موبایل سامسونگ با صفحه نمایش بزرگ

کدام گوشی سامسونگ بزرگترین صفحه نمایش را دارد؟ در اینجا آنچه شما باید بدانید و همچنین برخی از بیت ها و باب های اضافی وجود دارد…

23

کدام گوشی سامسونگ بزرگترین صفحه نمایش را دارد؟

در این مطلب از وبسایت پسندش سعی کردیم خیلی کوتاه و مفید به موبایل سامسونگ با صفحه نمایش بزرگ اشاره کنیم.

گلکسی نوت گوشی بود که همه چیز را شروع کرد. و از آن زمان ، همه چیز بزرگتر و بزرگتر شده است. حتی اپل هم اکنون با مدل های بزرگ Pro Max خود به این مهمانی پیوسته است. در سال 2009 ، این غیرقابل تصور بود و ما باید از سامسونگ تشکر کنیم.

موبایل سامسونگ با صفحه نمایش بزرگ
موبایل سامسونگ با صفحه نمایش بزرگ (اس 21 اولترا)

گوشی سامسونگ با بزرگ ترین صفحه نمایش؟ چند مورد در واقع وجود دارد.

همانطور که می دانید سامسونگ دارای برند های مختلف گوشی است. شما گلکسی اس ، گلکسی A ، گلکسی فولد و البته گلکسی نوت را دارید.

و ما قبلاً در پست راهنمای اندازه تلفن سامسونگ خود بزرگی همه این تلفن ها را مشخص کرده ایم.

بیایید به هر یک از محبوب‌ ترین خطوط تلفن سامسونگ نگاهی بیندازیم و داده‌های مربوط به بزرگ‌ ترین تلفن را از هر کدام دریافت کنیم. پس از این ، ما می توانیم دقیقاً مشخص کنیم که کدام گوشی فعلی سامسونگ بزرگترین است.

همانطور که می بینید ، گوشی پرچمدار 2020 سامسونگ گلکسی اس 20 اولترا دارای صفحه نمایش کمی بزرگتر از گلکسی اس 21 اولترا است. این تنها 0.1 اینچ است ، اما اگر از هر دو گوشی استفاده کرده باشید ، تفاوت را متوجه خواهید شد. Galaxy S21 Ultra در دست کمی شیک تر به نظر می رسد. نکته مثبت این است که اگر می‌خواهید بزرگ‌ ترین گوشی را تهیه کنید ، اکنون نسبت به سال 2020 برای گلکسی اس 20 اولترا بسیار کمتر هزینه خواهید کرد.

خواندن بیشتر ...
بررسی سامسونگ گلکسی Note20 اولترا : مزایا و معایب
موبایل سامسونگ با صفحه نمایش بزرگ
موبایل سامسونگ با صفحه نمایش بزرگ (آ 71)

بزرگترین گوشی گلکسی سری A

سامسونگ گلکسی A71 ، اگر بودجه کمتری دارید ، یکی از بهترین گزینه های موجود در بازار در حال حاضر است. این گوشی دارای برخی مشخصات واقعاً قوی است ، به نظر عالی می رسد ، و دارای 5G و صفحه نمایش Super AMOLED Plus است. و با توجه به قیمت پایین آن ، به راحتی می توان فهمید که چرا این تلفن در بین کاربران در سراسر جهان بسیار محبوب است.

موبایل سامسونگ با صفحه نمایش بزرگ
موبایل سامسونگ با صفحه نمایش بزرگ (نوت 20 اولترا)

بزرگترین گوشی گلکسی نوت

Samsung Galaxy Note 20 Ultra

گلکسی نوت 20 اولترا سامسونگ صفحه نمایش بسیار بزرگی دارد. تقریباً 7 اینچ ، گلکسی نوت 20 اولترا یکی از بزرگ‌ ترین و بهترین گوشی‌ های سامسونگ است که می‌توانید بخرید حتی در سال 2021.

گوشی سامسونگ با بزرگترین نمایشگر

همانطور که می بینید ، شما انتخاب های زیادی دارید. با گوشی‌ های معمولی سامسونگ ، یعنی گوشی‌ هایی که تا نمی‌شوند ، بزرگترین نمایشگری که در حال حاضر می‌توانید بخرید ، گلکسی نوت 20 اولترا یا سامسونگ گلکسی اس 20 اولترا خواهد بود.

گلکسی اس 21 اولترا سامسونگ ، پرچمدار سال 2021 آن ، دارای صفحه نمایش کوچکتر از اس 20 اولترا 2020 (6.8 در مقابل 6.9 اینچ) است ، البته فقط 0.1 میلی متر. اما در نحوه عملکرد گلکسی اس 21 اولترا تفاوت ایجاد می کند و در دست بسیار کوچکتر است.

 گلکسی اس 21 اولترا نمایشگر کوچک تری نسبت به گلکسی نوت 20 نیز دارد. صفحه نمایش نوت 20 6.9 اینچی است ، بنابراین کمی بزرگتر است. در حال حاضر ، گوشی با بزرگترین صفحه نمایش در سری گوشی های 2021 سامسونگ ، Galaxy S21 Ultra است.

خواندن بیشتر ...
متاورس و ارز دیجیتال

با این حال ، این گوشی های 2020 سامسونگ هستند که بزرگترین نمایشگرها را دارند. هر دو نوت 20 اولترا ، اس 20 اولترا و گلکسی A71 همگی دارای صفحه نمایش بسیار بزرگ هستند. به ترتیب 6.9 ، 6.9 و 6.7 اینچ.

و اگر به انتظار منتظر ماندن برای گلکسی نوت 21 هستید ، خود را خسته نکنید  این اتفاق نمی افتد. سامسونگ در حال کنار گذاشتن محدوده نوت است و در عوض روی گوشی‌ های تاشو خود تمرکز می‌کند (زیرا افراد زیادی آن‌ها را می‌خرند). با این حال ، S – Pen به عنوان یک وسیله جانبی برای تلفن‌هایی مانند Galaxy S21 باقی خواهد ماند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.