چگونه گوشی خود را بروز رسانی کنیم ؟

9

چگونه گوشی خود را بروز رسانی کنیم ؟

چگونه سیستم عامل گوشی خود را آپدیت کنم؟

به روز نگه داشتن سیستم عامل تلفن به شما کمک می کند تا از تجربه یکپارچه اپلیکیشن ها اطمینان حاصل کنید. قبل از اجرای به‌روزرسانی، توصیه می‌کنیم به وای فای یا داده موبایل خود متصل شوید، دستگاه خود را به برق وصل کنید و از دستگاه خود نسخه پشتیبان تهیه کنید.

دستورالعمل های زیر را دنبال کنید تا سیستم تلفن خود را ارتقا دهید.

آیفون

برای به روز رسانی سیستم عامل آیفون خود می توانید مراحل زیر را از مرکز پشتیبانی اپل دنبال کنید:

 1. بر روی Settings > General > Software Update کلیک کنید.
 2. بر روی دانلود و نصب ضربه بزنید. اگر پیامی خواستار حذف موقت برنامه‌ها شد زیرا iOS به فضای بیشتری برای به‌روزرسانی نیاز دارد، روی Continue یا Cancel ضربه بزنید. بعداً، iOS برنامه‌هایی را که حذف کرده است دوباره نصب می‌کند. اگر روی لغو ضربه بزنید، یاد بگیرید که در مرحله بعد چه کاری انجام دهید.
 3. برای به‌روزرسانی اکنون، روی Install ضربه بزنید. یا می توانید روی Later ضربه بزنید و Install Tonight یا Remind Me Later را انتخاب کنید. اگر روی Install Tonight ضربه بزنید، فقط قبل از خواب، دستگاه iOS خود را به برق وصل کنید. دستگاه شما به طور خودکار یک شبه به روز می شود.
 4. در صورت درخواست، رمز عبور خود را وارد کنید.
خواندن بیشتر ...
نحوه خاموش کردن تبلیغات در گوشی سامسونگ

گوشی اندرویدی

نحوه به روز رسانی سیستم عامل گوشی اندرویدی خود بسته به نوع گوشی اندرویدی شما کمی متفاوت است. در زیر، دستورالعمل‌های به‌روزرسانی را برای برخی از محبوب‌ترین گوشی‌های اندرویدی قرار داده‌ایم.

سامسونگ

 1. بر روی تنظیمات (settings) کلیک کنید.
 2. بر روی گزینه Software updates یا About Device و سپس Software updates کلیک کنید. (بسته به دستگاه سامسونگ که دارید متفاوت است.)
 3. بر روی به‌روزرسانی نرم‌افزار و سپس به‌روزرسانی خودکار یا دانلود به‌روزرسانی‌ها کلیک کنید. (این گزینه ها بسته به سیستم عامل فعلی گوشی شما متفاوت خواهد بود.)

موتورلا

 1. بر روی تنظیمات (settings) کلیک کنید.
 2. بر روی درباره تلفن (about phone) کلیک کنید.
 3. بر روی System update کلیک کنید.
 4. بر روی Download Now کلیک کنید.
 5. روی Install Now کلیک کنید.
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.