متاورس کسب درامد

12

11 راه برای کسب درآمد در متاورس

متاورس کسب درامد : در این مطلب از وبسایت پسندس 11 راه برای کسب درآمد در متاورس را برای شما کاربران عزیز گویا شده ایم. با ما باشید تا با این روش ها آشنا شوید.

1. هنر NFT

بازار هنر NFT در حال حاضر در آتش است! اگر یک جستجوی سریع در گوگل برای هنر NFT انجام دهید ، به سرعت یک مقاله خبری در مورد یک اثر هنری NFT که با قیمت رکورد جدیدی به فروش می رسد ، پیدا خواهید کرد. اخیراً دیدم که یکی دو سال پیش یک Bored Ape NFT را به قیمت حدود 50 دلار خرید و آن را به قیمت 1.8 میلیون دلار فروخت!

ایده این است که مقداری هنر NFT بخریم و آن را در یک گالری هنری در metaverse قرار دهیم. بدیهی است که هدف شما این است که هنر را ارزان بخرید و آن را به قیمت گزاف بفروشید.

2. وکسل

Voxels در واقع بسیار جالب هستند. آنها «موادی» هستند که برای ایجاد موارد دیگر در متاورس استفاده می شوند. آنها را به عنوان یک پیکسل سه بعدی در نظر بگیرید که می تواند با وکسل های دیگر ترکیب شود تا ساختمان ها ، لباس ها ، اتومبیل ها و سایر موارد متاورس بسازند.

اگر با بازی Minecraft آشنا هستید ، با voxel ها بسیار آشنا هستید.

فروشگاه هایی وجود دارند که وکسل را به دیگران می فروشند. این یک مدل کسب و کار اصلی برای کسب درآمد در متاورس است.

3. ساخت و ساز

اکنون شرکت های ساختمانی متاورس وجود دارد!

یک شرکت به نام Voxel Architects ، حتی برای هر پروژه 300000 دلار به دست می آورد تا به دیگران در ساخت ساختمان های درون متاورس کمک کند. می‌ توانید به این شرکت‌ های ساختمانی به‌ عنوان نسل جدیدی از توسعه‌ دهندگان وب‌ سایت نگاه کنید.

خواندن بیشتر ...
متاورس خرید زمین

4. املاک و مستغلات

املاک و مستغلات برای ابر واژگان اصلی دنیای مجازی مانند Dencentraland و Sandbox رونق گرفته است. به همین دلیل ، شرکت های املاک مجازی در حال ظهور هستند. می‌ توانید به مردم کمک کنید تا زمین‌ هایشان را فهرست کنند و از آن فروش کمیسیون خوبی بگیرند.

5. تبلیغات

درست مانند دنیای واقعی ، می توانید پلتفرم های تبلیغاتی را در متاورس ایجاد کنید. مردم در حال ساخت تابلو های تبلیغاتی بر روی ساختمان های خود و غیره هستند. همچنین ، شرکت‌ های واقعی مانند نایک در حال ساختن گوشه کوچکی از متاورس برای کمک به بازاریابی برای اقلام خود هستند.

6. اجاره بسته

درست مانند دنیای واقعی ، مردم می توانند زمین یا فضایی را در ساختمانی در متاورس اجاره دهند. گاهی اوقات مردم زمین می خرند اما نمی دانند چه چیزی بسازند بنابراین آن را به دیگران اجاره می دهند.

من فکر می کنم این یک مکان مناسب برای شروع برای افرادی است که می خواهند فروشگاه خود را راه اندازی کنند زیرا زمین مجازی فوق العاده گران است!

7. بازی

بازی یک صنعت عظیم است. شکی نیست که در متاورس صادق خواهد بود. پلتفرم هایی در حال ساخت هستند که MMORPG با ارز و زمین خاص خود هستند. همچنین ، می‌ توانید بازی‌ هایی را در پلتفرم‌ های متاورس موجود مانند Decentraland و Sandbox بسازید. مردم با بازی‌ های کلاسیک یا حتی کازینو ، آرکید ساخته‌اند. من فکر می کنم ساختن این بازی ها در مقایسه با چیزی مانند ساخت لباس ، دانش فنی زیادی را می طلبد.

من گمان می‌ کنم زمانی که واقعیت مجازی بیشتر در متاورس معرفی شود ، رونق بازی‌ ها رخ خواهد داد. می‌ توانیم سالن‌ های بولینگ ، میدان‌ های تگ لیزری و حتی پرتاب تبر را به عنوان مقصد اصلی تصور کنیم.

