مشاغل آنلاین برای دانش آموزان

15

مشاغل آنلاین برای دانش آموزان می‌تواند سودآور باشند، درآمد خوبی داشته باشند و شما را در مسیر شغلی موفقی قرار دهند. اگر آنها را به خوبی انتخاب کنید و مایل به انجام کار هستید.

ما در دوران فوق العاده ای زندگی می کنیم، جایی که می توانید مدرک دانشگاهی معتبر را از خانه دریافت کنید و از خانه امرار معاش کنید. یافتن شغلی که بتوانید به صورت آنلاین انجام دهید، به شما انعطاف پذیری زیادی می دهد، بنابراین اگر برای این چالش آماده هستید، این لیست از بهترین مشاغل «کار از خانه» را ایجاد کرده ایم:

کار از خانه: مشاغل آنلاین برای دانش آموزان برای شروع زندگی حرفه ای خود

مشاغل آنلاین زیر همیشه آسان به دست نمی آیند، اما هنگامی که راه خود را پیدا کردید، می توانید مهارت های طولانی مدتی را ایجاد کنید که می توانید آنها را به شغل یا تجارت تبدیل کنید.

1. معلم آنلاین

اگر در دانشگاه خوب پیش می‌روید، به راحتی می‌توانید فکر کنید که بقیه هم همینطور هستند، اما حقیقت این است که بسیاری از افراد با گذراندن دوره‌های خود مشکل دارند. شما می توانید با کمک به آنها و آموزش آنچه می دانید به آنها امرار معاش کنید.

اما به دانشجویان دیگر بسنده نکنید. شما همچنین می توانید به بچه ها آموزش دهید – از دبستان تا دبیرستان، بچه های زیادی هستند که می توانند از کمک شما استفاده کنند.

خوشبختانه، با اینترنت، لازم نیست به منطقه جغرافیایی محلی خود محدود شوید. شما می توانید به کودکان و مردم از سراسر جهان آموزش دهید.

2. ارزیاب موتور جستجو

موتورهای جستجو مانند گوگل و بینگ برای به روز رسانی الگوریتم های خود به روش هایی که به مردم خدمات بهتری ارائه می دهند، به بازخورد کاربران متکی هستند.

خواندن بیشتر ...
مدیریت زمان در کسب و کار

شما می‌توانید یکی از افرادی باشید که فرم‌های بازخورد را پر می‌کند و به آنها اجازه می‌دهد تا بدانند برای بهبود چه کاری باید انجام دهند.

3. مدیر رسانه های اجتماعی

همه ما هر روز زمان زیادی را در رسانه های اجتماعی می گذرانیم – فیس بوک، اینستاگرام، اسنپ چت، توییتر، و این لیست ادامه دارد. اگر به گرفتن لایک یا کامنت زیاد عادت دارید، یا اگر در ایجاد انگیزه در دیگران از طریق پست‌های خود مهارت دارید، ممکن است بخواهید این کار را به یک حرفه تبدیل کنید.

مدیران رسانه‌های اجتماعی جوامعی را برای شرکت‌ها در رسانه‌های اجتماعی ایجاد می‌کنند، این جوامع را در گفتگوها مشارکت می‌دهند (به عنوان مثال، دریافت نظرات زیاد)، و آنها را تشویق می‌کنند تا به نوعی عمل کنند (مانند خواندن یک پست وبلاگ، ثبت نام در لیست ایمیل). ، یا خرید یک محصول). مدیران رسانه های اجتماعی نیز نقش حیاتی در ایجاد آگاهی از برند برای یک شرکت دارند.

4. نویسنده آزاد (فریلنسر)

مدیران رسانه های اجتماعی محتوایی را تبلیغ می کنند که باعث ایجاد روابط و ارتقاء فروش برای شرکت ها می شود. نویسندگان آزاد محتوا را می نویسند. در حال حاضر نیاز زیادی به نویسندگان وجود دارد، زیرا شرکت‌های بیشتری می‌خواهند اعتماد بلندمدت را با مخاطبان هدف خود ایجاد کنند و این کار را با ارائه محتوای با کیفیت بالا انجام می‌دهند.

نویسندگان مستقل بزرگ در مورد روندهای بازاریابی و تحقیق به روز می مانند و می دانند که کدام نوع محتوا در چه زمانی بهترین کار را دارد. آن‌ها نه تنها در انتقال ایده‌های پیچیده مهارت دارند، بلکه می‌دانند چگونه این کار را به گونه‌ای انجام دهند که به بهترین شکل در قالب محتوای خاصی تبدیل شود.

5. مشاغل آنلاین برای دانش آموزان – رزومه نویس

نوشتن رزومه ممکن است ساده به نظر برسد، اما اغلب مردم به سختی می‌توانند درباره خودشان صحبت کنند. اگر موفق شده اید بر اساس رزومه خود علاقه زیادی از شرکت های بزرگ کسب کنید، خدمات خود را به دیگران ارائه دهید.

