مقایسه اپل واچ 7 با گلکسی واچ 4

17

اپل واچ 7 و سامسونگ گلکسی واچ 4 دو ساعت هوشمند برتر بازار جهانی هستند که اینجا می خواهیم مقایسه کنیم . با وجود هر دوی این ساعت های هوشمند در حال حاضر، ممکن است تعجب کنید که کدام یک در این مقایسه برنده می شود.

مقایسه اپل واچ 7 با گلکسی واچ 4

اپل واچ 7 و سامسونگ گلکسی واچ 4 دو تا از بهترین ساعت‌ های هوشمندی هستند که می‌ توانید در حال حاضر بخرید. اگرچه هر یک پاسخگوی کاربران مختلفی هستند، نوآوری‌ ها در محاسبات پوشیدنی معمولاً با ویژگی‌ های جدیدی تعیین می‌ شود که هر دو شرکت می‌ توانند به مچ دست مشتریان بیاورند.

مقایسه ساعت مچی دو غول تکنولوژی از لحاظ طراحی

طراحی اپل واچ در ماه‌ های گذشته با طراحی مجدد لبه‌ های مسطح گسترده‌ ای که شایعه شده بود، در ماه‌ های گذشته منتشر نشد. سری 7 در واقع در مقایسه با مدل‌ های قبلی اپل واچ منحنی‌ تر است. البته این چندان واضح نیست مگر اینکه به اپل واچ 7 در مقابل اپل واچ 6 در کنار هم نگاه کنید.

اما صفحه نمایش اپل واچ 7 احتمالاً بزرگترین ارتقاء است که آن را به بهترین اپل واچ تاکنون تبدیل کرده است. اپل چندین سال است که حاشیه های نمایشگر اپل واچ را تغییر نداده است. اما اکنون، صفحه نمایش اپل واچ 7 تا 20 درصد بزرگتر از اپل واچ 6 است. با یک قاب کوچک 1.7 میلی متری، اپل واچ بسیار بزرگتر به نظر می رسد، حتی اگر اندازه شاسی آن تغییر نکرده باشد. مطمئناً به نظر می رسد که صفحه نمایش را بهتر از گلکسی واچ 4 به حداکثر می رساند.

خواندن بیشتر ...
بررسی ساعت هوشمند اپل

مقایسه اپل واچ 7 با گلکسی واچ 4

گلکسی واچ 4 در واقع دو گزینه طراحی دارد. اول، گلکسی واچ 4 با ظاهری اسپورت به عنوان پرچمدار این شرکت و دنباله‌ ای از Samsung Galaxy Watch Active 2. دوم، نسخه کلاسیک که ویژگی‌ های لوکس سامسونگ گلکسی واچ 3 سال گذشته را دارد. مدل کلاسیک بیشتر شبیه یک ساعت سنتی به نظر می رسد، تعادل خوبی از مد و عملکرد ارائه می دهد، همراه با یک قاب چرخان فیزیکی که می توانید از آن برای پیمایش منو ها استفاده کنید.

مقایسه اپل واچ 7 با گلکسی واچ 4

مقایسه اپل واچ 7 با گلکسی واچ 4 – ویژگی ها و نرم افزار های جدید

Galaxy Watch 4 در مقایسه با Apple Watch 7 دارای چندین ویژگی انحصاری تری است. این ویژگی ها شامل تجزیه و تحلیل ترکیب بدن از طریق BIA، به علاوه ردیابی خواب بهتر با خواندن مکرر اکسیژن خون در طول شب است.

ارتقاهای اضافی برای هر دو ساعت هوشمند از طریق نرم افزار انجام می شود. اپل واچ 7 با watchOS 8 عرضه می شود که گزینه های پیام رسانی جدید، تایمرهای متعدد و برنامه Mindfulness را ارائه می دهد. یکی از نرم افزار هایی که مختص اپل واچ 7 است، نرم افزاری است که مدتی است در لیست علاقه مندی های خود داریم.

مقایسه اپل واچ 7 با گلکسی واچ 4

با بهره گیری از صفحه نمایش بزرگ، سری 7 یک صفحه کلید کامل برای تایپ پیام ها دریافت می کند. این تنها چیزی است که گفتیم اپل واچ 7 باید از گلکسی واچ 4 بدزدد، بنابر این خوشحالیم که تحقق پیدا کرده است.

ساعت مچی گلکسی واچ 4 اولین ساعت هوشمندی است که سیستم عامل Wear OS جدید را اجرا می کند که رسما Wear OS 3 نامیده می شود. اگرچه سامسونگ تجربه را با One UI Watch شخصی سازی کرده است، بنابر این هنوز هم تا حدودی شبیه به Tizen است.

خواندن بیشتر ...
متاورس و ارز دیجیتال

مقایسه اپل واچ 7 با گلکسی واچ 4

مقایسه عمر باطری گلکسی واچ 4 با اپل واچ 7

بر اساس استفاده ما، متوجه شدیم که گلکسی واچ 3 با نمایشگر همیشه روشن و ردیابی فعالیت های مکرر کمی بیش از یک روز دوام می آورد. به نظر می رسد گلکسی واچ 4 تقریباً به همان اندازه دوام می آورد، اگرچه می توان آن را تا دو روز تمدید کرد.

عمر باتری اپل واچ سری 7 نیز می تواند تا دو روز دوام بیاورد، اما این در صورتی است که ویژگی های محبوب را در اختیار داشته باشید. در عوض، عمر باتری 18 ساعته با ردیابی فعالیت روزانه بررسی شد و همیشه در صفحه نمایش بود و چند تماس تلفنی از مچ دستم پاسخ داده شد. سری 7 با شارژر جدید USB-C به مغناطیسی عرضه می شود که قرار است به شارژ آن 33 درصد سریعتر از سری 6 کمک کند.

برای مشاهده قیمت و تصاویر اپل واچ 7 بر روی دکمه قرمز رنگ زیر کلیک کنید. 💡

تصاویر و قیمت اپل واچ 7

کدام را انتخاب می کنید؟

نمی توان گفت که کدام یک بهتر از دیگری است. اپل واچ بهترین انتخاب برای کاربران آیفون است، در حالی که گلکسی واچ 4 بهترین انتخاب برای کاربران اندروید است. اما اکنون که سامسونگ با گوگل همکاری کرده است، می‌ تواند از طرفداران Fitbit با بهترین دستگاه‌ های Fitbit نیز استفاده کند.

برای مشاهده تصاویر و قیمت گلکسی واچ 4 بر روی دکمه قرمز رنگ زیر کلیک کنید. 💡

تصاویر و قیمت گلکسی واچ 4

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.