گلکسی بادز سامسونگ با این ارتقا می تواند اپل ایرپاد را شکست دهد

29

گلکسی بادز سامسونگ جدید ممکن است سال آینده ردیابی تناسب اندام را دریافت کند. به نظر می رسد مجموعه جدیدی از سنسورهای بیومتریک ورزشی Samsung Galaxy Buds برای سال 2022 کار کند. طبق پتنتی که اخیراً به دست آورده است، سامسونگ ممکن است در آینده یک جفت هدفون بی سیم را با نمایشگر ضربان قلب و اکسیژن خون (SpO2) تجهیز کند.

در این پتنت که توسط LetsGoDigital به اشتراک گذاشته شده است، سامسونگ یک “دستگاه خروجی صوتی” را ترسیم می کند که قادر به جمع آوری داده های سلامت است. برخلاف Samsung Galaxy Buds 2 امسال، این هدفون پیشنهادی می‌ تواند معیارها یی را که توسط یک ساعت هوشمند خوانده می‌ شود، مانند ضربان قلب و سطوح SpO2 را به‌ طور منظم‌ تر بخواند.

LetsGoDigital پیشنهاد می‌ کند که هدفون‌ های ثبت اختراع در آگوست آینده وارد بازار می‌ شوند و Galaxy Buds Live 2 نامیده می‌ شوند، یک جفت نسل دوم Samsung Galaxy Buds Live. شایعه شده بود که جوانه‌ های لوبیایی شکل دارای ویژگی‌ های ردیابی تناسب اندام هستند، اما چنین ابزاری در زمان راه‌ اندازی عملی نشد.

همچنین ممکن است این پتنت در مورد Galaxy Buds Pro 2 نیز اعمال شود، که در ادامه نسخه اصلی Samsung Galaxy Buds Pro که در ابتدای سال 2021 معرفی شد.

باید به بهترین هدفون های تمرینی و بهترین هدفون های دویدن توجه داشته باشیم که قبلاً ویژگی های داخلی و ردیابی فعالیت را ارائه می دهند. سامسونگ اولین کسی نخواهد بود که معیار های مبتنی بر گوش را به بازار عرضه می کند. Amazfit Powerbuds Pro عملاً یک ردیاب تناسب اندام را دو برابر می کند، در حالی که Jabra Elite 75t Active دارای یک شتاب سنج برای ردیابی دویدن است.

خواندن بیشتر ...
ساعت سامسونگ گلکسی واچ 4 کلاسیک

اپل هنوز ویژگی‌ های ردیابی تناسب اندام درون گوش را به خط تولید AirPods وارد نکرده است، اگرچه نوعی “تلفیقی حسگر” برای ایرپاد در اوایل سال جاری در یک مصاحبه اجرایی به اشتراک گذاشته شد. ما AirPods 3 را برای اجرا دوست داشتیم، اما همچنان برای جمع‌ آوری معیار هایی که Galaxy Buds جدید ممکن است به Apple Watch 7 اعتماد کنیم.

البته، اپل واچ می تواند بیشتر از یک جفت هدفون در مورد سلامتی شما به شما نشان دهد (همانطور که Samsung Galaxy Watch 4 و هر یک از بهترین ساعت های سامسونگ می توانند به شما نشان دهند) اما مطمئناً برای جمع آوری معیار ها از گوش شما راحت است. تا زمانی که نیازی به مشاهده سریع داده های خود در اواسط تمرین نداشته باشید، یا به چیزی بیش از میزان ضربان قلب/SpO2 خود اهمیت دهید.

وقتی صحبت از این می شود که چه شرکتی به طور کلی بهترین هدفون های بی سیم را تولید می کند، سامسونگ می تواند با گزینه ای که جایگزین باند فعالیت یا ساعت هوشمند شما می شود، برتری یابد. اما سنسور های اضافه شده نیز مشکلات احتمالی ایجاد می کنند. این پتنت به گوش‌ هایی با شکل منحصر به‌ فرد و وزن نا خوشایند اشاره می‌ کند که سامسونگ باید در نظر بگیرد. تصور می کنیم اپل با اولین تلاش خود برای ردیابی ایرپاد های تناسب اندام با موانع مشابهی روبرو خواهد شد. کارشناسان تکنولوژی بر این اعتقاد هستند که گلکسی بادز سامسونگ رقیب سرسختی برای ایرپادهای اپل خواهد بود و سهم بزرگی از بازار را نسیب خود خواهد کرد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.