خواندن بیشتر ...
تفاوت بین فروش و بازاریابی چیست؛ پرایمر ساده و آسان

می‌توانید به آنها کمک کنید تا اطمینان حاصل کنند که رزومه‌شان به دستاوردهایشان و ارزشی که باید برای شرکت‌ها ارائه می‌کنند، به نحوی که برای استخدام‌کنندگان صحبت می‌کند، روشن کند.

به طور مشابه، می توانید خدمات نوشتن پروفایل لینکدین را ارائه دهید، زیرا بسیاری از استخدام کنندگان به دنبال کارمندان بالقوه در این شبکه اجتماعی حرفه ای هستند.

6. رونویسی

رونویسی ها موظفند به صداهای ضبط شده گوش دهند و آنها را یادداشت کنند. نکته کلیدی در اینجا این است که بسیار دقیق باشید، بنابراین باید به جزئیات توجه زیادی داشته باشید.

این کار همچنین نیاز به تایپ سریع دارد. این به نفع شماست: هر چه سریعتر تایپ کنید، در هر ساعت درآمد بیشتری خواهید داشت. حتی در صورتی که به زبان انگلیسی مسلط باشید می توانید درامد دلاری هم برای خود به دست بیاورید.

7. مشاغل آنلاین برای دانش آموزان – طراح وب سایت

مانند نویسندگان آزاد، طراحان وب آزاد نیز اگر می خواهند زندگی پایداری داشته باشند، باید خدمات خود را بازاریابی کنند. وب‌سایت‌هایی که ظاهراً کار بازاریابی را برای شما انجام می‌دهند، اغلب قیمت بالایی دارند، زیرا از شما انتظار می‌رود که با قیمت بسیار ارزان کار کنید و ممکن است در معاملاتی که انجام می‌دهید ضرر کنید.

طراحان وب فریلنسر برای اینکه خود را مستقیماً برای مشتریان بالقوه بازاریابی کنند، باید توانایی خود را در طراحی وب سایت های زیبا اثبات کنند.

در حالی که شرکت ها به تصویر اهمیت می دهند، اغلب به نتایج بیشتر اهمیت می دهند. بنابراین، طراحان وب آزاد که به خوبی تغذیه می شوند، اغلب کسانی هستند که درک می کنند که چه چیزی در تجربه کاربر و CRO (بهینه سازی نرخ تبدیل) کار می کند. آنها یاد می گیرند که چگونه وب سایت هایی ایجاد کنند که بازدیدکنندگان را به دانلود یا خرید یک محصول سوق دهد.

8. فریلنسینگ در Fiverr

Fiverr بزرگترین بازار خدمات دیجیتال در جهان است که تقریباً هر چیزی را می توانید ارائه دهید، از گرافیک و طراحی، بازاریابی دیجیتال، نوشتن و ترجمه، ویدیو و انیمیشن، موسیقی و صدا، برنامه نویسی و فناوری، تبلیغات، تجارت، سرگرمی و سبک زندگی. اینجا مکانی برای کسب درآمد از خلاقیت و حرفه شماست.

خواندن بیشتر ...
ایلان ماسک کیست ؟

9. استخدام مجازی

استخدام کنندگان مشاغل را به صورت آنلاین ارسال می کنند و به دنبال کارمندان بالقوه در لینکدین می گردند. آنها پروفایل های لینکدین را که پیدا می کنند و رزومه هایی که برای آنها ارسال می شود را می خوانند و تصمیم می گیرند که چه کسی می تواند کاندیدای خوبی باشد.

آنها اغلب اولین مصاحبه تلفنی را انجام می دهند، سپس بهترین آنها را به مدیر مربوطه در شرکت می رسانند تا روند غربالگری را ادامه دهد.

قبلاً استخدام کنندگان فقط به صورت آفلاین کار می کردند، اما همه چیز تغییر کرده است و اکنون می توانید این کار را از خانه انجام دهید.

10. یک اینفلوئنسر آنلاین شوید

آیا سرگرمی، علاقه یا زندگی جالبی دارید؟ آیا در مورد چیزی آگاهی دارید که بسیاری از مردم با آن دست و پنجه نرم می کنند؟

اگر چنین است، ممکن است بخواهید یک وبلاگ، یک پادکست یا یک سایت راه اندازی کنید یا در یکی از شبکه های رسانه های اجتماعی اصلی فعال باشید. گاهی اوقات ممکن است سال ها طول بکشد تا یک مخاطب به اندازه کافی بزرگ و به اندازه کافی درگیر شوید، اما اگر قبلاً به اشتراک گذاری آنلاین با مردم عادت کرده اید و مخاطبانی دارید که به شما اعتماد دارند، ممکن است ارزش داشته باشد که با آن به عنوان یک تجارت رفتار کنید.

همانطور که مخاطبان شما رشد می کنند، می توانید خدمات و محصولات (مانند مربیگری یا مشاوره) و محصولات را به آنها بفروشید، اما همچنین می توانید با توصیه محصولات دیگران – و در ازای دریافت حمایت مالی یا کمیسیون – امرار معاش کنید.

امیدواریم از خواندن این مقاله ” مشاغل آنلاین برای دانش آموزان ” لذت برده باشید . برای کسب اطلاعات مشابه قسمت کسب و کار وبسایت پسندش را دنبال کنید. 😈

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.