و کاربرد های زیر را دارد.

 • دسترسی به پلت فرم Sandbox : بازیکنان SAND را برای بازی کردن ، خرید تجهیزات یا شخصی سازی شخصیت آواتار خود خرج می کنند. سازندگان SAND را برای به دست آوردن دارایی‌ها ، زمین‌ ها و از طریق سهام خرج می‌ کنند. فروش زمین باعث افزایش تقاضا برای SAND برای خرید زمین می شود. هنرمندان SAND را برای آپلود دارایی‌ ها در بازار هزینه می‌ کنند.
 • حاکمیت : SAND یک توکن حاکمیتی است که به دارندگان اجازه می دهد تا با استفاده از ساختار DAO (سازمان خود مختار غیر متمرکز) در تصمیمات حاکمیتی بر روی پلتفرم شرکت کنند. آن‌ ها می‌ توانند از حق رای بر روی عناصر کلیدی مانند انتساب‌ های بنیاد به سازندگان محتوا و بازی و اولویت‌ بندی ویژگی‌ ها در نقشه راه پلتفرم استفاده کنند. مالکان SAND می توانند خودشان رای بدهند یا حق رای را به بازیکنان دیگر به انتخاب خود واگذار کنند.
 • Staking : SAND امکان شرط بندی را فراهم می کند ، که درآمد غیرفعال را در LANDS فراهم می کند. با قرار دادن آن SAND بیشتری دریافت می کنید. همچنین این تنها راه برای بدست آوردن جم و کاتالیزورهای ارزشمند است که برای ایجاد دارایی مورد نیاز است.
 • بنیاد : نقش بنیاد حمایت از اکوسیستم The Sandbox، ارائه کمک‌ های بلاعوض برای تشویق محتوای تعاملی با کیفیت بالا و تولید بازی بر روی پلتفرم است. تا به امروز ، بنیاد بیش از 15 پروژه بازی را تامین مالی کرده و به بیش از 100 هنرمند اعطا کرده است تا قبل از عرضه عمومی ، NFT تولید کنند. ارزش گذاری کلی متاورس از طریق ارزش گذاری همه بازی هایی که توسط بنیاد تأمین مالی می شود ، رشد خواهد کرد و یک حلقه فضیلتی ایجاد می کند تا امکان تأمین مالی بازی ها و تجربیات بزرگتر فراهم شود.

سازندگان چگونه درآمد ایجاد می کنند؟

دارایی های Voxel را ایجاد کنید.

دارایی ها را در Voxedit بسازید ، آنها را وارد کنید و در بازار به عنوان NFT بفروشید.

با Game Maker بازی بسازید.

با استفاده از LANDS خود ، بازی‌ ها و تجربیات تعاملی را با Game Maker بسازید و کسب درآمد کنید.

متاورس سندباکس چیست
متاورس سندباکس چیست

صندوق بازی سازان چیست؟

صندوق بازی ساز 2 میلیون دلاری در اکتبر 2019 تأسیس شد تا به سازندگان منتخب با توانایی ساخت ، اشتراک گذاری و کسب درآمد از بازی های شگفت انگیز در پلت فرم بازی The Sandbox کمک مالی کند. این صندوق توسط DAO بنیاد نظارت می شود ، که نقش آن حمایت از اکوسیستم The Sandbox، مدیریت پیشنهادات کمک هزینه برای تشویق محتوای با کیفیت بالا و تولید بازی برای The Sandbox است. بیش از 15 پروژه بازی در حال حاضر در حال تولید است که توسط بنیاد پشتیبانی می شود ، از جمله بازی های مبتنی بر مجوز ATARI و Square Enix که در سال 2021 عرضه شدند.

خواندن بیشتر ...
آیپد پرو اپل

ارزش گذاری کلی متاورس از طریق ارزش گذاری همه بازی هایی که توسط بنیاد تأمین مالی می شود ، رشد خواهد کرد و یک حلقه فضیلت مند ایجاد می کند که امکان تأمین مالی بازی ها و تجربیات بزرگتر را نیز فراهم می کند.

مزایای اصلی ایجاد کننده بودن که توسط صندوق بازی سازان پشتیبانی می شود عبارتند از:

 • نمایش اولیه رایگان برای بازی‌ های شما در The Sandbox، یکی از مورد انتظارترین بازی‌ های رایانه شخصی آنلاین ۲۰۲۰  و شماره ۱ مورد انتظارترین بازی بلاک چین!
 • مالکیت کامل و کپی رایت بازی های خود را حفظ کنید.
 • بازی های خود را با استفاده از هزاران دارایی وکسل موجود و اسکریپت بصری ایجاد کنید.
 • بسته های زمین رایگان را در بزرگترین Voxel آنلاین Metaverse دریافت کنید.
 • به جامعه ای در حال رشد از سازندگان و بازیکنان برسید و تحت تأثیر قرار دهید.

جواهرات و کاتالیزورها

جواهرات و کاتالیزورها نشانه هایی هستند که سطح و کمبود دارایی ها را مشخص می کنند (معروف به VoxEdit که به عنوان NFT در بازار  وارد شده است).

کاتالیزورها

کاتالیزورها توکن های ERC-20 هستند که سطح و کمبود دارایی شما را که در بازار نمایش داده می شود را مشخص می کنند. کاتالیزورها سوکت های خالی را به NFT های شما اضافه می کنند که می توانند با Gems پر شوند. هرچه کاتالیست با کیفیت بالاتری باشد ، سوکت های بیشتری برای دارایی شما در دسترس است. به عبارت دیگر ، هر چه این ردیف بالاتر باشد ، کمبود کمتر و دارایی قدرتمندتر و ارزشمندتر است!

سنگهای قیمتی

50 مشارکت (متاورس سندباکس چیست)

تیم Sandbox بیش از 50 مشارکت برای توسعه محتوا بر روی پلتفرم ، از جمله برندهایی مانند Shaun the Sheep ، استودیو های بازی dApp مانند Dapper Labs (CryptoKitties) ، سرمایه‌ گذارانی مانند Square Enix (Final Fantasy، Tomb Raider) و شرکت‌ های بازی نمادین مانند ATARI (Rollercoaster Tycoon، Pong). این شرکا املاک و مستغلات مجازی خود را در Metaverse The Sandbox تضمین کردند و جزو اولین کسانی خواهند بود که تجربیات اجتماعی چند نفره را پس از راه اندازی عمومی پلتفرم و پس از آن ارائه می کنند.

مشارکت با آتاری شامل ساخت بازی‌ هایی بر اساس IP های محبوب آن‌ ها مانند Rollercoaster Tycoon ، PONG و بسیاری مجوز های دیگر است. این پروژه ها در سال 2021 راه اندازی شدند و جزئیات بیشتر به زودی اعلام می شود.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.