خواندن بیشتر ...
مانیتور سامسونگ ارزان

8. KTV آنلاین (کارائوکه)

ظاهراً کارائوکه چیز بزرگی در متاورس است. بدون شک انجام کارائوکه با دوستان یک رفتار احمقانه اما مطلق است. متأسفانه ، سخت است که همه را یکجا جمع کنیم. با کارائوکه در متاورس ، همه می توانند بدون توجه به جایی که هستند دور هم جمع شوند.

پس چگونه می خواهید در متاورس با کارائوکه درآمد کسب کنید؟ خب ، می‌ توانید نوار کارائوکه خود را راه‌ اندازی کنید یا می‌ توانید NFT موسیقی ایجاد کنید تا به کارائوکه‌ بارهای دیگر بفروشید. همچنین ، می‌ توانید مکان‌ های دیگری مانند شب‌ های چیزهای بی‌ اهمیت مجازی یا قراریابی سریع را شروع کنید.

9. لباس مجازی

بله ، شما می توانید لباس مجازی برای آواتارهای خود در این دنیای مجازی بخرید. مردم در حال ساخت لباس برای خرید هستند تا بتوانند آواتارهای خود را سفارشی کنند. در واقع ، یک شرکت سرمایه‌ گذاری ارز دیجیتال به تازگی بیش از 2 میلیون دلار زمین در منطقه مد Decentraland خریداری کرده است تا بتواند لباس مجازی بفروشد.

همانطور که در مقاله  متاورس چیست ما آموختیم ، متأسفانه ، شما نمی توانید لباس های خود را از یک متاورس به متاورس دیگر ببرید. ولی این تکه‌ های لباس NFT هستند ، بنابراین می‌ توانید لباس‌ های آواتار خود را با پول بیشتری بفروشید.

10. کلکسیونی

درست مانند کارت‌ های معاملاتی (اینها هم اکنون در متاورس هستند) یا بچه‌ های باقلا در دنیای واقعی ، کلکسیون‌ هایی نیز در متاورس وجود دارند. وسایل کلکسیونی از لباس گرفته تا شمشیر تا ماشین و حتی تا قایق تفریحی را شامل می شود. این مجموعه‌ ها همگی NFT هستند ، بنابراین منحصر به‌ فرد هستند و قابل تکرار نیستند. مردم در حال ساختن کلکسیون‌ هایی هستند که از وکسل‌ هایی که در دنیای آن‌ ها مناسب است تا در بازار آزاد بفروشند.

11. علم داده

به‌ عنوان یک فرد تحلیل‌ گر و داده ، من فقط می‌ توانم داده‌ هایی را تصور کنم که این ابر جهان‌ ها از مردم جمع‌ آوری می‌ کنند. درست مانند اینترنت امروزی ، وب سایت ها می توانند هر کلیکی که روی یک صفحه وب انجام می دهید را ببینند. من مطمئن هستم که آنها همین جمع آوری داده ها را به همراه جایی که بیشتر بازدید می کنید و غیره انجام می دهند.

خواندن بیشتر ...
حقایق متاورس

به راحتی می توان گفت که از علم داده برای تبلیغات استفاده می شود. همچنین برای تجزیه و تحلیل بازار استفاده می شود. صاحبان فروشگاه ها و صاحبان زمین می خواهند در مورد افرادی که از بخش کوچک فضای دیجیتال آنها بازدید می کنند بیشتر بدانند. همچنین ، مردم می خواهند تحلیل بازار را بر روی دیگران انجام دهند تا قیمت مناسب محصولات یا زمین را بدانند.

تیم‌ های علم داده می‌ توانند داده‌ ها را از پلتفرم‌ های متاورس خریداری کنند و داده‌ ها را در گزارش‌ هایی با هضم آسان برای مشتریان خود قرار دهند. این به مشتری این امکان را می دهد که تصمیمات تجاری مبتنی بر داده را بگیرد تا از متاورس پول بیشتری کسب کند.

نتیجه

فکر می‌ کنم فرصت‌ های بسیار جالبی برای کسب درآمد در متاورس وجود دارد. اینها تنها برخی از راه هایی است که افراد می توانند در این دنیای مجازی کسب درآمد کنند. من مطمئن هستم که در پنج تا ده سال آینده راه‌ های خلاقانه غیرقابل تصور بیشتری برای کسب درآمد در متاورس خواهیم دید.

در واقع متاورس مانند اینترنت امروزی است اما در دنیای دیجیتال سه بعدی به جای صفحات وب فعلی ما. شرکت های معماری Metaverse درست مانند توسعه دهندگان وب برای اینترنت امروزی هستند. یک شرکت املاک و مستغلات فقط یک ارائه دهنده نام دامنه مانند Go Daddy است. و دنیای مجازی مانند Decentraland اساساً فقط یک ارائه دهنده میزبانی وب برای زمین های شما و ساختمان هایی مانند Bluehost برای صفحه وب شما است.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.